Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(Warwara @ 2011 11 24, 11:15)
sidabriukas15

Tai tikrai nedurnas tas kausimas, man irgi jis rupejo labai, nes galva plaunu kieviena diena.
Ploviau pasilenkdama, o dzovino vyras  thumbup.gif

Oh, Cituk, tu zinotum kaip as laukiu  ax.gif  Ir tos LP rezultatu ir to paskutinio teigiamo IVF  thumbup.gif Mmmm atkeliavo, sedziu darbe, bijau pajudeti. Paskesiu  lotuliukas.gif

Matau, kad ne as viena MB plauku stilistu buvau padarius lotuliukas.gif
Warwara spausiu kumscius, kad LP praeitu sekmingai ir tai butu didelis zingsnis sekmingo IVF link 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif
Nu dabar tai uzsiparinau-ir kava rytais geriu,ir plaukus pati sukuojuos............ fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 24, 11:15)
Oh, Cituk, tu zinotum kaip as laukiu  ax.gif  Ir tos LP rezultatu ir to paskutinio teigiamo IVF  thumbup.gif Mmmm atkeliavo, sedziu darbe, bijau pajudeti. Paskesiu  lotuliukas.gif


Tai abi skestam kartu, man jau i pabaiga smile.gif As jau siemet nespesiu persitestuoti zarazu graikijoj, tai tikiu 2012 visapusiskai man bus sekmingi nuo pat pradzios kai testuosiu zarazas iki pabaigos kai jau leliukas dauzysis iseit wub.gif Nu laukiam tavo greitu LP rezultatu, viskas bus gerai drinks_cheers.gif


QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 24, 11:41)
dar toks klausimelis  4u.gif  o kava galima gerti,nes ligoninej po isodinimo siule po to sako oi tau negalima ,tai kazin ar tik ta momenta ar per visas sias dieneles  ax.gif


Kofeino man liepe atsisakyti nuo punkcijos iki rezultatu o jei teigiamas ir veliau. As jo atsisakiau su visam nuo paskutinio nesekmingo IVF, tiesiog ruosiu kuna sekanciam smile.gif geriu kava be kofeino ir labai man ji patinka, kvepia lygiai taip pat tik nera kartumo tokio kaip tikroj smile.gif Ir pieno liepe gerti.


QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 24, 12:02)
Matau, kad ne as viena MB plauku stilistu buvau padarius lotuliukas.gif
Warwara spausiu kumscius, kad LP praeitu sekmingai ir tai butu didelis zingsnis sekmingo IVF link 4u.gif  4u.gif

Nu man MB niekaip neatliktu tokios proceduros, visai jis kantrybes neturi, o man dar reikia juos su dideliu sepeciu sukant ir pakeliant dziovinti, tai cia jam kaip is ateiviu mokyklos lotuliukas.gif

Senatve - as irgi pati plauksu dziovinausi, tik stengiausi labiau galva palenkti o ne rankas aukstai kelti. O kava tiesiog mazink arba nutrauk jei gali. nemanau kad sitie faktoriai lemias viska, gal tiesiog padeda o gal tik mes taip galvojam ax.gif Nestresuok, nieko tu nesugadinai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 24 lapkričio 2011 - 11:22
QUOTE(senatve @ 2011 11 24, 12:16)
Sveikos rolleyes.gif
Nu dabar tai uzsiparinau-ir kava rytais geriu,ir plaukus pati sukuojuos............ fear.gif


doh.gif Mergos nebeisprotekit biggrin.gif Man tai kava po isodninmo buvo israsyta privaloma tvarka, nes spaudimas labai zemas buvo.Geriau as ta kava kaip didele ir toliau geriu, o jei dar truksta kofeino, dar ir citramonu uzgeriu, nes jis turi kofeino.Ir plaukus sukavau ir galva ploviau.Ranku negalima aukstai iskelus laikyt tuomet, kai pilvas jau didelis, tada ilgai laikant aukstai iskeltas rankas tempiasi gimdos raumenys.Po isodinimo, as tikiu, didelis pilvas ir besitempianti gimda dar nei vienos nekankina biggrin.gif
Atsakyti
Del kavos tai Citukui sake gyd. kad reikai vengti. Net nezinau kiek ten tiesos, gal... Man tai nieko tokio negerti, ar viena karta dienoj geriu ir tai butinai tik latte. Nemanau kad labai jau tas skonis pasikeis, jei kava bus be kofeino.

senatve
QUOTE
Nu dabar tai uzsiparinau-ir kava rytais geriu,ir plaukus pati sukuojuos

Pagal mane, tai jei lemta, tai lemta. Cia jau daugiau del musu ramybes daugiau. Alia as prisidejau prie proceso: ranku nekeliau, ananasa griauziau, pieno isgeriau 10 litru smile.gif smile.gif Nesiparink smile.gif

Betut, nesakyk. Rankos ilgai laikyti negalima ir pradziuoje, nes gimdos raumenys tempesi, o tai nera gerai. O kas yra ilgai. As su fenu stoviu apie 10 minuciu, tai gi skaitau tai yra daug. Galva plaunu apie 1, tai gi nedaug smile.gif Su fenu vyras prisideda prie proceso - o tai yra gerai! blush2.gif
Ir aplamai! Tu savo tryznuojamu porcija cia ispyliai? A? Nu va ir netrukdyk kitiems svaigti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 24 lapkričio 2011 - 11:25
QUOTE(Beta1 @ 2011 11 24, 12:22)
doh.gif  Mergos nebeisprotekit  biggrin.gif  Man tai kava po isodninmo buvo israsyta privaloma tvarka, nes spaudimas labai zemas buvo.Geriau as ta kava kaip didele ir toliau geriu, o jei dar truksta kofeino, dar ir citramonu uzgeriu, nes jis turi kofeino.Ir plaukus sukavau ir galva ploviau.Ranku negalima aukstai iskelus laikyt tuomet, kai pilvas jau didelis, tada ilgai laikant aukstai iskeltas rankas tempiasi gimdos raumenys.Po isodinimo, as tikiu, didelis pilvas ir besitempianti gimda dar nei vienos nekankina  biggrin.gif

tai as ir galvoju,iki siol esu rami labai,tai negi pradedu triznioti lotuliukas.gif
o beta mandra dabar sneketi victory.gif
Atsakyti
senatve
Aha, tegu taip sakant, plauku sukimas buna didziausia problema thumbup.gif
Tokios smulkmenos psichologiskai mane ramina.

Betut, as irgi kava pradejau gerti nestumo metu. Iki to laiko aplamai kavos nemegau smile.gif Ir kokia ta kava. Latte? Ar dviguba ekspresso smile.gif Velniai kaip visad detaliose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 24, 12:21)
Nu man MB niekaip neatliktu tokios proceduros, visai jis kantrybes neturi, o man dar reikia juos su dideliu sepeciu sukant ir pakeliant dziovinti, tai cia jam kaip is ateiviu mokyklos  lotuliukas.gif

Senatve - as irgi pati plauksu dziovinausi, tik stengiausi labiau galva palenkti o ne rankas aukstai kelti. O kava tiesiog mazink arba nutrauk jei gali. nemanau kad sitie faktoriai lemias viska, gal tiesiog padeda o gal tik mes taip galvojam  ax.gif Nestresuok, nieko tu nesugadinai  smile.gif

Tai maniskis ir nelabai moka smile.gif Mano plaukai pusilgiai, o dar plius nejau i darba, tai jis tiesiog juos ispusdavo ir rankom plaukus pakilnodavo lotuliukas.gif Namuos tiko ir tokia plaukuosena lotuliukas.gif

Senatve pritariu Citukui, kad nesinervink del tokiu dalyku. Viskas bus gerai 4u.gif Siaip neaisku nuo ko ta sekme priklauso, greiciausia nuo D...
Spaudziu kumscius ir tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamelija2: 24 lapkričio 2011 - 11:31
QUOTE(Warwara @ 2011 11 24, 12:28)
senatve
Aha, tegu taip sakant, plauku sukimas buna didziausia problema  thumbup.gif
Tokios smulkmenos psichologiskai mane ramina.

Betut, as irgi kava pradejau gerti nestumo metu. Iki to laiko aplamai kavos nemegau smile.gif Ir kokia ta kava. Latte? Ar dviguba ekspresso smile.gif Velniai kaip visad detaliose smile.gif

na manu,jei lemta tai lemta,o jei ne,tai ir aukstyn kojom stovint niekas nepades irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 23, 20:34)
laba,
pasisakysiu ir čia  ax.gif
buvom pas gydytoją, parodė mažą pusliuką, sakė, kad 6 savaitės, ir jau širdutė plaka. wub.gif

dabar rimtesnis dalykas, pas mane gimdoj mioma. kiek anksčiau lankiausi pas gydytojus, visi sutartinai teigė, kad operuoti nereikia ir ji įtakos nėštumui neturės.
o šiandien (ne tas garsusis Latviešu Haus) gydytojas, darydamas echo užklausė ar jaučiu ką, pasakiau, kad pilvą paskauda, tai jis pasakė, kad ta mioma neleidžia gimdai plėstis. tai čia turbūt labai blogai?
ir paskyrė magnio disporal 300 du kartus į dieną. ir vitaminus nėščiom.
ar to magnio negali būti per daug? nes vaistininkė išpūtus akis aiškino, kad po vieną į dieną.
gero vakaro.  4u.gif


Dziaugiuosi uz Jus. Pamatyti sirdute nerealus jausmas. 4u.gif
Man pilva taip pat pamaudena, todel gydytoja liepe diasporali miltukus naudoti. Pradziai 1 pokeli vakare, o jei nepraeina 2 kartus i diena. Todel nepergyvenk, sake magnio per daug nebus. Tik vienas dalykas jis gali paleisti vidurius, tuomet ji reikia pakeisti i tabletes.

O Tave Latviai jau visai paleido, ar dar liepe atvaziuoti?
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 24, 11:42)
Terze, jei išpuola darbo diena, drąsiai kreipkis į savo gydymo įstaigą. jei nedarbo tada į ligoninės priimamąjį.
bent jau aš neturėjau jokių bėdų  4u.gif

Aha, as galvojau... bet paskui galvoju ar ne prades kalbeti apie atsakomybe, koks gyd paskyre,kur nurodymas, gal cia as kokius nuodus atnesiau....
Papildyta:
QUOTE(senatve @ 2011 11 24, 12:16)
Sveikos rolleyes.gif
Nu dabar tai uzsiparinau-ir kava rytais geriu,ir plaukus pati sukuojuos............ fear.gif


O as dar net lipau ant kopeciu obuolius skyniau....... eina sau, tai va, as sakau, dabar gulesiu lovoj kaip pagaliukas ir supermamose "tusinsiuos"
Galesiu ir su neplauta galva pakenteti... eina sau... laiku jus cia merginos apie situs dalykus prakalbot, viska dedu i galva.

Sianakt sapnavau, kad vyras nupirko du vaikiskus batelius, vienas zydras, kitas rudas ... as sakau, tu ka, fool.gif O jis mas sako, tu ka, nezinai, kad mada dabar tokia! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(senatve @ 2011 11 24, 12:31)
na manu,jei lemta tai lemta,o jei ne,tai ir aukstyn kojom stovint niekas nepades irnesakyk.gif




kaip fainai jus cia visos ,prajuokinot mane smile.gif as matot ant boliotenio tai galva plaut lauksiu iki paskutinio ,kadangi vyras trumpam isvyko tai ir dziovint nebus kam tai teks slapiais pasipikiruot po namus ,manau nieko tokio thumbup.gif ,o del kavos tai pries isodinima pati biologe su pienu kava dave ,tik po to sako tau negalima tik kazkaip nepaklausiau ar visa ta laika ar tik ta diena ,nezinau ne tas galvoj buvo thumbup.gif ,tik siaip toks bliuvis pasidariau ar linksmais ivykiais ar liudnais labai greitai pazliumpt galiu ,cia jauciu nuo tu visu hormonu ax.gif thumbup.gif blush2.gif bet siaip tai kol kas gyvenu ramiai,bent jau taip galvoju rolleyes.gif aciu jums visoms kad taip graziai priemet pabendraut blush2.gif
Atsakyti