Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

Warwariuk - tu tikra forumo vade, nuo pacio ryto ilgiausi posmai smile.gif Tavo memes jau atkeliavo? jau as noriu tos tavo LP greiciau ir pirmu duriu dar siais metais drinks_cheers.gif

Terze - tai ka - i kova bigsmile.gif As tave moraliskai palaikysiu ir kai jau prasides tryzniojimas bandysiu ramint tongue.gif

Boruziukas - normalu kad skauda, laukiam ziniu siandien popiet, bet derlius tikrai gerulis thumbup.gif

Sidabriukas - linkiu kad si kartas butu TAS wub.gif Tai ben kaledos butu wub.gif
Atsakyti
sidabriukas15
Manau, kad jei tavo rutinoje nera stangos kilnuojamo, tai nemanau kad ka nors ten labai itakuoja rezultatui. Nu ranku nekelk, nu sunkiai nenesk. Ir tiek!
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 24, 10:49)
Warwariuk - tu tikra forumo vade, nuo pacio ryto ilgiausi posmai  smile.gif  Tavo memes jau atkeliavo? jau as noriu tos tavo LP greiciau ir pirmu duriu dar siais metais  drinks_cheers.gif

Terze - tai ka - i kova  bigsmile.gif As tave moraliskai palaikysiu ir kai jau prasides tryzniojimas bandysiu ramint  tongue.gif

Boruziukas - normalu kad skauda, laukiam ziniu siandien popiet, bet derlius tikrai gerulis  thumbup.gif

Sidabriukas - linkiu kad si kartas butu TAS wub.gif Tai ben kaledos butu  wub.gif




aciu uz palaikima ir as taip tikiuosi,kad viskas bus gerai ir bus cia mums kaledinis stebuklelis,ir jei viskas butu gerai tai jo atejimas i pasauli ispultu ir ant mano ir ant vyro gimtadieniu ,tai butu pati paciausia dovana,tai manau sios datos iseina ne siaip sau ,cia kazkoks zenklas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif as taip noriu tiketi ir tikiu,tik kad labai ilgas tas laukimas iki kraujo tyrymeliu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 11 24, 10:50)
sidabriukas15
Manau, kad jei tavo rutinoje nera stangos kilnuojamo, tai nemanau kad ka nors ten labai itakuoja rezultatui. Nu ranku nekelk, nu sunkiai nenesk. Ir tiek!



tai toks durnas klausimas 4u.gif o tai kaip galva isiplaut ir susisukuot ranku nekelus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 24, 10:49)
Warwariuk - tu tikra forumo vade, nuo pacio ryto ilgiausi posmai  smile.gif  Tavo memes jau atkeliavo? jau as noriu tos tavo LP greiciau ir pirmu duriu dar siais metais  drinks_cheers.gif

Terze - tai ka - i kova  bigsmile.gif As tave moraliskai palaikysiu ir kai jau prasides tryzniojimas bandysiu ramint  tongue.gif

Aha, kaip cia mums iskelti plakata Warwarai smile.gif
Uz palaikyma tai aciu tau didelis - isankstinis, ir uz raminima - manau prireiks tikrai friends.gif
Atsakyti
sidabriukas15
QUOTE
o tai kaip galva isiplaut ir susisukuot ranku nekelus

Tai tikrai nedurnas tas kausimas, man irgi jis rupejo labai, nes galva plaunu kieviena diena.
Ploviau pasilenkdama, o dzovino vyras thumbup.gif

Oh, Cituk, tu zinotum kaip as laukiu ax.gif Ir tos LP rezultatu ir to paskutinio teigiamo IVF thumbup.gif Mmmm atkeliavo, sedziu darbe, bijau pajudeti. Paskesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 24 lapkričio 2011 - 10:16
QUOTE(Warwara @ 2011 11 24, 11:15)
sidabriukas15

Tai tikrai nedurnas tas kausimas, man irgi jis rupejo labai, nes galva plaunu kieviena diena.
Ploviau pasilenkdama, o dzovino vyras  thumbup.gif

Oh, Cituk, tu zinotum kaip as laukiu  ax.gif  Ir tos LP rezultatu ir to paskutinio teigiamo IVF  thumbup.gif Mmmm atkeliavo, sedziu darbe, bijau pajudeti. Paskesiu  lotuliukas.gif



thumbup.gif super !!! tai sakai normalus klausimas ,tai va ir as ja panasiai taip plaunu ,tai sakai palenkti galva galima ane ??? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 23, 19:34)
Atiloja,palieku tave Akviles globai,dar siandien kalbejau-sake pades.
Siandien nuvariau krauja kilerems priduot,pasirodo Amerikoj padekos diena ir niekas nedirba iki savaitgalio.Taip,kad man reiks vaziuoti pirmadieni,ir viskas susimaiso....

Aciu tu dideliausias uz rupesti 4u.gif

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 23, 22:50)
tai va man padare punkcija.iseme 13 kiausialasciu ir is kart suzinojom pirma priezasti kodel nepavykdavo iui sake viskas ten taip tirsta kad vos ejo isimti jau gydytoja mane kad gaus nutraukti punkcija.dabar belieka laukti kas bus toliau.gal kam yra taip buve?jauciuosi labai nekaip labai skauda

man po punkcijos irgi viskas skaudejo 4u.gif

dangutex, sirdeles wub.gif wub.gif

QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 24, 08:38)
oi, kaip ačiū už atsakymą  wub.gif

pirmą kartą bandau dalinti virusą 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

oi kaip gaudau ta virusa 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2011 11 24, 09:43)
Klausimelis - kita savite startuoju su dipherelinu. Kaip patare Hauso sesele, geriau paciai nesileisti, tai vat galvoju, o kur Vilniuje galeciau susileisti? Gal toj pacioj Geramedoj?

man eugenijos klinikoj suleido 4u.gif
Atsakyti
Atiloja nu ka, kraunam lagaminus? Tu i Londona, as i lygonine! Geros kelionems mums! wub.gif
Atsakyti
Warwara, o kelinta diena tau LP? g.gif
Atsakyti
Krempudra
Az parasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 24, 11:39)
Krempudra
Az parasiau smile.gif


dar toks klausimelis 4u.gif o kava galima gerti,nes ligoninej po isodinimo siule po to sako oi tau negalima ,tai kazin ar tik ta momenta ar per visas sias dieneles ax.gif

Atsakyti
Terze, jei išpuola darbo diena, drąsiai kreipkis į savo gydymo įstaigą. jei nedarbo tada į ligoninės priimamąjį.
bent jau aš neturėjau jokių bėdų 4u.gif
Atsakyti