Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(Terze @ 2011 11 24, 09:43)
Oij laukiam laukiam!!! smile.gif Vaziuosi i LV, ar cia vietoj? smile.gif

Vaziuoju i LV smile.gif
Sveikinu su artejanciu startu 4u.gif


QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 23, 22:50)
tai va man padare punkcija.iseme 13 kiausialasciu ir is kart suzinojom pirma priezasti kodel nepavykdavo iui sake viskas ten taip tirsta kad vos ejo isimti jau gydytoja mane kad gaus nutraukti punkcija.dabar belieka laukti kas bus toliau.gal kam yra taip buve?jauciuosi labai nekaip labai skauda

spaudziam kumstukus, kad maziukai graziai augtu ir po to pasiliktu pas mamyte 4u.gif

QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 24, 10:05)
stai si menesi ir vel pabandeme ,antradieni idejo vel grazius tris maziukus,tai tikiuosi sis kartas bus musu kaledinis stebuklas  4u.gif tik niekaip nesuprantu ,paaiskinkit man is kur jus anksciau laiko gaunat tuos kraujo tyrimuu skaiciukus ,apsvieskit mane  labai aciu smile.gif

spaudziu kumstukus ir uz jusu maziukus 4u.gif linkiu, kad sios kaledos butu stebuklingos 4u.gif
kodel galvoji, kad mes HCG gaunam anksciau g.gif as kiek supratau, tai LT gydytojai liepia darytis 14 dpi, o kas darosi LV, tai toms liepia darytis jau 10 dpi smile.gif gal apie tai klausi? mirksiukas.gif

Grazios dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamelija2: 24 lapkričio 2011 - 09:12
laba ryta


noriu isilieti i jusu pokalbius ,esu cia kazkada labai senai rasius,noreciau pabendrauti ir dabar ,turiu siokiu tokiu klausimeliu
labai norim susilaukti vaikelio bet niekaip nepavyksta,pas mus vuro sperma prasta,tai gydemes ir priejome iki ivf. pirma karta jau priejome iki punkcijos ir mums nepavyko ,buvo nevaisingi folikulai,aisku po triju menesiu pabandeme dar karta ,idejo tris maziukus ,bet pabaiga nekokia,stai si menesi ir vel pabandeme ,antradieni idejo vel grazius tris maziukus,tai tikiuosi sis kartas bus musu kaledinis stebuklas tik niekaip nesuprantu ,paaiskinkit man is kur jus anksciau laiko gaunat tuos kraujo tyrimuu skaiciukus ,apsvieskit mane labai aciu
Atsakyti
Oj, kiek pas mus nauju plakanciu paciu nuostabiausiu sirduciu!!! Saunu wub.gif Aukit stipri, tebune mergaites ir berniukai sveikuciai ir grazuciai! wub.gif



sidabriukas15
O kur darai IVF? Nes Lietuvoje prasom - varai i laboratorija, priduodi kraujo ir viskas smile.gif Europoje arba Amerikoje taip nelabai iseis laisvai smile.gif Sekmes! Nori i sarasiuka$ ten silta ir gera! thumbup.gif

boruziukas1
Tai manau ir turi paskaudeti, nes jei sunkiai istrauke folius, tai turejo isbadyti tave kaip reikalas. O dar i derliuaks toks superinis thumbup.gif Tai kada laukti nakties rezultatu? Tikiu, kad sugebes embriologe visas problemas isspresti! Mums irgi po punkcijos smugis buvo - kad seneles storos. Tai itariu tas ir pakyso koja sad.gif Taip bijau, kad sekantis kartas bus toks pat, nes niekas negali atsakyti man ar taip bus ir si karta. Gal tai tik to karto patologija, o gal ir mano organizmo norma. g.gif

Terze
QUOTE
Klausimelis - kita savite startuoju su dipherelinu. Kaip patare Hauso sesele, geriau paciai nesileisti, tai vat galvoju, o kur Vilniuje galeciau susileisti? Gal toj pacioj Geramedoj?

Man atrodo Rute LT kaz kur vaistukus leido, uzklausk jos. Jei 3.75 dipherelinas, tai jo, geriau kad mokantis zmogus tai daryti. Pas mane jis 0.1, tai as pati, tai darbe kabinete, tai tulike, o ka daryti, tokie laikai blush2.gif

pasislepusi
Sveikinu su sirdute, magnis gerai, raumenis atpalaidos. Kaz kaip siandien Rutei neduodu ramybes ax.gif , bet kiek zinau jinai turi panasia problema . Rutele, sorry! 4u.gif O kas liecia vaistuku dozes, tai yra profilaktiska doze, o yra gydomoji. Kaip pasake gyd, taip ir reikia gerti.

Naujos damos wub.gif prasom i sarasiuka!!! Ten taip gera!!!!

Rytas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 24 lapkričio 2011 - 09:24
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 24, 10:08)
Vaziuoju i LV smile.gif
Sveikinu su artejanciu startu 4u.gif
spaudziam kumstukus, kad maziukai graziai augtu ir po to pasiliktu pas mamyte 4u.gif
spaudziu kumstukus ir uz jusu maziukus 4u.gif linkiu, kad sios kaledos butu stebuklingos 4u.gif
kodel galvoji, kad mes HCG gaunam anksciau g.gif as kiek supratau, tai LT gydytojai liepia darytis 14 dpi, o kas darosi LV, tai toms liepia darytis jau 10 dpi smile.gif gal apie tai klausi? mirksiukas.gif

Grazios dienos visoms 4u.gif

ai nezinau ,jus taip tiksliai tuos rezultatus zinot kiek turi buti ,ir panasiai ,tai koks rezultatas turi buti kad butu teigiamai
g.gif
Atsakyti
[quote=Kamelija2,2011 11 24, 10:08]
Vaziuoju i LV smile.gif
Sveikinu su artejanciu startu 4u.gif
Aciu aciu smile.gif Pas ka uzsirasei? smile.gif Dabar taip anksti temsta, prasides sniegas... tikekimes ir LV ir LT daug druskos turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 24, 10:24)
ai nezinau ,jus taip tiksliai tuos rezultatus zinot kiek turi buti ,ir panasiai ,tai koks rezultatas turi buti kad butu teigiamai
g.gif



kazin po keliu dienu galeciau ka nors pajausti ar is vis nieko neturiu jausti,po nepavykusio karto ,tai si pajudet net bijau ,noris gulet ir nejudet ,bet aisku kaip jau prikimba tai judek ar nejudek viskas buna gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 24, 11:23)


boruziukas1
Tai manau ir turi paskaudeti, nes jei sunkiai istrauke folius, tai turejo isbadyti tave kaip reikalas. O dar i derliuaks toks superinis  thumbup.gif  Tai kada laukti nakties rezultatu? Tikiu, kad sugebes embriologe visas problemas isspresti! Mums irgi po punkcijos smugis buvo - kad seneles storos. Tai itariu tas ir pakyso koja sad.gif Taip bijau, kad sekantis kartas bus toks pat, nes niekas negali atsakyti man ar taip bus ir si karta. Gal tai tik to karto patologija, o gal ir mano organizmo norma.  g.gif




16 val. skambinsiu pirmu rezultatu suzinoti
Atsakyti
sidabriukas15
QUOTE
jus taip tiksliai tuos rezultatus zinot kiek turi buti ,ir panasiai ,tai koks rezultatas turi buti kad butu teigiamai

Ziurint kokia DPI buvo priduodas kraujas. Sakoma, kad jei 12 DPI (su 3 dienu embrionais) HCG yra nors 50, tai jau galima svesti! o taip viskas kas <5 teoriskai nenestumas. Paprastai jei visai nesikabino, tai rezultatas bus <1. Pirmame puslapyje yra info apie HCG normas.

QUOTE
kazin po keliu dienu galeciau ka nors pajausti ar is vis nieko neturiu jausti,po nepavykusio karto ,tai si pajudet net bijau ,noris gulet ir nejudet ,bet aisku kaip jau prikimba tai judek ar nejudek viskas buna gerai
Gali absoliuciai nieko nejusti, aisku jei ieskoti savyje visokiu pamaudenimu, tai daug ka galima pajusti. Bet ar tai nestumo ar mm pozymiai. Ka zin ar atskirsi.

Ramybe, va kas reikalinga per IVF. Nes nieko nepakeisi jau, o nervai tikrai gali itakuoti ir tikrai ne i geraja puse

boruziukas1 tai laukiam laukiam draugystes rezultatu!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 24 lapkričio 2011 - 09:36
[quote=sidabriukas15,2011 11 24, 10:24]
ai nezinau ,jus taip tiksliai tuos rezultatus zinot kiek turi buti ,ir panasiai ,tai koks rezultatas turi buti kad butu teigiamai
g.gif
[/quote]
pirmam temos psl yra surasyti skaiciukai 4u.gif


[quote=Terze,2011 11 24, 10:25]
[quote=Kamelija2,2011 11 24, 10:08]
Vaziuoju i LV smile.gif
Sveikinu su artejanciu startu 4u.gif
Aciu aciu smile.gif Pas ka uzsirasei? smile.gif Dabar taip anksti temsta, prasides sniegas... tikekimes ir LV ir LT daug druskos turi smile.gif
[/quote]
Zinok, net nezinau pas ka g.gif kas priims, tas bus gerai smile.gif aisku gaila, kad Treijso nera.
Na taip gamta nelabai palanki kelionems. Tikėkimes, kad labai daug neprisnigs ir tures druskos biggrin.gif
Atsakyti
aisku viskas , smile.gif papasakokit savo rutina po isodinimo ,ar tik glit ar dirbat ar sedit tik namie man labai idomu 4u.gif bandau surasti ka dariau blogai praeita karta,kad si karta taip nepadaryciau ,aisku gal cia ir likimas toks.......... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 24, 09:43)
Zinok, net nezinau pas ka g.gif kas priims, tas bus gerai smile.gif aisku gaila, kad Treijso nera.


Vitolso sia savaite irg nera 4u.gif tai priims Gasins arba Barkane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 24, 10:45)
Vitolso sia savaite irg nera  4u.gif tai priims Gasins arba Barkane  4u.gif

Aisku 4u.gif Jau karta teko bendraut su Gasins, tai jis man patiko, toks siltas zmogus smile.gif Siaip ten jie visi faini smile.gif
Atsakyti