Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

mergaites, sos, man buvo paskirtas puregonas 300 V, du vakarus po 150, siandie buvo antra doze, susvirkciau, isemiau is pietuko ampule ir pamaciau likuti vaistu, blyn, tai ka neteisingai svirkciau sau? unsure.gif ka daryt? ar ta likuti susvirksti?
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 11 23, 21:32)
mergaites, sos, man buvo paskirtas puregonas 300 V, du vakarus po 150, siandie buvo antra doze, susvirkciau, isemiau is pietuko ampule ir pamaciau likuti vaistu, blyn, tai ka neteisingai svirkciau sau?  unsure.gif  ka daryt? ar ta likuti susvirksti?

lieka,nepergyvenk,tau jau kitoj temutej atrasiau ax.gif
Atsakyti
tai va man padare punkcija.iseme 13 kiausialasciu ir is kart suzinojom pirma priezasti kodel nepavykdavo iui sake viskas ten taip tirsta kad vos ejo isimti jau gydytoja mane kad gaus nutraukti punkcija.dabar belieka laukti kas bus toliau.gal kam yra taip buve?jauciuosi labai nekaip labai skauda
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 23, 21:50)
tai va man padare punkcija.iseme 13 kiausialasciu ir is kart suzinojom pirma priezasti kodel nepavykdavo iui sake viskas ten taip tirsta kad vos ejo isimti jau gydytoja mane kad gaus nutraukti punkcija.dabar belieka laukti kas bus toliau.gal kam yra taip buve?jauciuosi labai nekaip labai skauda

geras derlius, dabar kad tik apsivaisintu ir dalintusi ax.gif gerk daug skysciu, del maisto nelabai zinau, o tempimas kaip ir normalu po pukcijos
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 23, 20:34)
laba,
pasisakysiu ir čia  ax.gif
buvom pas gydytoją, parodė mažą pusliuką, sakė, kad 6 savaitės, ir jau širdutė plaka. wub.gif

dabar rimtesnis dalykas, pas mane gimdoj mioma. kiek anksčiau lankiausi pas gydytojus, visi sutartinai teigė, kad operuoti nereikia ir ji įtakos nėštumui neturės.
o šiandien (ne tas garsusis Latviešu Haus) gydytojas, darydamas echo užklausė ar jaučiu ką, pasakiau, kad pilvą paskauda, tai jis pasakė, kad ta mioma neleidžia gimdai plėstis. tai čia turbūt labai blogai?
ir paskyrė magnio disporal 300 du kartus į dieną. ir vitaminus nėščiom.
ar to magnio negali būti per daug? nes vaistininkė išpūtus akis aiškino, kad po vieną į dieną.
gero vakaro.  4u.gif

sveikinimai:) ne per daug to magnio- gimda nespazmuos, leliukui geriau bus, vietos daugiau bus:) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovi @ 2011 11 23, 21:56)
sveikinimai:) ne per daug to magnio- gimda nespazmuos, leliukui geriau bus, vietos daugiau bus:) mirksiukas.gif


oi, kaip ačiū už atsakymą wub.gif

pirmą kartą bandau dalinti virusą 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
labas rytas

boruziuk, geras derlius mirksiukas.gif lauksim tolimesniu ziniu apie ji mirksiukas.gif kaip tu pati siandien jautiesi? kokios nuotaikos?

QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 23, 19:34)
pasisakysiu ir čia  ax.gif
buvom pas gydytoją, parodė mažą pusliuką, sakė, kad 6 savaitės, ir jau širdutė plaka. wub.gif


wub.gif

QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 24, 07:38)
pirmą kartą bandau dalinti virusą 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif


gaudau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(audrele @ 2011 11 23, 12:54)
Sveikos  4u.gif
jau kuris laikas skaitineju sia likimo seseru temele, pergyvenu uz jus ir kartu pasidziaugiu. Ir ziniu pasisemiu smile.gif Noriu paprasyti Jusu patarimu - kaip elgtis po embrionu isodinimo ? Kazkaip neradau sito  blush2.gif O jau ryt isaus didzioji diena... Tad siuo metu esu siokiame tokiame pasimeteime, kaip reiks elgtis... guleti, vaikscioti, valgyti kazka ypatingo... Uz visus Jusu patarimus dekoju is anksto  4u.gif

sveikute,
kaip atejai netiketai, taip tikimes greit netiketai is cia ir iseisi wink.gif
As sakyciau elgciausi siek tiek ramiau nei iprastai. Gyd sako, kad reikia elgtis iprastai, bet as taip ir dariau doh.gif , o si karta sakiau pagulinesiu... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2011 11 23, 14:22)
Dabar ir paciai siek tiek juokinga, bet tuo metu viskas buvo daroma labai rimtu veidu  biggrin.gif  Pamatysi pati kai ateis tas laikas  hihihi.gif

As skaitydama Beta1 ne juokiausi, bet kaip arklys zvengiau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dangutex @ 2011 11 23, 18:24)
Pas mus jau sirdute plaka, vakar kai gydytoja parode net apsiverkiau is laimes ir vyrui per asaras negalejau pasakyti. Tiek daug eita iki sio momento ir taip ilgai laukta........

wub.gif wub.gif wub.gif Dangutex, isivaizduoju kaip jau myli sia nuostabia plakancia sirdute wub.gif
Papildyta:
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 23, 20:34)
laba,
pasisakysiu ir čia  ax.gif
buvom pas gydytoją, parodė mažą pusliuką, sakė, kad 6 savaitės, ir jau širdutė plaka. wub.gif

dabar rimtesnis dalykas, pas mane gimdoj mioma.

Dziaugiuosi uz tave! Uz plakancia sirdute wub.gif Hm, gal pasiklaiusk gyd., kad taip galima ta mioma sumazinti... Kada eisi sekanti karta apziureti kaip jai sekasi susitraukti?
Papildyta:
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 23, 21:13)
Tikiuosi po penktadienio vizito cia labai rimtai pavirusuot smile.gif

Oij laukiam laukiam!!! smile.gif Vaziuosi i LV, ar cia vietoj? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(J01 @ 2011 11 23, 21:32)
mergaites, sos, man buvo paskirtas puregonas 300 V, du vakarus po 150, siandie buvo antra doze, susvirkciau, isemiau is pietuko ampule ir pamaciau likuti vaistu, blyn, tai ka neteisingai svirkciau sau?  unsure.gif  ka daryt? ar ta likuti susvirksti?

Nedaug jei liko, nieko tokio, susileidus kartais lieka toks likutis Ramiai! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 23, 22:50)
tai va man padare punkcija.iseme 13 kiausialasciu ir is kart suzinojom pirma priezasti kodel nepavykdavo iui sake viskas ten taip tirsta kad vos ejo isimti jau gydytoja mane kad gaus nutraukti punkcija.dabar belieka laukti kas bus toliau.gal kam yra taip buve?jauciuosi labai nekaip labai skauda

Geras derlius! Nelabai supratau, o kas tirsta? daug gleiviu?? Paskaudeti trupuciuka turi, pailsek, puse darbo jau padaryta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 24, 08:38)
pirmą kartą bandau dalinti virusą 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

Gaudau gaudau wub.gif
Papildyta:
Warwara - statistika liuksine smile.gif Ir darbo daug idejai, ir graziai, optimistiskai nuteikianti wink.gif

Klausimelis - kita savite startuoju su dipherelinu. Kaip patare Hauso sesele, geriau paciai nesileisti, tai vat galvoju, o kur Vilniuje galeciau susileisti? Gal toj pacioj Geramedoj?
Papildyta:
Ir dar: o jis i uzpakali ar i pilvuka leidziamas? 4u.gif Paziurejau, ten didele adata karsta.gif
Atsakyti
siandien jauciuos daug geriau dar truputeli skauda bet kenteti jau galima
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 24, 09:49)
siandien jauciuos daug geriau dar truputeli skauda bet kenteti jau galima

taip ir turetu buti wink.gif o kas ten pas tave per tirsta?
Atsakyti
laba ryta smile.gif


noriu isilieti i jusu pokalbius ,esu cia kazkada labai senai rasius,noreciau pabendrauti ir dabar ,turiu siokiu tokiu klausimeliu wink.gif
labai norim susilaukti vaikelio bet niekaip nepavyksta,pas mus vuro sperma prasta,tai gydemes ir priejome iki ivf. pirma karta jau priejome iki punkcijos ir mums nepavyko ,buvo nevaisingi folikulai,aisku po triju menesiu pabandeme dar karta ,idejo tris maziukus ,bet pabaiga nekokia,stai si menesi ir vel pabandeme ,antradieni idejo vel grazius tris maziukus,tai tikiuosi sis kartas bus musu kaledinis stebuklas 4u.gif tik niekaip nesuprantu ,paaiskinkit man is kur jus anksciau laiko gaunat tuos kraujo tyrimuu skaiciukus ,apsvieskit mane labai aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 24, 10:52)
taip ir turetu buti wink.gif o kas ten pas tave per tirsta?

as kiek supratau tai tas skystis esantis folikuluose
Atsakyti