Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

Sveikos,

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 21, 21:43)
Labas man treciadieni punkcija sake derliaus labai daug  smile.gif


Lengvos tau ryt dienos 4u.gif Linkiu, kad visi apsivaisintų ir dalintųsi.

QUOTE(Beila @ 2011 11 22, 07:21)
ji nieko nematė ir išrašė duphastono, sakė,jei nėštumas, tai vistiek nepakens. Tačiau rado cistą nemažą.


o gal visgi nėštumas? mirksiukas.gif O dėl cistos..išeis ji...arba bus išvaryta.


QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 22, 07:47)
beprotiškai laukiu rytojaus ir jaudinuosi, ir nerimauju, ir.... begalė visokių jausmų susipynę.  ax.gif


Važiuoji į pasimatymą? smile.gif
Tik jei jaudiniesi ir nerimauji, prašau daryk tą džiugiai...Sekmės ryt. Lauksim įspūdžių.


Sandro, labai gaila, kad nepavyko.
Matei, pagal statistiką antras būna sekmingesnis. Dabar reikia nusiraminti, atsigauti, susikaupti ir su naujom gerom mintim startuoti. Ir nesvarbu kada tas startas..po trijų mėnesių ar po pusmečio.
O dėl statistikos..kaip mergaitės sako - geriausias tas, pas kurį pasiseka. Bet pasirinkus daktarą reikia juo visiškai pasitikėti.


QUOTE(dangutex @ 2011 11 22, 10:46)
Juk reikia padruzhkes stumdant vezimelius po Jeruzale.

Laukiam Jusu  nestuke.gif skyrelyje

Nu dar noriu pavirusuoti aaapppchiiii.....  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif


Kiba kaimynka būsi? smile.gif Gerai...man patinka. Prašau tada jau virusuoti ir po visą Jeruzalės rajoną... Bet pradžiai užsitvirtinimui pasiimu internetinį.

QUOTE(Warwara @ 2011 11 22, 11:51)
Teisingai Atiloja, turi buti gyvenime ir mazuciai dziaugsmeliai
*ipyla Atilojai agurku surymo


merginos, su saiku, kad paskui nereiktų nuo priklausomybės gydyti biggrin.gif


QUOTE(Pina @ 2011 11 22, 12:18)
Warwara, būk gera, įpilk ir man, nes aš vakar irgi savo žaizdas dezinfekavau  karsta.gif


Kaip tu? Susideliojo jau mintys šiek tiek?

QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 22, 17:34)
Su gydytoju negaliu susisiekt...........


Ar pavyko gauti gydytojo konsultaciją?

QUOTE(J01 @ 2011 11 22, 18:46)
prisiduodu, auga ,anot gydytojo, viskas gerai, ketvirtad. dar pasirodyt eisiu, sestadieni punkcija planuojama, truputi jauciu nerimo, bet kaip nors susidorosim  4u.gif


Dar ir kaip susidorosi...kaip sakant - bac ir viskas mirksiukas.gif Lai vyras pradeda maisto atsargom rūpintis, kad būsimą mamą po narkozės galėtų pamaitinti biggrin.gif

O aš pasiskambinau braliukams ir užsirašiau gruodžio 9 vizitui ax.gif

(protingosios, pasakykit, ar leliuko savaitės skaičiuojasi nuo paskutinės mm dienos ?)
Papildyta:
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 22, 20:11)
Perkunas, kaip jautiesi?  mirksiukas.gif  Man tai kotais mazoka pojuciu, tai ryt noriu vel HCG daryt  blush2.gif  Mane cia Betute uzkrete matyt  lotuliukas.gif  tongue.gif Idomu-iki kiek dpo darei Betute tu hcg,a?  doh.gif



Mieloji, palauk..oj tu prisišauksi tuos požymius..jau kai eisi vėmaliodama, nesakyk , kad blogai biggrin.gif Priminsiu tau, kaip norėjai. Džiaukis - esi nėščia, bet nieks nesupranta...telpi į visus rūbus ir dar nereikia Ž dydžio liemenėlės..o va pavasarį tai galėsi cypti, kaip neturi ką rengtis...

O jei ramiau bus, nusileisk dar kraują...bet gal geriau dėk į taupyklę litus vežimukui wink.gif

Warwara, nu tu čia parodei klasę kaip statistika vedama thumbup.gif
Atsakyti
Warwara bigsmile.gif tikrai patikejau kad tu programere ir labai sustra, oho kokia statistika pavarei bigsmile.gif

Veja - tau tik 7dpi, hcg dar tik gamintis pradejo, jei nori maziau nervuotis, tiesiog kaip Betute leisk krauja kasdienar kas antra diena jei istversi (as turbut neistverciau smile.gif ) Ilsekis, rudas crrinonas nieko blogo, tai tiesiog senas kraujas salinasi, gal nuo implantacijos likes. Leliukas (ai) tikrai kabinasi ir mes laikom kumsciu kad augtu kaip ant mieliu smile.gif

beila 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 22, 21:11)
Perkunas, kaip jautiesi?  mirksiukas.gif  Man tai kotais mazoka pojuciu, tai ryt noriu vel HCG daryt  blush2.gif  Mane cia Betute uzkrete matyt  lotuliukas.gif  tongue.gif Idomu-iki kiek dpo darei Betute tu hcg,a?  doh.gif


Nu zodziu HCG dariausi kas diena arba kas antra iki kol nebuvo virs 6000.Seseles klinikoj mane jau pazinojo, bet man buvo dzin biggrin.gif Paskui kas 4-5 dienas begiojau pas gydytoja, kad rodytu ir rodytu kas ten pas mane gyvena.Atrodziau kaip totali maniake, bet irgi buvo dzin biggrin.gif Tada zyziau visiem kas tik klauses, kad noriu pozymiu, kur jie, kodel nieko nejauciu, kol nepradejau vemti.O jau kai pradejau, 13-a savaite guledama ligoninej pakabinta ant laselines prasiau Dievo, kad gal jau gana, uzteks, patikejau, kad nescia ax.gif Dabar yra NETGI 6 savaites, kai nevemiu ir nuo to gero jausmo pati nebesuprantu kas daros biggrin.gif Taigi viskas dar priesaky, mazute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 22, 21:17)
(protingosios, pasakykit, ar leliuko savaitės skaičiuojasi nuo paskutinės mm dienos ?)


Kažkas berods čia rašė, kad gydytojai skaičiuoja nuo pirmos mmm dienos minus 4 dienos (vadinasi reikia skaičiuoti nuo penktos pastojimo ciklo dienos g.gif ). Bandžiau taip skaičiuoti, tai sutapo su gydytojos užrašytu laiku. Pataisykit mane, mergytės, jei kažką ne taip pasakiau.
Papildyta:
QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 22, 18:34)
Sveikos mergaitės ax.gif
SOS nežinau kas darosi doh.gif  11.16 įsodino blastocistas, nuo penktadienio nenormalus skausmas, crinonas krenta rudas verysad.gif jausmas, kad tuoj, tuoj pramus.... siandien nuleidau krauja: 12,7  unsure.gif
Su gydytoju negaliu susisiekt...........


Gulk į lovytę ir glostyk pilvuką. Viskas bus gerai.
Atsakyti
Vėja1
Skausmai gal tai hiperstimuliacija? Nes kai ivyksta nestumas jinai stipresne. Gerk daug vandens, valgyk daug kreveciu ir baltimu ir ramybes tau didelios!!!! Viskas bus gerai! Jei 7 DPI skaiciukas yra beveik 13, tai jau tikrai neblogas rezultatas!!!! wub.gif

Beila kai tu siandien? 4u.gif

J01 nu liuks, geras derliukas, gera savijauta, geri rezultatai! thumbup.gif

boruziukas1 skaunau miego tau siandien! 4u.gif

Atiloja, nu jau nebuk nekantruole, palauk 8 savaiteles! Kada siusi i Graikija tiryma?

Damos, labas rytas! wub.gif
Dar truputuka apie statistika. Nenoriu prisiimti visos pagarbos, nes apiforminti buvo 5 min reikalas, tik reikejo teisingai duomenys sutvarkyti. O toliau viska daro Excel pats smile.gif Jei nera duomenu, tai ner is kur statistika piesti, todel visi laurai turi priklausyti musu saraso vadams (Rosita, Kiberiokst, Atiloja), taip kruopsciai surinkti informacija tikrai sudetinga! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 23, 10:54)


boruziukas1 skaunau miego tau siandien!  4u.gif



aciu visoms uz palaikyma 4u.gif kaip bijau tai baisu darosi fear.gif
Atsakyti
boruziukas1
Tai nebijok, ten visi sokines aplink! wub.gif
Ar nevalgei? Vandeni gerei?
pamiegi ir tiek!
Nors man anesteziologas pazadejo nerealu miega, bet tiesiog pamiegojau ir viskas. Po to jam pritenzijos reiskiau, kad apgavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Labai AČIŪ visoms už tokį šiltą palaikymą, tikrai padėjot wub.gif
Vakar sugėriau magnio, vitamino C ir nemažai skysčių pavartojau, tai šiandien jaučiuosi jau geriau. Tik vis bijau, kad skaičiukai daugiau nebeaugs...., visus IVF HCG budavo teigiamas, bet viskas pasibaigdavo mmmm....
Atsakyti
Vėja1
QUOTE
visus IVF HCG budavo teigiamas, bet viskas pasibaigdavo mmmm....

Suprantu kaip skaudu, kai duoda vilti ir atima, bet vis vien manau kad reikia tiketi! Jei buna kabinimas, tai tikimybe man atrodo didele, kad pasiliks vaikelis. O va is 0 tikrai jau nieko neisspausi!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 23 lapkričio 2011 - 10:01
QUOTE(Warwara @ 2011 11 23, 09:54)
Damos, labas rytas!  wub.gif
Dar truputuka apie statistika. Nenoriu prisiimti visos pagarbos, nes apiforminti buvo 5 min reikalas, tik reikejo teisingai duomenys sutvarkyti. O toliau viska daro Excel pats smile.gif Jei nera duomenu, tai ner is kur statistika piesti, todel visi laurai turi priklausyti musu saraso vadams (Rosita, Kiberiokst, Atiloja), taip kruopsciai surinkti informacija tikrai sudetinga!  thumbup.gif


Man dar studiju laikais toks pamises del excelio destytojas kale i galva kad su excel galima absoliuciai viskas, bet koks verslas be jo neimanomas ir ji zinant milijona uzsidirbt labai lengva biggrin.gif ot kaem mes ten tas formules, bet kad nedaug kas atminty isliko smile.gif


QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 23, 10:33)
Labas rytas 4u.gif
Labai AČIŪ visoms už tokį šiltą palaikymą, tikrai padėjot wub.gif
Vakar sugėriau magnio, vitamino C ir nemažai skysčių pavartojau, tai šiandien jaučiuosi jau geriau. Tik vis bijau, kad skaičiukai daugiau nebeaugs...., visus IVF HCG budavo teigiamas, bet viskas pasibaigdavo mmmm....


O kelintas cia jusu bandymas g.gif ? na as tikesiu ir uz tave kad si karta maziukas pasiliks wub.gif
Atsakyti
Kiba kaimynka būsi? smile.gif Gerai...man patinka. Prašau tada jau virusuoti ir po visą Jeruzalės rajoną... Bet pradžiai užsitvirtinimui pasiimu internetinį.


Taip taip, kaiminka. O po Jeruzale galim virusuoti jau kartu

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 22, 18:34)
Sveikos mergaitės ax.gif
SOS nežinau kas darosi doh.gif  11.16 įsodino blastocistas, nuo penktadienio nenormalus skausmas, crinonas krenta rudas verysad.gif jausmas, kad tuoj, tuoj pramus.... siandien nuleidau krauja: 12,7  unsure.gif
Su gydytoju negaliu susisiekt...........

Laikau kumstukus, kad skaiciukai augtu wub.gif siandien kartosi kraujuka? ax.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 11 22, 22:25)
Nu zodziu HCG dariausi kas diena arba kas antra iki kol nebuvo virs 6000.Seseles klinikoj mane jau pazinojo, bet man buvo dzin  biggrin.gif Paskui kas 4-5 dienas begiojau pas gydytoja, kad rodytu ir rodytu kas ten pas mane gyvena.Atrodziau kaip totali maniake, bet irgi buvo dzin  biggrin.gif  Tada zyziau visiem kas tik klauses, kad noriu pozymiu, kur jie, kodel nieko nejauciu, kol nepradejau vemti.O jau kai pradejau, 13-a savaite guledama ligoninej pakabinta ant laselines prasiau Dievo, kad gal jau gana, uzteks, patikejau, kad nescia  ax.gif Dabar yra NETGI 6 savaites, kai nevemiu ir nuo to gero jausmo pati nebesuprantu kas daros  biggrin.gif Taigi viskas dar priesaky, mazute  mirksiukas.gif

thumbup.gif pralinksminai nuo pat ryto, zvengiau nerealiai thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 11 23, 09:54)
Atiloja, nu jau nebuk nekantruole, palauk 8 savaiteles! Kada siusi i Graikija tiryma?

blush2.gif sugedinai blush2.gif
I Graikija tureciau siusti kaip tik tuo laiku kai busiu Londone doh.gif Reikia jau dabar pradeti ryti vitamina C, kad memes uzveluotu ir ateitu jau kai grisiu i LT 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dangutex @ 2011 11 23, 11:17)
Kiba kaimynka būsi? smile.gif Gerai...man patinka. Prašau tada jau virusuoti ir po visą Jeruzalės rajoną... Bet pradžiai užsitvirtinimui pasiimu internetinį.
Taip taip, kaiminka. O po Jeruzale galim virusuoti jau kartu

Klausykit, o jus negaletumet ta nestumo virusa paskleisti placiai po Vilniu? gal kur pakeliui pasigauciau? bigsmile.gif
Atsakyti