Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(Šarūniukė @ 2011 11 22, 17:35)
man atrodo LT embionse tiek atlieka per dieną, o gal ir klystu, bet tikrai manau pas juos didesnė patirtis, nes Bak -as IVF pradėjo atlikinėti 2007m., aš buvau jų bandomasis triušis biggrin.gif  doh.gif



nesupratau LT ar LV embrions? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 11 22, 16:41)
nesupratau LT ar LV  embrions?  doh.gif


Aišku LV, sorry darbe rašau blush2.gif
Atsakyti
Sutinku su Saruniuke, nes ir is cia pasisakanciu kazkodel daugiausia is ten atsiveza gerus rezultatus nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandro @ 2011 11 22, 17:13)
Sutinku su Saruniuke, nes ir is cia pasisakanciu kazkodel daugiausia is ten atsiveza gerus rezultatus nestuke.gif


Stebuklu tai niekur nedaro ax.gif Tiesiog LV tikrai daug daugiau vaziuoja, bet ar ten kazka kitaip is esmes daro, tai nepastebejau.As pati viena karteli turejau cia vilniuje, kita LV.Pasiskaitinek geriau Embrions temute, ten matysi, kad ir statistika tokai apti ir visa kita.Bet ispudi susidaryti reikia, kas liecia bendravima ir visa kita.Tik tuomet rinkis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 22, 16:37)
Kas ten labai norejo is manes stebuklo? Teks palaukti dar apie 8 savaites  4u.gif

nu ir s..., teks laukti 4u.gif bet uztat mes tas 8 savaiteles (kol antibu negersiu) galesim tusus kelti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės ax.gif
SOS nežinau kas darosi doh.gif 11.16 įsodino blastocistas, nuo penktadienio nenormalus skausmas, crinonas krenta rudas verysad.gif jausmas, kad tuoj, tuoj pramus.... siandien nuleidau krauja: 12,7 unsure.gif
Su gydytoju negaliu susisiekt...........
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 22, 19:34)
Sveikos mergaitės ax.gif
SOS nežinau kas darosi doh.gif  11.16 įsodino blastocistas, nuo penktadienio nenormalus skausmas, crinonas krenta rudas verysad.gif jausmas, kad tuoj, tuoj pramus.... siandien nuleidau krauja: 12,7  unsure.gif
Su gydytoju negaliu susisiekt...........

Žinoma, būtų gerai su gyd. susisiekti, gal reikia padidinti crinone dozę g.gif Nors iš patirties galiu pasakyti, kad jis krenta įvairiausių spalvų. Svarbiausiai kad nėra šviežio kraujo. Tau šiandien kaip suprantu septinta DPĮ, skaičius rodo, kad kabinasi. Tavo vietoje pagulinėčiau daugiau bei po poros dienų pakartočiau HCG. Beje, gal priminti ir nereikia, bet stresas čia tikrai ne draugas. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif

prisiduodu, auga ,anot gydytojo, viskas gerai, ketvirtad. dar pasirodyt eisiu, sestadieni punkcija planuojama, truputi jauciu nerimo, bet kaip nors susidorosim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 22, 18:34)
Sveikos mergaitės ax.gif
SOS nežinau kas darosi doh.gif  11.16 įsodino blastocistas, nuo penktadienio nenormalus skausmas, crinonas krenta rudas verysad.gif jausmas, kad tuoj, tuoj pramus.... siandien nuleidau krauja: 12,7  unsure.gif
Su gydytoju negaliu susisiekt...........


Pagerk Magnio, kad atlapaiduotu gimdute ir nebespazmuotu (tirpus Diasporal), Vitamino C, kad kartais nepradetum kraujuoti, gulimas rezimas ir kartoti HCG ryt ar poryt 4u.gif O crinonas, tai tikrai bile koks gali buti irnesakyk.gif Cia jau visos galim traktata parasyt ta tema kokiu spalvu ir israiskos formu jo buna hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 22, 08:47)
Angeliuke, tai kur bučkiai? gi žadėjei !!!!



QUOTE(Atiloja @ 2011 11 22, 12:45)
Sveikutes  4u.gif
nuostabios zinios  wub.gif sveikinimai  wub.gif  wub.gif
sveikinu mieloji ir tave  wub.gif mano skruostai atkisti ir laukia zadetuju buciniu  wub.gif  4u.gif


oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif

Mergaites, tik toki moku blush2.gif , jei sutikciau jus tikrai nepagaileciau ir gyvu biggrin.gif

Dekui dar karteli visoms uz palaikyma wub.gif Labai labai sirdele raminot, uz tai esu jums dekinga. Jus visur -ir skausme ir dziaugsme, dekoju kad ESATE group.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandro @ 2011 11 22, 09:54)
Sveikos,
Vakar as irgi dariausi HCG taciau pas mane rode 0.63, nors labai laukiau, kad bus geros naujienos, bet daktaras istare tokius zodzius po kuriu dar ir dabar negaliu atsigauti


Užjaučiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif , daugiau nelabai ir yra ką pasakyt. Kiekviena puikiai žinom, kiek apie vaikus jau prasvajota... 4u.gif

QUOTE(dangutex @ 2011 11 22, 10:46)
Visom laukianciom ir kovojanciom stiprybes begalines, optimizmo ir, aisku, to dideliausio noro issipildymo.
Nu dar noriu pavirusuoti aaapppchiiii.....  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif


Gaudau nestuke.gif

QUOTE(Tanga @ 2011 11 22, 12:40)
O HCG nedarei? Gal vertėtų?  g.gif



Ne,nedariau. Kažkaip nebkyla ranka. Nežinau, jau kiek kartų yra daryta. Nėštumo testo net neprisiverčiau šiandien nusipirkt biggrin.gif Juokas pro ašaras... Bet ryt reiks eilinį kart profilaktiškai išmest pinigus į tualetą lotuliukas.gif
WARWARA, tavo pateikti duomenys mane suparalyžavo, negalėjau patikėti, kad tu dėl mūsų tokį tyrimą atlikai doh.gif ŠAUNUOLĖ good.gif

VĖJA, aš pritariu Betai, ilsėkis ir jei nuojauta neapgaus, tau viskas bus kuo geriausiai cool.gif O nuojauta mane apgauna retai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 22 lapkričio 2011 - 20:04
Perkunas, kaip jautiesi? mirksiukas.gif Man tai kotais mazoka pojuciu, tai ryt noriu vel HCG daryt blush2.gif Mane cia Betute uzkrete matyt lotuliukas.gif tongue.gif Idomu-iki kiek dpo darei Betute tu hcg,a? doh.gif
Atsakyti