Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(Warwara @ 2011 11 22, 14:00)
Deja, mieloji, nera ten toks sarasas, kad lengvai butu suskaiciuoti, reikia prie progos paskaiciuoti


Tik tark žodį ir mergaitės prisiduos, kur darė. Juk statistika pagal klinikas gali padėti apsispręsti kitoms, kur kreiptis. Jei turi visų duomenis, neturėtų būti sudėtinga. Procentais nereikia, pakaks ir skaičiais. Kiek procedūrų daryta VK, kiek pavyko. Kiek daryta Embrions, kiek pavyko ir t.t.
Atsakyti
Tanga
QUOTE
Procentais nereikia, pakaks ir skaičiais. Kiek procedūrų daryta VK, kiek pavyko. Kiek daryta Embrions, kiek pavyko ir t.t.

Tai jei yra duomenys kai kur, tai tada ir procenta galima isskaiciuoti smile.gif

Tam kad vesti statistika tokio lygio, reikia smarkiai eprdaryti sarasa, o as tai negristu daryti, nes jis man tik laikinai perduotas smile.gif Dabartiniame sarasiuke tai reikia rankytem skaiciuoti smile.gif Man, kaip programeriui, tai labai sudetinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 22, 14:12)
Tanga

Tai jei yra duomenys kai kur, tai tada ir procenta galima isskaiciuoti smile.gif

Tam kad vesti statistika tokio lygio, reikia smarkiai eprdaryti sarasa, o as tai negristu daryti, nes jis man tik laikinai perduotas smile.gif Dabartiniame sarasiuke tai reikia rankytem skaiciuoti smile.gif Man, kaip programeriui, tai labai sudetinga  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nereikia čia jokios programos, tikrai ant pirštų galima suskaičiuoti. Man kaip žurnalistei tai atrodo visiškai paprasta biggrin.gif
Atsakyti
Tanga
QUOTE
Nereikia čia jokios programos, tikrai ant pirštų galima suskaičiuoti. Man kaip žurnalistei tai atrodo visiškai paprasta

Nu jo, ner man ka veikti, ant pirstu skaiciuoti smile.gif smile.gif As taip negaliu, man religija neleidzia smile.gif Be to neidomu...


Zodziu taip. Is mano turimu duomenu:
2011 metu statistika
Per metus (spalis imtinai) buvo atliktos 94 IVF proceduros. Cia bendrai su snaigutem, is ju 51 procedura buvo sekminga, tai sudaro 54%!
Is 15 procedru su snaigutem sekmingi buvo 6 kartai, tai sudaro 40%

1 bandymas is 48 darytu kartu pasiseke 28 = 58%
2 bandymas is 17 pavyko 10 = 59%
3 bandymas is 6 pavyko 3 = 50%
4 bandymas is 2 pavyko 1 = 50%
5 bandymas is 3 pavyko 2 = 67 %

Apie 3 bandymus (is ju 1 pavyko) neturiu duomenu apie tai kielintas tai kartas



Papildyta:
Statistika pagal klinikas:

Klinika (salys) / Viso / Sėkmingi / Santykis
Airija, Galway / 1 / 1 / 100%
BAK / 2 / 0 / 0%
EGV / 2 / 1 / 50%
Embrions / 40 / 23 / 58%
Islandija / 1 / 1 / 100%
Ispanija / 2 / 1 / 50%
JAV / 1 / 1 / 100%
Jolsana / 8 / 4 / 50%
MirV klinika / 2 / 1 / 50%
Norvegija / 5 / 3 / 60%
Prancūzija / 1 / 1 / 100%
UK / 6 / 3 / 50%
VK / 23 / 11 / 48%

Papildyta:
Reziume, sita statistika asmeniskai man apsispresti nefiga nepadetu smile.gif smile.gif smile.gif
Nes vis vien maz daug visur vienodai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 22 lapkričio 2011 - 13:59
QUOTE(Warwara @ 2011 11 22, 15:07)
Tanga

Nu jo, ner man ka veikti, ant pirstu skaiciuoti smile.gif smile.gif As taip negaliu, man religija neleidzia smile.gif Be to neidomu...
Zodziu taip. Is mano turimu duomenu:
2011 metu statistika
Per metus (spalis imtinai) buvo atliktos 94 IVF proceduros. Cia bendrai su snaigutem, is ju 51 procedura buvo sekminga, tai sudaro 54%!
Is 15 procedru su snaigutem sekmingi buvo 6 kartai, tai sudaro 40%

1 bandymas is 48 darytu kartu pasiseke 28 = 58%
2 bandymas is 17 pavyko 10 = 59%
3 bandymas is 6 pavyko 3 = 50%
4 bandymas is 2 pavyko 1 = 50%
5 bandymas is 3 pavyko 2 = 67 %

Apie 3 bandymus (is ju 1 pavyko) neturiu duomenu apie tai kielintas tai kartas
Papildyta:
Statistika pagal klinikas:

Klinika (salys) / Viso / Sėkmingi / Santykis
Airija, Galway  / 1 / 1 / 100%
BAK / 2 / 0 / 0%
EGV / 2 / 1 / 50%
Embrions / 40 / 23 / 58%
Islandija / 1 / 1 / 100%
Ispanija / 2 / 1 / 50%
JAV / 1 / 1 / 100%
Jolsana / 8 / 4 / 50%
MirV klinika / 2 / 1 / 50%
Norvegija / 5 / 3 / 60%
Prancūzija / 1 / 1 / 100%
UK / 6 / 3 / 50%
VK / 23 / 11 / 48%

Papildyta:
Reziume, sita statistika asmeniskai man apsispresti nefiga nepadetu smile.gif smile.gif smile.gif
Nes vis vien maz daug visur vienodai smile.gif


blink.gif Nu čia tai padirbėjai blink.gif Beveik statistikos departamento ataskaita blink.gif Aš tikėjausi tik spalio duomenų biggrin.gif Man tai patinka statistiką stebėti, kai reikėjo apsispręsti, man ji labai padėjo biggrin.gif Šaunuolė, Warvara. Medalis už vargą biggrin.gif
Atsakyti
Tangute, negaliu dar spalio statistikos pateikti, nes adr vienos mergaites laikiam teigiamo rezultato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 22 lapkričio 2011 - 14:30
Warwara, ogo, kaip cia pavarei bigsmile.gif tikrai, kad medalis user posted image

kazkaip bak'e mazai kas darosi g.gif ar cia tiesiog tos, kurios ten darosi, musu forume nesiregistruoja? g.gif ir matyt is tu 2 bak'e darytu kartu teigti, kad bak'e visiskai retai kada pavyksta ivf, irgi negalima g.gif
Atsakyti
[Papildyta:
Laikykis, mergyte 4u.gif O šaldytų embrionukų neturit, jei taip galėtum jau kitą ciklą bandyti. Kamelijai2 būtent taip ir pavyko. O pas ką lankaisi? Gal kuri iš mergyčių bus susidūrusi su ta klinika ir galės palyginti su kitomis.


Sveika ne saldytu neturime, nes stimuliacijos metu pasirode, kad funkcionuoja tik viena kiauside, tai isaugino tik 4 kiausinelius, is kuriu du buvo geri tai abu ir isodino, bet deja nei vienas nepasiliko, lankiausi M&V klinikoje Kaune pas Z.Z., gydytojai prognozavo tikrai gerus rezultatus, dabar sake, kad tik po triju men. galesiu kartoti procedura, tai ir galvoju ar man cia Lietuvoje gaisti laika ar vaziuoti i Latvija, nes kiek paziurejau tai dauguma tik is ten geros naujienos ir mergaitems pavyksta pasiekti savo svajones nestuke.gif
Papildyta:
Mano nuomone pati geriausia statistika tai is siu pasiplepejimu kur mergaitems pavyko tapti nestuke.gif , Lietuvoje ar Latvijoje, kol kas as matau, kad daugiausiai geru ziniu parvezama is Latvijos smile.gif
Atsakyti
Sandro
QUOTE
Mano nuomone pati geriausia statistika tai is siu pasiplepejimu kur mergaitems pavyko tapti  , Lietuvoje ar Latvijoje, kol kas as matau, kad daugiausiai geru ziniu parvezama is Latvijos

Tai ten kiekybiskai daugiau mergaiciu daro IVF, todel ir ziniu daugiau geru. Man tai ta statistika atrodo absoliuciai vienoda.
Dar is Embrions klinikos zinios nevisada pasekia musu skyreli. Tai gi jei ivertinti nuokrepi ir t.t. tai vienoda ta statistika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 22, 16:37)
Warwara, ogo, kaip cia pavarei  bigsmile.gif tikrai, kad medalis user posted image

kazkaip bak'e mazai kas darosi  g.gif ar cia tiesiog tos, kurios ten darosi, musu forume nesiregistruoja?  g.gif ir matyt is tu 2 bak'e darytu kartu teigti, kad bak'e visiskai retai kada pavyksta ivf, irgi negalima g.gif


kai kalbejau su savo gine Bak'e, tai ji sake kad ivf proceduras daro per savaite 5-6 blink.gif bet kiek tame yra tiesos, tai velnias zino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 11 22, 16:30)
kai kalbejau su savo gine Bak'e, tai ji sake kad ivf proceduras daro per savaite 5-6  blink.gif  bet kiek tame yra tiesos, tai velnias zino  doh.gif


man atrodo LT embionse tiek atlieka per dieną, o gal ir klystu, bet tikrai manau pas juos didesnė patirtis, nes Bak -as IVF pradėjo atlikinėti 2007m., aš buvau jų bandomasis triušis biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Kas ten labai norejo is manes stebuklo? Teks palaukti dar apie 8 savaites 4u.gif
Atsakyti