Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

Sandro
QUOTE
Dar turiu klausymeli ir klausiu senbuviu, kur statistiskai labiau pasiseka Lietuvoje ar Latvijoje?

Pagal mane vienodai smile.gif Jei statistiskai smile.gif

QUOTE
As dabar visai esu susipainiojus ir visokios mintys lenda i galva, greiciausiai tai pati esu kalta, nes sake jeigu toks skaicius tai nestumas kabinosi, bet matai as gal turejau ta savaitele guleti lovoj ir ilsetis o as i darba varynejau tai gal del to ai dabar jau nezinau pirmas kartas galvoju visteik dar karteli reikes pabandyti tik reikia atsistoti psichologiskai ir finansiskai.

O tai buvo kabinimas? Buvo skaiciukas?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 22, 11:14)
Sandro

Pagal mane vienodai smile.gif Jei statistiskai smile.gif
O tai buvo kabinimas? Buvo skaiciukas?


Gydytojas sake jeigu rodo 0.63 tai reiskias buvo jeigu butu 0.1 tai tada reiskiasi, kad nestumo is vis nebuvo.
Papildyta:
Dar klausimelis ar visada pavyksta is pirmo karto ar reikia keliu kartu, kazkaip jau ramiau darosi, nes taip tai pati savo galvoje verdu visokias mintis ir stresuoju, reikes ir man ilgesniam laikui prisijungti prie Jusu. dabar daktaras sake, kad galesiu pakartoti po triju men. Ar cia taip ir turi buti?
Atsakyti
QUOTE(Sandro @ 2011 11 22, 11:20)
Gydytojas sake jeigu rodo 0.63 tai reiskias buvo jeigu butu 0.1 tai tada reiskiasi, kad nestumo is vis nebuvo.
Papildyta:
Dar klausimelis ar visada pavyksta is pirmo karto ar reikia keliu kartu, kazkaip jau ramiau darosi, nes taip tai pati savo galvoje verdu visokias mintis ir stresuoju, reikes ir man ilgesniam laikui prisijungti prie Jusu. dabar daktaras sake, kad galesiu pakartoti po triju men. Ar cia taip ir turi buti?


Būna pavyksta ir iš 4 ar penkto, viskas Dievo valioje, jau po įsodinimo tikrai nekaltinkit savęs. O tas0,6 tikrai nerodo, kad tikrai buvo kibimas schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
Sandro
QUOTE
Gydytojas sake jeigu rodo 0.63 tai reiskias buvo jeigu butu 0.1 tai tada reiskiasi, kad nestumo is vis nebuvo.

NU, labai toks keistas pasakymas...

QUOTE
Dar klausimelis ar visada pavyksta is pirmo karto ar reikia keliu kartu, kazkaip jau ramiau darosi, nes taip tai pati savo galvoje verdu visokias mintis ir stresuoju, reikes ir man ilgesniam laikui prisijungti prie Jusu. dabar daktaras sake, kad galesiu pakartoti po triju men. Ar cia taip ir turi buti?

Ivairiai... Ir is 5 to buna nepavyksta, deja deja. Klinika, kur pastojimo procentas yra 40 yra gera klinika. Va ir skaiciuok. O viskas priklauso nuo bedu, del kuriu jus atejote darytis IVF. Nuo organizmo ir t.t. Va as buvau is varianto: padarom ir praktiskai garantuotai eisim pas nestuke.gif O kai pradejom, tai problema po problemos...
Bet jei dideliu problemu nera, antras kartas dazniausiai buna sekmingesnis nei pirmas smile.gif Tai gi nusiramink, pasnekek su gyd. ka jis siulitu keisti, ar kas jo manimu galetu pakisti koja. O gal ir nera tokiu akivaizdziu priezasciu, tiesiog nepasiseke...
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 11 22, 11:22)
Būna pavyksta ir iš 4 ar penkto, viskas Dievo valioje, jau po įsodinimo tikrai nekaltinkit savęs. O tas0,6 tikrai nerodo, kad tikrai buvo kibimas schmoll.gif  4u.gif


Tai va pasako tau ir tiki o pasirodo, kad viskas atviksciai ir tikrai neguodzia
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 11 22, 11:25)
Sandro

NU, labai toks keistas pasakymas...
Ivairiai... Ir is 5 to buna nepavyksta, deja deja. Klinika, kur pastojimo procentas yra 40 yra gera klinika. Va ir skaiciuok. O viskas priklauso nuo bedu, del kuriu jus atejote darytis IVF. Nuo organizmo ir t.t. Va as buvau is varianto: padarom ir praktiskai garantuotai eisim pas  nestuke.gif  O kai pradejom, tai problema po problemos...
Bet jei dideliu problemu nera, antras kartas dazniausiai buna sekmingesnis nei pirmas smile.gif Tai gi nusiramink, pasnekek su gyd. ka jis siulitu keisti, ar kas jo manimu galetu pakisti koja. O gal ir nera tokiu akivaizdziu priezasciu, tiesiog nepasiseke...


Aciu uz palaikyma reikia dabar atsigauti ir apsiraminti ir vel bandyti, bei pasiaiskinti koks procentas toj klinikoj gal tik be reikalo einu ir svaistau laika.
Atsakyti
Perkunas, angeliukkkeee, Saunuoles, nestuke.gif nestuke.gif . Sveikinu is visos sirdies. Jums 4u.gif 4u.gif
Zavejausi Perkuno ramybe ir kazkodel nujauciau, kad viskas bus gerai. Juk reikia padruzhkes stumdant vezimelius po Jeruzale.

Angeliukkkeee
, po tiek nerimo dienu, streso ir baimiu dabar dziaukis taip kaip repetavai - tai Tavo euforijos laikas.

Laukiam Jusu nestuke.gif skyrelyje

Visom laukianciom ir kovojanciom stiprybes begalines, optimizmo ir, aisku, to dideliausio noro issipildymo.
Nu dar noriu pavirusuoti aaapppchiiii..... 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 20:49)
MIELOSIOS

prieš dešimt minučiu sužinojau

turiu 60,53 11 DPĮ

Galvoj tuščia, kaip puodynėj  lotuliukas.gif  bet ant širdies nu taip....nu taip...  wub.gif

nuostabios zinios wub.gif sveikinimai wub.gif wub.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 21:07)
Mano skaiciukai HCG-118,9   smile.gif Nzn ar man su galva negerai ar kaip, bet 100k repetavusi kaip dziaugciausi kazko dar baisu...  blush2.gif

sveikinu mieloji ir tave wub.gif mano skruostai atkisti ir laukia zadetuju buciniu wub.gif 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2011 11 21, 21:24)
NU CHEBRYTE EINAM BALIAVOT KAS GALIM, PAGALIAU SULAUKEM  drinks_cheers.gif


darom siandien pachmiela? biggrin.gif po tokio vakarykscio tuso su Warwara, siandien jis nepamaisytu biggrin.gif
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 21, 22:43)
Labas man treciadieni punkcija sake derliaus labai daug  smile.gif

sekmes treciadieni 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandro @ 2011 11 22, 10:54)
Sveikos,
Vakar as irgi dariausi HCG taciau pas mane rode 0.63, nors labai laukiau, kad bus geros naujienos, bet daktaras istare tokius zodzius po kuriu dar ir dabar negaliu atsigauti "Deja, bet si karta nepavyko" antra diena verkiu istisai nezinau kaip susitvarkyti su savimi, kai pagalvoji, kad tiek iskenteta, tai atrodo, kad pas mus Lietuvoje daktarai tik pelnosi is musu kuo daugiau nesekmiu tuo labiau jie trina rankomis, gal galite duoti kokiu patarimu kaip susitvarkyti ir galutinai nepaluzti ir eiti toliau. verysad.gif


labai liudna ir gaila sad.gif stiprybes tau 4u.gif
QUOTE(dangutex @ 2011 11 22, 11:46)
Visom laukianciom ir kovojanciom stiprybes begalines, optimizmo ir, aisku, to dideliausio noro issipildymo.
Nu dar noriu pavirusuoti aaapppchiiii.....  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

wub.gif gaudau virusiuka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 22 lapkričio 2011 - 11:45
Atiloja
QUOTE
darom siandien pachmiela?  po tokio vakarykscio tuso su Warwara, siandien jis nepamaisytu

Teisingai Atiloja, turi buti gyvenime ir mazuciai dziaugsmeliai
*ipyla Atilojai agurku surymo

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 22, 12:51)
Atiloja

Teisingai Atiloja, turi buti gyvenime ir mazuciai dziaugsmeliai
*ipyla Atilojai agurku surymo

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif


Warwara, būk gera, įpilk ir man, nes aš vakar irgi savo žaizdas dezinfekavau karsta.gif

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 22, 12:51)
Atiloja

Teisingai Atiloja, turi buti gyvenime ir mazuciai dziaugsmeliai
*ipyla Atilojai agurku surymo

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
is karto palengvejo lotuliukas.gif
Papildyta:
Oi, tiesa, parnesu nuo Zemynos_melynakes linkejimus ax.gif Sake, kad viskas jai gerai, issilaize zaizdas, cista sumazejo, greitu laiku sugris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 11 22, 08:21)
mmm turėjo būt lapkričio 9-10, dariaus testą 12dieną, rodė I. Tai daugiau nebesidariau, o 11.18 dieną apsilankiau pas ginekologę, ji nieko nematė ir išrašė duphastono, sakė,jei nėštumas, tai vistiek nepakens. Tačiau rado cistą nemažą.
Tai ir nebdarau testo, laukiu mmm:oh
P.S.Po kolkas džiaukimės ,mergaitės, kitų laime wub.gif  wub.gif  wub.gif


O HCG nedarei? Gal vertėtų? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandro @ 2011 11 22, 11:41)
Aciu uz palaikyma reikia dabar atsigauti ir apsiraminti ir vel bandyti, bei pasiaiskinti koks procentas toj klinikoj gal tik be reikalo einu ir svaistau laika.


Laikykis, mergyte 4u.gif O šaldytų embrionukų neturit, jei taip galėtum jau kitą ciklą bandyti. Kamelijai2 būtent taip ir pavyko. O pas ką lankaisi? Gal kuri iš mergyčių bus susidūrusi su ta klinika ir galės palyginti su kitomis.
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 11 22, 09:52)
Tarp kitko del statistikos. Nebus jinai tokia jau blizganti, kaip atrodo, tiesiog geros naujienos ejo urmu  thumbup.gif Normali, gera statistika smile.gif


Manau, statistika turėtų būti nebloga. Prašom pateikti bendrą procentą ir kiek kurioje klinikoje pavyko. Labai įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
Tanga
QUOTE
Prašom pateikti bendrą procentą ir kiek kurioje klinikoje pavyko. Labai įdomu 

Deja, mieloji, nera ten toks sarasas, kad lengvai butu suskaiciuoti, reikia prie progos paskaiciuoti smile.gif


Pina
Prasom prasom! wub.gif
user posted image


Atiloja
QUOTE
Oi, tiesa, parnesu nuo Zemynos_melynakes linkejimus
Laaaukiam, laaaaukiam mes Zemynos laaaaukiam! wub.gif
Atsakyti