Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 20:49)
MIELOSIOS

prieš dešimt minučiu sužinojau

turiu 60,53 11 DPĮ



clap.gif yahoo.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 21:07)
thumbup.gif  wub.gif  clap.gif  clap.gif

Mano skaiciukai HCG-118,9  smile.gif Nzn ar man su galva negerai ar kaip, bet 100k repetavusi kaip dziaugciausi kazko dar baisu...  blush2.gif


thumbup.gif clap.gif yahoo.gif

Nerealiai derlingas mėnuo. Kaip smagu, kad mūsų tiek daug bus nestuke.gif skyrelyje.
Atsakyti
Labas man treciadieni punkcija sake derliaus labai daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 21:30)
Ir kiek reikes laiko detis crinone?  g.gif


Man po teigiamo atsakymo reikėjo mėnesį jį vartoti. Nuo šiandien pakeičiau Utrogestanu.
Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 21, 22:43)
Labas man treciadieni punkcija sake derliaus labai daug  smile.gif


Siunčiu virusiuką 2.gif ir spaudžiu kumštukus, kad gražiai vaisintųsi ir gerai dalintųsi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanga: 21 lapkričio 2011 - 21:48
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 21, 21:43)
Labas man treciadieni punkcija sake derliaus labai daug  smile.gif

dideles sekmes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 21:07)
Mano skaiciukai HCG-118,9  smile.gif Nzn ar man su galva negerai ar kaip, bet 100k repetavusi kaip dziaugciausi kazko dar baisu...  blush2.gif

wub.gif Sveikinuuu!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Per vieną dieną tiek daug stebuklų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

SVEIKINIMAI PERKŪNAI,ANGELIUKEI wub.gif sveikatos jums 4u.gif

QUOTE(mimoza:) @ 2011 11 21, 20:41)
Panasu, kad gruodinuke rolleyes.gif
jei tik spes ateiti  ir bus geri mano ir MB zarazu tyrimai ax.gif



Ir aš laukiu mmm, krūtinę jau skauda laaaabai... O gal nėštumo testą visų pirma reik pasidaryt biggrin.gif
mmm turėjo būt lapkričio 9-10, dariaus testą 12dieną, rodė I. Tai daugiau nebesidariau, o 11.18 dieną apsilankiau pas ginekologę, ji nieko nematė ir išrašė duphastono, sakė,jei nėštumas, tai vistiek nepakens. Tačiau rado cistą nemažą.
Tai ir nebdarau testo, laukiu mmm:oh


P.S.Po kolkas džiaukimės ,mergaitės, kitų laime wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
panašu, kad pirmadienis ne tokia ir bloga diena. thumbup.gif

PerKūnas, sveikinimai 4u.gif

Angeliuke, tai kur bučkiai? gi žadėjei !!!!

beprotiškai laukiu rytojaus ir jaudinuosi, ir nerimauju, ir.... begalė visokių jausmų susipynę. ax.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 19:49)
turiu 60,53 11 DPĮ


bigsmile.gif sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 20:07)
Mano skaiciukai HCG-118,9  smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 21, 21:43)
Labas man treciadieni punkcija sake derliaus labai daug  smile.gif


thumbup.gif sekmes treciadieni mirksiukas.gif

mes i LV vaziuosim pirmadieni, tai irgi galim parvezti, jei kazkam kazko reikia 4u.gif
Atsakyti
PerKūnas wub.gif
angeliukkkeee
wub.gif
O!!! Kokios nuostabios naujienos!!!! Sveikinu!!!! wub.gif
Kaip faina ir kaip saunu!!!!!

Dar palauskim Vėja1 rezultatu ir bus musu spalio statistika! blush2.gif

boruziukas1 geras derlius - puse darbo! Sekmes ryt per punkcija! 4u.gif

J01
Sekmes siandien skane. Linkiu gero derliaus! thumbup.gif

mimoza:)
Valio, gruodinuku burelis auga!

Beila X failas! Linkiu kad tai butu nestuke.gif tokia pradzia! blush2.gif
Papildyta:
Tarp kitko del statistikos. Nebus jinai tokia jau blizganti, kaip atrodo, tiesiog geros naujienos ejo urmu thumbup.gif Normali, gera statistika smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Vakar as irgi dariausi HCG taciau pas mane rode 0.63, nors labai laukiau, kad bus geros naujienos, bet daktaras istare tokius zodzius po kuriu dar ir dabar negaliu atsigauti "Deja, bet si karta nepavyko" antra diena verkiu istisai nezinau kaip susitvarkyti su savimi, kai pagalvoji, kad tiek iskenteta, tai atrodo, kad pas mus Lietuvoje daktarai tik pelnosi is musu kuo daugiau nesekmiu tuo labiau jie trina rankomis, gal galite duoti kokiu patarimu kaip susitvarkyti ir galutinai nepaluzti ir eiti toliau. verysad.gif
Atsakyti
Sandro
QUOTE
antra diena verkiu istisai nezinau kaip susitvarkyti su savimi, kai pagalvoji, kad tiek iskenteta, tai atrodo, kad pas mus Lietuvoje daktarai tik pelnosi is musu kuo daugiau nesekmiu tuo labiau jie trina rankomis, gal galite duoti kokiu patarimu kaip susitvarkyti ir galutinai nepaluzti ir eiti toliau.

Pirmiausiai labai uzjauciu ir tikrai yra dabar skaudu...
O kodel tu skaitai, kad gyd. kaz ka atliko nekokybiskai kas tapo nesekmes priezastimi? Gi nieks neduoda 100 proc. garantijos. Deja, deja...
Jei jau taip atrodo, kad Lietuvos gyd. tik pasipelno is musu IVF, tai varyk i LV. Daug mergaiciu atveza is ten leliukus!.
Stiprybes tau! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 22 lapkričio 2011 - 10:06
As dabar visai esu susipainiojus ir visokios mintys lenda i galva, greiciausiai tai pati esu kalta, nes sake jeigu toks skaicius tai nestumas kabinosi, bet matai as gal turejau ta savaitele guleti lovoj ir ilsetis o as i darba varynejau tai gal del to ai dabar jau nezinau pirmas kartas galvoju visteik dar karteli reikes pabandyti tik reikia atsistoti psichologiskai ir finansiskai.
Papildyta:
Dar turiu klausymeli ir klausiu senbuviu, kur statistiskai labiau pasiseka Lietuvoje ar Latvijoje?
Atsakyti