Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

smile.gif
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 20:11)
BUCIUOJU visas uz superini palaikyma ir uz kantrybe mano tryzniavimo metu  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif

Sveikinu, mieloji, nepaprastai! Kaip pamenu tavo pasakojimus, kaip jus taip ilgai lauket mazylio ir stai - dabar tu jau ta, kuri vaikscios su pilvu, ji glostys ir drasiai ziures i kitas mamas 4u.gif nu fantastika - gyvenimas nuostabus! smile.gif
Perkunas, uz tave taip pat labai dziaugiuos smile.gif As taip save isivaizduoju einancia IVF keliu - su ramybe, tikejimu, pasitikejumu. Aciu jums mergaites uz ikvepima ir dideliausios sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 21:14)
PERKUNAS , atsigavai jau, jau galiu paklaust  smile.gif -kaip pas tave su crenonu reikalai?  mirksiukas.gif  As neuzsipirkau, tai nebedaug beliko, idomu ka daryt  g.gif -is kur gaut?

as ne PerKunas lotuliukas.gif bet gal galeciau padet? si penktadieni vaziuosiu i LV smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 20:49)
turiu 60,53 11 DPĮ

Galvoj tuščia, kaip puodynėj  lotuliukas.gif  bet ant širdies nu taip....nu taip...  wub.gif



QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 21:07)
Mano skaiciukai HCG-118,9  smile.gif Nzn ar man su galva negerai ar kaip, bet 100k repetavusi kaip dziaugciausi kazko dar baisu...  blush2.gif



SVEIKINU MERGAITES wub.gif wub.gif

NU CHEBRYTE EINAM BALIAVOT KAS GALIM, PAGALIAU SULAUKEM drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaitės, didžiulis dėkui už dar didesnį palaikymą. Esate nuostabios wub.gif

Nekartosiu, pačios žinot, kad jūsų laukia maži džiaugsmai..susibūrę spiečiuj..ir išgrūda vis po vieną drąsesnį į priekį... į mūsų rankas.

Visoms kurios einate IVF keliu - ramybės. Daug ramybės, pasitikėjimo daktarais, savo antrosiomis pusėmis ir savimi.
Visoms kurios pasuko nėštukių kryptimi - ramaus laukimo...nes dar kaip suprantu daug nerimo stotelių laukia.
O šiandienos šviežioms nestuke.gif : angeliukkkeee ir man - sveikatos ax.gif

Štai tokią kalbą rėžiau, vis dar apsalusia širdim.

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 20:07)
Mano skaiciukai HCG-118,9   smile.gif Nzn ar man su galva negerai ar kaip, bet 100k repetavusi kaip dziaugciausi kazko dar baisu...  blush2.gif


Tau tikrai su galva negerai biggrin.gif SVeikinu, mielojo...viskas puikiai puikiausiai thumbup.gif
Dabar teks tesėti duotus pažadus biggrin.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 20:14)
PERKUNAS , atsigavai jau, jau galiu paklaust  smile.gif -kaip pas tave su crenonu reikalai?  mirksiukas.gif  As neuzsipirkau, tai nebedaug beliko, idomu ka daryt  g.gif -is kur gaut?


na aš kadangi tikėjau smile.gif, tai jo užsitavarinau...dar pora iš pirmo karto buvo likę, tad kol kas dėl šio gėrio ramu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PerKūnas: 21 lapkričio 2011 - 20:28
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 21, 21:16)
as ne PerKunas lotuliukas.gif bet gal galeciau padet? si penktadieni vaziuosiu i LV smile.gif

OOO thumbup.gif super, gal galetum parvezti? mirksiukas.gif As kaip tik iki sekmad turiu doh.gif , Baiba sake uzsipirkti ir dar viena pakuote, bet kur man... smile.gif Ir kiek reikes laiko detis crinone? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 11 21, 21:16)
smile.gif
Sveikinu, mieloji, nepaprastai! Kaip pamenu tavo pasakojimus, kaip jus taip ilgai lauket mazylio ir stai - dabar tu jau ta, kuri vaikscios su pilvu, ji glostys ir drasiai ziures i kitas mamas  4u.gif  nu fantastika - gyvenimas nuostabus!  smile.gif
As taip save isivaizduoju einancia IVF keliu - su ramybe, tikejimu, pasitikejumu. Aciu jums mergaites uz ikvepima ir dideliausios sekmes 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dekui uz palaikyma labai labai labai wub.gif Mes laukiame taves, manau greit prisijungsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 21:30)
OOO  thumbup.gif  super, gal galetum parvezti?  mirksiukas.gif As kaip tik iki sekmad turiu  doh.gif , Baiba sake uzsipirkti ir dar viena pakuote, bet kur man...  smile.gif Ir kiek reikes laiko detis crinone?  g.gif
Papildyta:

Dekui uz palaikyma  labai labai labai wub.gif Mes laukiame taves, manau greit prisijungsi  mirksiukas.gif

parasiau i az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 17, 00:18)
O saunu! Tai busi lapkritinuke ar gruodinuke? Sau kompaniones ieskau smile.gif
Citas si karta man kompanijos nepalaikys  ax.gif


Panasu, kad gruodinuke rolleyes.gif
jei tik spes ateiti ir bus geri mano ir MB zarazu tyrimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 20:30)
OOO  thumbup.gif  super, gal galetum parvezti?  mirksiukas.gif As kaip tik iki sekmad turiu  doh.gif , Baiba sake uzsipirkti ir dar viena pakuote, bet kur man...  smile.gif Ir kiek reikes laiko detis crinone?  g.gif


o kada tu į LV važiuosi?

Dėtis reikės, kol ten crinone visko neišgrauš...tada duoda kitus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 21:42)
o kada tu į LV važiuosi?

Dėtis reikės, kol ten crinone visko neišgrauš...tada duoda kitus  unsure.gif

As nzn kada vaziuoti g.gif Gal kai T gris- gruodzio 7-10d. Skambinsiu gal Baibos paklaust jei ji dirba, nes skambinau penktad tai nekele niekas.

Apie crinone tai cia gerai parasei biggrin.gif Man jau jauciu grauzia neblogai, kad vakar toks truputi su rausvu iskrito g.gif O siaip tai jokio diskomforto nera smile.gif

Kaip smagu kad taip abi nuo pradziu koja kojon thumbup.gif Dabar laikykimes salia ir jokiu nukrypimu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 20:49)
As nzn kada vaziuoti  g.gif  Gal kai T gris- gruodzio 7-10d. Skambinsiu gal Baibos paklaust jei ji dirba, nes skambinau penktad tai nekele niekas.

Apie crinone tai cia gerai parasei  biggrin.gif  Man jau jauciu grauzia neblogai, kad vakar toks truputi su rausvu iskrito  g.gif O siaip tai jokio diskomforto nera  smile.gif

Kaip smagu kad taip abi nuo pradziu koja kojon  thumbup.gif  Dabar laikykimes salia ir jokiu nukrypimu  blink.gif


Ryt skambinsiuos ir reiks pasiklausti kada atvažiuoti.

Tau gerai, kad nejauti diskomforto...nes mane tai graužia doh.gif

Esam ,kaip Liolikas su Boliku biggrin.gif įsivaizduoju tave esant mažutę ir smulkutę..aš vistiek tokia diktesnė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 21:55)
Esam ,kaip Liolikas su Boliku biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mergaites sveikinu!!!!! Ar dar Warwara bariuko neuzdare? smile.gif dar liko 40min iki 22val.smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mimoza:) @ 2011 11 21, 21:41)
Panasu, kad gruodinuke rolleyes.gif
jei tik spes ateiti  ir bus geri mano ir MB zarazu tyrimai ax.gif

Oij laukiam laukiam, geru rezultatu laukiam! o, tiesa, is kur laukiam? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(J01 @ 2011 11 21, 20:48)
labas vakarelis  4u.gif

ne 3 kart dienoj, o 3 dozes 3 dienas  biggrin.gif  cia lyg ultragestanas  blush2.gif  ryt einu paziureti kas pas mane vyksta, pradeda sonai brasketi  4u.gif

ir tikrai kur musu saldus skaiciukai?  mirksiukas.gif

As ir galvoju, kad dar taip negirdejau lotuliukas.gif Bus daug daug gerio, jei sonai braska smile.gif sekmes! Prasinesk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 21, 21:25)


As ir galvoju, kad dar taip negirdejau  lotuliukas.gif  Bus daug daug gerio, jei sonai braska smile.gif sekmes! Prasinesk smile.gif

ok butinai mirksiukas.gif
Atsakyti