Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(Atiloja @ 2011 11 21, 19:09)
Warwaruska, braukiam ir Cita is musu saraselio, jinai del antibu kokteilio nepatenka i musu "kluba" biggrin.gif Nu nerealiai cia pas mus baliukas gausis, visa alkoholio kieki dviese su Warwara "isrysim" alc.gif


O cia ne per gerai jum vienom tiek daug? bigsmile.gif

Nu bet klausykit mergaites kur HCG?????
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 20, 20:57)


J01 - puikus turtelis! O kokius tu vaistus 3 kart dienoj badaisi?



labas vakarelis 4u.gif

ne 3 kart dienoj, o 3 dozes 3 dienas biggrin.gif cia lyg ultragestanas blush2.gif ryt einu paziureti kas pas mane vyksta, pradeda sonai brasketi 4u.gif

ir tikrai kur musu saldus skaiciukai? mirksiukas.gif
Atsakyti
MIELOSIOS

prieš dešimt minučiu sužinojau

turiu 60,53 11 DPĮ

Galvoj tuščia, kaip puodynėj lotuliukas.gif bet ant širdies nu taip....nu taip... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 19:49)
MIELOSIOS

prieš dešimt minučiu sužinojau

turiu 60,53 11 DPĮ

Galvoj tuščia, kaip puodynėj  lotuliukas.gif  bet ant širdies nu taip....nu taip...  wub.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sveikinimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 20:49)
MIELOSIOS

prieš dešimt minučiu sužinojau

turiu 60,53 11 DPĮ

Galvoj tuščia, kaip puodynėj  lotuliukas.gif  bet ant širdies nu taip....nu taip...  wub.gif

thumbup.gif thumbup.gif sveikinimai didziausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai tikejau tavo sekme smile.gif nes tavo ramybe man primine maniske wub.gif

o kur angeliukkkeee smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamelija2: 21 lapkričio 2011 - 20:07
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 20:49)
MIELOSIOS

prieš dešimt minučiu sužinojau

turiu 60,53 11 DPĮ

Galvoj tuščia, kaip puodynėj  lotuliukas.gif  bet ant širdies nu taip....nu taip...  wub.gif

thumbup.gif wub.gif clap.gif clap.gif

Mano skaiciukai HCG-118,9 smile.gif Nzn ar man su galva negerai ar kaip, bet 100k repetavusi kaip dziaugciausi kazko dar baisu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 21:07)
thumbup.gif  wub.gif  clap.gif  clap.gif

Mano skaiciukai HCG-118,9  smile.gif Nzn ar man su galva negerai ar kaip, bet 100k repetavusi kaip dziaugciausi kazko dar baisu...  blush2.gif

sirdele, na pagaliau nusiramink mirksiukas.gif tikrai labai grazus skaiciukai thumbup.gif thumbup.gif dar karteli sveikinu 4u.gif 4u.gif
vis tik spalis nerealus wub.gif
Atsakyti
BUCIUOJU visas uz superini palaikyma ir uz kantrybe mano tryzniavimo metu oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 20:49)
MIELOSIOS

prieš dešimt minučiu sužinojau

turiu 60,53 11 DPĮ

Galvoj tuščia, kaip puodynėj  lotuliukas.gif  bet ant širdies nu taip....nu taip...  wub.gif



QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 21:07)
thumbup.gif  wub.gif  clap.gif  clap.gif

Mano skaiciukai HCG-118,9  smile.gif Nzn ar man su galva negerai ar kaip, bet 100k repetavusi kaip dziaugciausi kazko dar baisu...  blush2.gif



Sveikinimai mergaites wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 21, 21:49)
MIELOSIOS

prieš dešimt minučiu sužinojau

turiu 60,53 11 DPĮ

Galvoj tuščia, kaip puodynėj  lotuliukas.gif  bet ant širdies nu taip....nu taip...  wub.gif



QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 22:07)
thumbup.gif  wub.gif  clap.gif  clap.gif

Mano skaiciukai HCG-118,9  smile.gif Nzn ar man su galva negerai ar kaip, bet 100k repetavusi kaip dziaugciausi kazko dar baisu...  blush2.gif

didziausi sveikinimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 21, 20:07)
thumbup.gif  wub.gif  clap.gif  clap.gif

Mano skaiciukai HCG-118,9  smile.gif Nzn ar man su galva negerai ar kaip, bet 100k repetavusi kaip dziaugciausi kazko dar baisu...  blush2.gif

wow bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Sveikinimai wub.gif
Atsakyti
PERKUNAS , atsigavai jau, jau galiu paklaust smile.gif -kaip pas tave su crenonu reikalai? mirksiukas.gif As neuzsipirkau, tai nebedaug beliko, idomu ka daryt g.gif -is kur gaut?
Atsakyti