Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

Nuuuusss, kur musu HCG naujoves?
A? g.gif
Atsakyti
Krempudra, o aš nieko nieko nekeičiau. Nei pradėjau ko nors daugiau valgyti /gerti, nei mažiau.
Kažkaip savaime organizmas pats atsirinko ko jam reikia.

Viskas bus gerai !!!!

visai mielai patrydaliočiau, nes randu dėl ko, tik vat vietos burbuliavimui tai nea lotuliukas.gif
tai sėdžiu sau tyliai pasislėpus ir burbu.... biggrin.gif
Atsakyti
pasislepusi
QUOTE
visai mielai patrydaliočiau, nes randu dėl ko, tik vat vietos burbuliavimui tai nea

Tai prasom, prasom! *nuvalo vieta tryznojamui

Tu cia pasakyk kas, o mes visi deraugiskai tave nuraminsim! thumbup.gif

Nu kur gi, kur gi tas geru naujenu damos???? g.gif blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 21, 16:07)
Krempudra, o aš nieko nieko nekeičiau. Nei pradėjau ko nors daugiau valgyti /gerti, nei mažiau.
Kažkaip savaime organizmas pats atsirinko ko jam reikia.

Viskas bus gerai !!!!

visai mielai patrydaliočiau, nes randu dėl ko, tik vat vietos burbuliavimui tai nea  lotuliukas.gif 
tai sėdžiu sau tyliai pasislėpus ir burbu....  biggrin.gif

papasakok ko trydalioji ax.gif mes gi tau visos cia patarsim ir paaiskinsim, kad viskas su tavim gerai ir nera ko trydaliot biggrin.gif
Atsakyti
Pasislepus - drinks_cheers.gif Warwarai, siandien gali ramiai tryznioti, nes niekas dar neuzsibukino siandienos smile.gif o Krempudrai dar reikia palaukti su tryzniojimu, dar turesi laiko marias sitam reikalui mazut tongue.gif dabar ramiai badykis ir augink turteli. Maitinkis siek tiek sveikiau gal ir tiek. man gydytoja patare nutraukti kofeino naudojima. Beje as jo jau negeriu menesi ir nenumiriau, kava be kofeino netgi pradeda skani atrodyti lotuliukas.gif

Mergaites kiek galit laikyti mus nezinioj mes jau norim pradet baliavot drinks_cheers.gif
Atsakyti
Citas
QUOTE
Mergaites kiek galit laikyti mus nezinioj mes jau norim pradet baliavot

drinks_cheers.gif
*Warwara plaka koktejlius sau, Citukui ir Atilojai. Visi kiti prasom prie pieno baro!

Cituk, nu kaip tu?
Atsakyti
Laba diena mergaites, labai atsiprasau uz izuluma, bet norejau paklausti gal kas turi kam nereikia utrogestano as nupirkciau, labai reiketu, nes mano pasibaige, o del vien utrogestano vaziuoti i Riga nesinori blush2.gif
Vartojau 100mg viena ryte ir viena vakare i maksti blush2.gif Buciau be galo dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 21, 16:28)
Citas

drinks_cheers.gif
*Warwara plaka koktejlius sau, Citukui ir Atilojai. Visi kiti prasom prie pieno baro!

Cituk, nu kaip tu?

Warwaruska, o koki kokteili plaki? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 11 21, 16:28)
Laba diena mergaites, labai atsiprasau uz izuluma, bet norejau paklausti gal kas turi kam nereikia utrogestano as nupirkciau, labai reiketu, nes mano pasibaige, o del vien utrogestano vaziuoti i Riga nesinori blush2.gif
Vartojau 100mg viena ryte ir viena vakare i maksti blush2.gif Buciau be galo dekinga 4u.gif


Aš turiu Vilniuje dvi atliekamas plokšteles, jei ką skambink tel. parašyisu į a.ž. 4u.gif , nes vakare be intreneto 4u.gif
Atsakyti
As irgi kazkiek Ultragestano turiu uzsilikusio, atiduociau nemokamai, Klaipedoj. Grysiu is darbo paziuresiu,parasyk i az kkur tau reik.
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 21, 16:28)
Citas

drinks_cheers.gif
*Warwara plaka koktejlius sau, Citukui ir Atilojai. Visi kiti prasom prie pieno baro!

Cituk, nu kaip tu?


Smagus balius nusimato lotuliukas.gif bet kad neikaip progos mums mergaite neduoda bigsmile.gif

As gerai, siandien per abu sudejus su MB kalsim is viso 10 antibijotiku tableciu bigsmile.gif turbut ir kokteiliu nereikes , apsinesim kaip nuo gero narkotiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 21, 18:12)
Smagus balius nusimato  lotuliukas.gif bet kad neikaip progos mums mergaite neduoda  bigsmile.gif

As gerai, siandien per abu sudejus su MB kalsim is viso 10 antibijotiku tableciu  bigsmile.gif turbut ir kokteiliu nereikes , apsinesim kaip nuo gero narkotiko  lotuliukas.gif

Warwaruska, braukiam ir Cita is musu saraselio, jinai del antibu kokteilio nepatenka i musu "kluba" biggrin.gif Nu nerealiai cia pas mus baliukas gausis, visa alkoholio kieki dviese su Warwara "isrysim" alc.gif
Atsakyti