Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 20, 11:03)
Ir dabar apie save  ax.gif 
Jei mano ir vyro akys neklysta, tai sėdi pigiuškiniam testuke vaiduoklis  rolleyes.gif pasirodė ne iš kart...
Kad pastojusios jaučia lyg ir pilvo presą, nebūvau girdėjus...bet jei būna toks požymis, tai dar viena priežastis šiandien giliai kvėpuoti ir plačiai šypsotis  bigsmile.gif


Man patinka thumbup.gif Jei ir TB kažką įžvelgė, tai tau tikrai nesivaidena. Lauksiu rytoj patvirtinimo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 20, 13:30)
p.s. ar galiu tikėtis, kad gydytojas pakeistu crinone kuo kitu?


Man nuo rytojaus vieną dozę Crinono reikia pakeisti 4 Utrogest kapsulėm. Jei teisingai supratau dozes. Rytoj bandysiu ieškoti vaistukų Kaune. Gal kuri pirkot?
Atsakyti
Cia tik supermamose taip buna wub.gif Tanga suspejo apvirusuoti Perkuno testuka.... Su kuo Perkuna ir sveikinu!!!! Mergaites, nuo siol galioja nauja taisykle: pries NT apsiskelbiam, kazkas pavirusuoja, ir psio! nestuke.gif As tikiu!!

J01 - puikus turtelis! O kokius tu vaistus 3 kart dienoj badaisi?

Krempudra - su pradzia!

Cituk - dozes geri pagal Keberiokst?

Angeliuke - neskaityk jokiu info neig., neapsikrauk saves bereikalingom mintim - geriau koki meiles romana susimesk:)

Atiloja - as nieko pries pasiskolinti, jei tik tikrai pati 100 proc dabar nevartysi jos

Pina - atsigavai truputeli? 4u.gif
Afrodite - pasipasakok mums, kaip tu begyveni? Ar jau bent fiziskai apgijai?

As turiu irgi klausimeli - man snd 10c.d. ir pas mane yra rudos isskyros , nejaugi galvoju vel endo suvesejo.... Merginos, per IVF ji kaip suprantu irgi itakoja? nenoriu kartoti LP verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2011 11 20, 13:10)
Cituk, tau asmeniškai virusuoti linkėjimai, kad jau dabar svajonė eitų į jūsų šeimą ir pagaliau ateitų

aciu, man labai reikes pavasari situ virusiuku ax.gif

QUOTE(Baltija L. @ 2011 11 20, 15:38)
labukas
ne,nemanau...bet taip laukiu jos rezultatu,buvo jiems ivf+icsi....penktad kraujas,pranesiu kas ir kaip,beje kada butu protinga daryt testuka namie jai??buvo dvieju dienu kiausineliai...


Nu nuo isodinimo dienos kokia 9dpi (nes dvieju dienesliu dejo ) smile.gif


QUOTE(Afrodite69 @ 2011 11 20, 17:38)
Dziaugiuosi,kam pasiseke ir jau dziaugiasi savo pilvukais nestuke.gif Sveikinu nuosirdziai ir linkiu kad paskleistumet gera doze virusiuku visoms mergaitems,o ypac senbuvems tokioms kaip CItas manau niekas del to nepriestaraus mirksiukas.gif  Beje,ir skaitanciom tyliom senbuvems linkiu kuo greiciau pasigauti stebukla-arteja Kaledos labai noriu palinketi kad jos butu jums tikrai stebuklingos.


Aciu tau brangioji, kaip tu laikaisi ar jau ropliuka sunaikinai visai ir galutinai 4u.gif ?


QUOTE(Krempudra @ 2011 11 20, 21:17)
klausimuks - kelinta cd paprastai reikia pirma karta pasirodyti? nes kita savaite nebus mano gydytojo. o pirma diena, kada jis dirbs, bus mano 9cd. ne per velu pasirodyti pirmam kartui? g.gif aisku, ryt paskambinsiu ir pasiklausiu. cia tiesiog is anksto bandau pasiskaiciuoti blush2.gif


Nu zinok velokai, tau turetu paskirti kita gydytoja pirmai apziurai, paprastai 5cd ar 6cd smile.gif

Laukiam rytoj teigiamu NT vaiduokliu patvirtinimo mirksiukas.gif

Terze - ko antibijotiku???? ne, man daug didesnes dozes israse Gorgis, nes pas mane visos 3 infekcijos rastos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 20 lapkričio 2011 - 21:01
Ir kaip suprantu turiu drauge Beila? mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 20, 21:08)
Labas norejau paklausti(gal ir kvailokas klausimas) ar ovitrelio vieno svirksto pakanka kad susprogdinti daug foliu 4u.gif


Sociai wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 20, 21:17)
klausimuks - kelinta cd paprastai reikia pirma karta pasirodyti? nes kita savaite nebus mano gydytojo. o pirma diena, kada jis dirbs, bus mano 9cd. ne per velu pasirodyti pirmam kartui? g.gif aisku, ryt paskambinsiu ir pasiklausiu. cia tiesiog is anksto bandau pasiskaiciuoti blush2.gif

Hm... as dabar 2c.d. turiu daryti hormonus - pirma karta E2 turesiu daryti, ir privalau pasirodyti - matyt dar ziures i mane per vidu-kaip Warwaros "megstamas" dipherelinas suveike....
Siaip jei tik su trumpa schema, tai ziurejo kas 3 diena...
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 11 20, 21:59)
Terze - ko antibijotiku???? ne, man daug didesnes dozes israse Gorgis, nes pas mane visos 3 infekcijos rastos  unsure.gif

jo-jo. Ta pamenu. MAtai, idomiai, reiskias kiekvienai inf. po skirtinga antiba- galvojau gal koks yra vienas visiems....
Primink, jei ne GR., pas tave chlamid siap rado krauje ar ne? Ar tu jau buvai "persirgus"?Aciu tau uz info del proceduros, bet supasavau su ta GR, jei sis kartas nepavyktu, tada jau pasirysiu.
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 20, 22:07)
Ir kaip suprantu turiu drauge Beila?

jo-jo. Ta pamenu. MAtai, idomiai, reiskias kiekvienai inf. po skirtinga antiba- galvojau gal koks yra vienas visiems....
Primink, jei ne GR., pas tave chlamid siap rado krauje ar ne? Ar tu jau buvai "persirgus"?Aciu tau uz info del proceduros, bet supasavau su ta GR, jei sis kartas nepavyktu, tada jau pasirysiu.


aha,as jau irgi pastebejau kad kompanjone tau atsiraso kalediniams stebuklams kurti smile.gif

o del chlamidiju ir kitu infekciju tai butent kad nerado niekada iki siol o tyre pries kiekviena ivf! Oi nezinau, kaip bus bet kol kas net paprasta zmoniu kalba logiska atrodo mano labai padidejes tu matural killers kiekis, nes yra net 3 infekcijos su kuriomis kunas nuolat kovoja. Tai va tikiuosi tokio beveik logisko stebuklo, kad issigydzius jas sumazes ir natural killers, ir tikiuos ta humira nepadarys meskos paslaugos:)

o kelintos tau stadijos endo nustatyta? Siaip girdejau kad skiria kontraceptiku pagert prie ivf kad uzmigdyt endo, tau skyre?


Atsakyti
Labas rytas damos. Ziuriu ir vel grazus koks vaidokliskas savaitgalis buvo! Nus, laukiam, laukiam!!!!

Terze mano isskyros si karta reiske ne endo. Nu bet visoms gi skirtingai. Man irgi nuolat E2 ziurejo, ir gi koks visada jis graziuliukas buvo...

Jei kas atsimena, kad turejau gadinti testa - tai pamirskite smile.gif Saziningai nupirkau, bet is neturejimo ka veikti nusprendziau pamatuoti BT (tiesiog niekad nematavau, nu idomu pasidare), tai gi sestadieni buvo 37.3, vakar 37.1, o siandien ryte 36.6. Kaip suprantu tai reiskia kad testas liks kitam kartui. Nes gi teigiama nupirkau, ner ko gadinti be reikalo thumbup.gif

*Warwara tvarkingai atsisedo laukti Perkūnas ir angeliukkkeee dideliu HCG skaiciuku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Krempudra, o su startu, manai pirmas apsilankimmas 9 CD pats tas, ka ten anskciau ziureti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 21, 01:00)
Tai va tikiuosi tokio beveik logisko stebuklo, kad issigydzius jas sumazes ir natural killers, ir tikiuos ta humira nepadarys meskos paslaugos:)

o kelintos tau stadijos endo nustatyta? Siaip girdejau kad skiria kontraceptiku pagert prie ivf kad uzmigdyt endo, tau skyre?


Tikiuosi ir as, kad busi sveikute wink.gif Iki n.metu baigsit sugerti "vitaminus"? Jaudinuos, kad galetum pakelti samp. taure uz busimus savo nuostabius metus wink.gif

Pries praeita skyre kontr., bet nuo cistos, tai LSh buvo blogas, neva del to ir kiausineliai blogi buvo. O si karta kazkaip nieko neuzsikabino del tos endo... hm... Man pries 2,5metus buvo 1st.

Warwara eksperimentuoja su temperatura thumbup.gif Kartais ir as taip nuslystu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 11 21, 09:58)
Terze mano isskyros si karta reiske ne endo. Nu bet visoms gi skirtingai. Man irgi nuolat E2 ziurejo, ir gi koks visada jis graziuliukas buvo...

Oj ne ne ne, as cia apie savo....
Papildyta:
Angeliuke siandien nedirba???
Laukiam HCG !!!!
Perkunas ir tu griokstelk!!!!!!!
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2011 11 20, 21:57)
Atiloja - as nieko pries pasiskolinti, jei tik tikrai pati 100 proc dabar nevartysi jos

drinks_cheers.gif tikrai artimiausiu laiku nevartysiu smile.gif O tai, kas man aktualu, as issirasius ir pasiskaitau is uzrasu knygeles 4u.gif Zodziu, imk, kad tik macytu 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 11 21, 09:58)
Jei kas atsimena, kad turejau gadinti testa - tai pamirskite smile.gif Saziningai nupirkau, bet is neturejimo ka veikti nusprendziau pamatuoti BT (tiesiog niekad nematavau, nu idomu pasidare), tai gi sestadieni buvo 37.3, vakar 37.1, o siandien ryte 36.6. Kaip suprantu tai reiskia kad testas liks kitam kartui. Nes gi teigiama nupirkau, ner ko gadinti be reikalo  thumbup.gif

g.gif nieko negaliu apie tas temperaturas pasakyt..., bet sedziu tyliu ir nelaukiu tavo memiu 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

na ta ka, kaip suprantu, laukiam skaiciuku bigsmile.gif

o as paskambinau gydytojui. sake, 9cd nebus per velu pasirodyti g.gif

ar galite dar painstruktuoti ka valgyti/gerti per stimuliacijas? kaip suprantu, kuo daugiau skysciu ir baltyminio maisto, a ne? g.gif
Atsakyti
Krempudra
QUOTE
kaip suprantu, kuo daugiau skysciu ir baltyminio maisto, a ne? 

As be vandiens tiesiog mirdavau.
Aha gerti, aha daug baltymu
Ir maziau galvoti kuo reikia ir kuo negalima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 21, 12:00)
Krempudra
Ir maziau galvoti kuo reikia ir kuo negalima smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 21 lapkričio 2011 - 13:44
QUOTE(Warwara @ 2011 11 21, 11:00)
Ir maziau galvoti kuo reikia ir kuo negalima smile.gif


blush2.gif stengsiuosi pioneer.gif

bet ziuriu dabar visos su LV aptilusios. taip ir jauciasi, kad Treijso nera - visos arba baige pas ji proceduras, arba planuoja po jo sugrizimo biggrin.gif
Atsakyti