Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

panašu, kad ryt bus puiki diena šitame skyrelyje thumbup.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 20, 12:12)
dekui merginos visoms palaikancioms  4u.gif  Rytoj visas isbuciuosiu jei vviskas bus gerai  smile.gif


nu tai pasiūrpink vazelinu, bo lūpas tai ištins nuo bučiavimo tongue.gif

Krempudra, kumščiai suspausti !!!!

p.s. ar galiu tikėtis, kad gydytojas pakeistu crinone kuo kitu?

Atsakyti
Pasislepusi, kaip nors atlaikyciau manau biggrin.gif

Merginos, didikuoju jums visoms daina sel "as ziuriu i tave, pasauli" Eina sau kokia grazi wub.gif Guliu, klausauti ir net asareles tryksta... wub.gif

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 20, 13:30)
panašu, kad ryt bus puiki diena šitame skyrelyje  thumbup.gif
nu tai pasiūrpink vazelinu, bo lūpas tai ištins nuo bučiavimo  tongue.gif

Krempudra, kumščiai suspausti !!!!

p.s. ar galiu tikėtis, kad gydytojas pakeistu crinone kuo kitu?


Crinona gali pakeisti Utrogestan, bet butinai paprasyk recepto. Yra Vilniuje vokieciu vaistineje arba Rygoje Saules aptiekoje. Baiba pasakys kur rasti.
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 11 20, 13:06)
Crinona gali pakeisti Utrogestan, bet butinai paprasyk recepto. Yra Vilniuje vokieciu vaistineje arba Rygoje Saules aptiekoje. Baiba pasakys kur rasti.


Tai gal pati Baiba turės...
o tas u tai irgi kaišomas ten pat ? tada tas pats velnias, turbūt...

šiaip galiu kentėt, tik šiek tiek tokį erzinimą jaučiu, na ir lengvai patinę... aš jo nekrapštau (kažkada bandžiau, tai malonumo jokio krapštinėt, skauda), pats vos iškrenta, net nesuprantu kur jis pasideda. gal kaip Perkūnas sako, į plaučius nusistūmė? hihihi.gif

nėr baisiai didelis nepatogumas, gyventi galiu. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 20, 14:27)
Tai gal pati Baiba turės...
o tas u tai irgi kaišomas ten pat ? tada tas pats velnias, turbūt...

šiaip galiu kentėt, tik šiek tiek tokį erzinimą jaučiu, na ir lengvai patinę... aš jo nekrapštau (kažkada bandžiau, tai malonumo jokio krapštinėt, skauda), pats vos iškrenta, net nesuprantu kur jis pasideda. gal kaip Perkūnas sako, į plaučius nusistūmė?  hihihi.gif

nėr baisiai didelis nepatogumas, gyventi galiu.  irnesakyk.gif


Baiba jo netures, o jis gali buti ir geriamas. As ryte geriu Utrogest, o vakare dar viena kapsule isgeriu ir dar Crinono viena issileidziu. Patogiau, ne tokia didele tekme dienos begyje buna.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 20, 13:42)
Baltija.L o cia ta tavo drauge kur homertone bando gal musu bendra pazistama?





labukas
ne,nemanau...bet taip laukiu jos rezultatu,buvo jiems ivf+icsi....penktad kraujas,pranesiu kas ir kaip,beje kada butu protinga daryt testuka namie jai??buvo dvieju dienu kiausineliai...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 19, 23:34)
As irgi turiu, bandysiu vel, bet jei dar neparodys, tada manau viskas aisku  doh.gif As pigucius pirkau, bet raso ankstyvam nestumui. Dabar paziurejus 8-9dpo galima iziureti kur daug maz turetu but ta juostekle, bet tik as matau, drauge sako*-tu isprotejusi sako, cia tikrai nieko nesiumato, nu zodziyu, bus matyt  doh.gif

jau mergaites tau sxake, as pritariu, kad mesk i sona tuos NT, turi skaiciukus, kurie sako visai ka kita 4u.gif O rytoj laikau kumstukus uz dar labiau padidejusi HCG 4u.gif

QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 20, 11:03)
Jei mano ir vyro akys neklysta, tai sėdi pigiuškiniam testuke vaiduoklis  rolleyes.gif pasirodė ne iš kart...
Kad pastojusios jaučia lyg ir pilvo presą, nebūvau girdėjus...bet jei būna toks požymis, tai dar viena priežastis šiandien giliai kvėpuoti ir plačiai šypsotis  bigsmile.gif

thumbup.gif labai labai tikiu, kad rytoj skaiciukai parodys puiku nestuke.gif rezultata 4u.gif

QUOTE(kristinuke @ 2011 11 20, 13:07)
Specialiai pasekiau, kaip tau einasi su mažais skaičiukais. Manau, kad pirmiausiai mesk stresą į šoną. Kalbu iš savos patirties, nes turbūt merginos pamena mano atvejį, kai HCG mane baisino nuo pat pradžių.12 dpi mano skaičiukai tebuvo 20,5. Ir testas buvo tik su I, o vaiduoklį pamačiau norėdama jį išmesti kitą deną. Tikėjau, kad viskas bus gerai, tik nebuvo įrodymų, be to,  buvo čia tokia persona užklydusi ir pareiškusi dar nežinanti nė vieno laimingo atvejo su tokiais skaičiukais. Specialiai įrodyk pesimistams, kad viskas gerai su tavo mažiuku/ais. O negatyvių kalbų tikrai nereikia klausytis, nes mamos pačios jaučia geriausiai. TODĖL NUSTOK BAIMINTIS, GLOSTYK PILVUKĄ, ILSĖKIS IR SVAJOK 4u.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif nuostabus ir teisingi zodziai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 20, 11:03)
Ir dabar apie save  ax.gif 
Jei mano ir vyro akys neklysta, tai sėdi pigiuškiniam testuke vaiduoklis  rolleyes.gif pasirodė ne iš kart...
Kad pastojusios jaučia lyg ir pilvo presą, nebūvau girdėjus...bet jei būna toks požymis, tai dar viena priežastis šiandien giliai kvėpuoti ir plačiai šypsotis  bigsmile.gif

PerKunas labai del jusu dziaugiuosi biggrin.gif ir rytoj laukiu patvirtinimo-graziu HCG 4u.gif 4u.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 20, 13:49)
Pasislepusi, kaip nors atlaikyciau manau  biggrin.gif

Merginos, didikuoju jums visoms daina sel "as ziuriu i tave, pasauli" Eina sau kokia grazi  wub.gif  Guliu, klausauti ir net asareles tryksta...  wub.gif

angeliukkkeee ramybes 4u.gif tau jos labai reikia...ir tikrai tikiu, kad rytoj skaiciukai tikrai bus didesni wub.gif ir tu pagaliau galesi apsiraminti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 20, 08:58)
labas rytas

na ka - as irgi jau nuo rytojaus pradedu badytis rolleyes.gif kas nors bus i kompanija? mirksiukas.gif

Sveikos 4u.gif 4u.gif
Krempudra, linkiu tau sekmingo starto ir laimingo finiso thumbup.gif Palaikau tave drinks_cheers.gif 4u.gif
Dziaugiuosi,kam pasiseke ir jau dziaugiasi savo pilvukais nestuke.gif Sveikinu nuosirdziai ir linkiu kad paskleistumet gera doze virusiuku visoms mergaitems,o ypac senbuvems tokioms kaip CItas manau niekas del to nepriestaraus mirksiukas.gif Beje,ir skaitanciom tyliom senbuvems linkiu kuo greiciau pasigauti stebukla-arteja Kaledos labai noriu palinketi kad jos butu jums tikrai stebuklingos.
Atiloja,visi palinkejimai skirti ir tau,mergyt as kartu su tavim net jei nerasau.Aciu tau, tu nuostabus zmogiukas, tavo palaikymas,tavo paprastumas, taov nuosirdumas ir nesavanaudiskumas-dekoju tau ir labai labai sergu kad greiciau tu man parasytum az apie savo nepaprasta,laiminga,stebuklinga sekme-as su tavim mergyt wub.gif
Papildyta:
Perkunas ir kitos mergaites -linkiu kad jusus skaiciai tik patvirtintu kad jus aplanke stai toks dosnus gandriukas
user posted image
ir su laiku ateitumet ne tik paskleisti virusiuku bet ir parodyti kaip auga jusu nestuke.gif
user posted image
Atsakyti
Labas norejau paklausti(gal ir kvailokas klausimas) ar ovitrelio vieno svirksto pakanka kad susprogdinti daug foliu 4u.gif
Atsakyti
Afrodite69, aciu uz grazius zodzius 4u.gif Laukiu suzgriztant pas mus paplepejimui, o nestuke.gif lai pavyksta be daktaru pagalbos 4u.gif
Atsakyti
Perkunas, lauksim rytojaus skauciuku 4u.gif

angeliukkk, viskas bus gerai mirksiukas.gif

QUOTE(J01 @ 2011 11 20, 09:44)
su startu tave  mirksiukas.gif

QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 20, 10:03)
Smagių adatėlių, gražiai mėlyno pilvuko ir kuo puikiausių rezultatų wink.gif

QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 20, 12:30)
Krempudra, kumščiai suspausti !!!!

QUOTE(Afrodite69 @ 2011 11 20, 16:38)
Krempudra, linkiu tau sekmingo starto ir laimingo finiso thumbup.gif Palaikau tave drinks_cheers.gif  4u.gif 


aciu, mergaites aciuks.gif 4u.gif

klausimuks - kelinta cd paprastai reikia pirma karta pasirodyti? nes kita savaite nebus mano gydytojo. o pirma diena, kada jis dirbs, bus mano 9cd. ne per velu pasirodyti pirmam kartui? g.gif aisku, ryt paskambinsiu ir pasiklausiu. cia tiesiog is anksto bandau pasiskaiciuoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 20 lapkričio 2011 - 20:18