Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

Sveikinu visas pastojusias thumbup.gif džiugu, kad vis kažkam pasiseka!!!

Tačiau kai kurios mergaitės jau turi dingt iš čia. Negražu tiek ilgai būti. Sakoma, kad svečiai, kaip ir žuvis į trečią dieną pasmirsta ax.gif Taigi greičiau nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif ir keliaukit į kitą skyrelį.

Jaučiuos kalta ir atėjau atsiprašyt, rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif kad nebepranešiau apie savo IVF. Tiek nenumatytų kliūčių buvo iškilę, kad net pačiai sunku patikėti. Viena iš jų - niekaip mmm nesusergu (rado cistą, jau geriu duphastoną). Bet kai tik mmm pasirodys, lėksiu į kliniką ax.gif

Turėčiau GRUODĮ turėt IVF, jei dar kas kojos nepakiššš.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 19 lapkričio 2011 - 20:15
Labas vakaras,

QUOTE(Terze @ 2011 11 18, 12:18)
Ei,kas ten skelbesi,kad i seminara vaziuoja, Streso valdyma?a? kur komentarai???


Čia aš cool.gif Išvada viena - vienintelis vaistas su stresu - teigiamos mintys. Dar gerai sportas ir sveikas maistas smile.gif
Taip, kad mielosios per prievartą kiškit į galvą geras mintis, nes tik jos kelias į šviesesnį rytojų.

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 18, 21:50)
Labas as norejau paklausti kaip jus jauciates pries IVF.as tai nekaip ir psihologiskai ir fiziskai baigiu palust.visokios mintys lenda i galva.kaip viskas bus ar gerai kaip po to viskas bus kaip tas kaip anas sedziu ir galvoju.kaip viska istverti. verysad.gif atsiprasau uz liudna nuotaika


Turi galvoti, kad viskas bus TIK gerai. Punkcija praeis sėkmingai, apsivaisins ir įsikabins vaikai.

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 18, 22:07)
Grizau, mano hcg-25, kazin ne per mazi 9dpo? o progesteronas-190,8  g.gif 

thumbup.gif Nu puikiai...taip ir galvojau, kad puikiai rezultatais džiaugsies. Sveikinu!!! O dabar ištrauk visas ramybės atsargas ir ilsėkis. Po tokių skaičių, stresas ir nerimas griežtai draudžiamas tau.

J01, puikus tavo derlius. Pamatysi, išpunktuos tikrai daugiau. Turėsi vaikų iki kaklo biggrin.gif


Pina, dabar pailsėkit abu, nuraminkit širdis. O tada susideliok planą ir po truputį, step by step susirinksi visą info ir žinosi ką toliau daryti. Prisimink, kad prieš pradedant šį kelią daug daugiau buvo neaiškių dalykų.
O pagedėti taip pat reikia. Labai jautru viskas. Tik linkiu kuo greičiau rasti dvasios ramybę, kad galėtumėt žengti toliau.


O aš antra diena vaikštau maudžiančia galva...nelabai man tas patinka, nes pirmą kartą irgi skaudėjo ir rezultatas buvo ne tas kurio laukiau. Bet tikiuosi, kad čia slėgis kaltas. Skaudėt daugiau nieko nebeskauda. Tik kartais suduria viduj dešinėj pusėj...skausmas toks bukas...lyg per daug presui atsilenkimų būčiau padarius ir dabar skaudėtų unsure.gif
Bet už tai per "jamam" pasiėmiau testą, kurį ryt ryte žadu sugadinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 19, 21:39)
Bet už tai per "jamam" pasiėmiau testą, kurį ryt ryte žadu sugadinti  rolleyes.gif


Virusuoju tavo testuką 2.gif ir laukiu rytoj gerų žinių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 19, 20:39)


J01, puikus tavo derlius. Pamatysi, išpunktuos tikrai daugiau. Turėsi vaikų iki kaklo biggrin.gif


labai noretusi tongue.gif per pirma Ivf'a irgi daug turejau, bet labai MB turtas pavede, o dabar jisai dar blogesnis, tai minciu kyla visokiu man 4u.gif

laikom kumstelius uz tavo teigiama testuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 11 19, 21:35)
labai noretusi  tongue.gif  per pirma Ivf'a irgi daug turejau, bet labai MB turtas pavede, o dabar jisai dar blogesnis, tai minciu kyla visokiu man  4u.gif

laikom kumstelius uz tavo teigiama  testuka  mirksiukas.gif


Jokių blogų minčių mirksiukas.gif Nereikia tų milijonių..reikalingas tas vienintelis smile.gif Darys ISCI?
Papildyta:
QUOTE(Tanga @ 2011 11 19, 21:16)
Virusuoju tavo testuką  2.gif ir laukiu rytoj gerų žinių  biggrin.gif


wub.gif kaip ačiū
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 19, 03:55)

Baltija.L - net as suabejojau, gal jau pasiryzot kitai porelei  bigsmile.gif juk turi dar snaiguciu  ax.gif




nejuokauk mirksiukas.gif as nesu is tu apzoru lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 19, 21:42)
Jokių blogų minčių  mirksiukas.gif  Nereikia tų milijonių..reikalingas tas vienintelis smile.gif Darys ISCI?


taip, ICSI
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 18, 23:25)
Tu tikrai mazute verta medalio, sitiek nervu tau buvo.... Pilnai tave suprantu, nes kazkada pati panasiose situacijose budavau...  Ok, tyliai ramiai laukiam, bet dziaugtis trupuciuka mums galima gi  wub.gif  As uz tave visom keturiom, kad tu laimejai, laimejai ta kova gyvenime, kad nebutinai turi buti krutas ir kietas, o gali ir buti jautrus. Je, tavo leliukas extrymu megejas, pailsek per savaitgali!!!!!!

wub.gif Labai graziai parasei, asareles kaupiasi... wub.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 11 18, 23:28)
Angeliuke, suuuuuper  thumbup.gif  Argi as tau nesakiau, kad visu skaiciukai buna skirtingi ?  bigsmile.gif  O tuo labiau, kad tavieji auga, vadinasi progresija eina tinkama linkme  mirksiukas.gif  Pilvo maudimai visokie ir t.t. visai normalu, man gal kokia 12 dpi viena ryta toks skausmo priepuolis buvo uzejes, kad negalejau net zodzio istart, pradejau alpti, nesupratau kas daros.Gyvenime dar taip nera buve.Bet ejo praejo ir daugiau nebesikartojo.Jeigu traukia meslungis, kalk Magnio, jis kartu palengvins ir pilvo spazmus.Nestukem laaaabai daznai ji skiria  4u.gif Kada kartosi HCG ?

Betute, pirmadieni kartosiu, bet labaii neramu, nes nukrito tempa kuri buvco 37,3 visa laika, snd ziuriu 36,9 doh.gif Ir krutine buvo pradejusi standeti kazkiek, dabar vel skysta blink.gif Nu zodziu, bijau as to pirmadienio doh.gif Crenonas dar toks ciut rausvas iskrito, tai visa diena kaip nesava, vyras bando guost, bet nelabai veikia doh.gif Dar i darba reikejo, visa diena darbe, nera kada guleti, bet labai laukiu pirmad, kad padeti taska i kazkuria puse, labai noreciau kad butu i gera ax.gif Ir testas neryskeja blink.gif

QUOTE(Citas @ 2011 11 19, 02:55)
Geri skaiciukai, kasdien neturi dvigubeti, bet auga graziai. Vat tau ir tikek NT! Sveikinu ir laukiam HCG pakartojimo  smile.gif

Dar nesveikink, dar kol kas palaukiam pirmadienio 4u.gif Labai bijau, kad tik viskas gerai. Vakar priskaiciau nete, kad neauksti mano sk ir daug nesivystanciu artveju doh.gif Ziople as, kam skaityt, bet...

QUOTE(J01 @ 2011 11 19, 12:47)
Angeliukkkkkke, graziai auga tavo skaiciukai, taip ir toliau  mirksiukas.gif

Labai noreciau taip ir toliau, bet kol kas... blink.gif
Papildyta:
Perkunas, tavo pojuciai tikrai gerai nuteikia, manayu bus teigiamas rezultatas thumbup.gif Daugelis rase, kad kaip pilvo presa skauda pastojus, tai manau su tavim mergyt viskas jau aisku mirksiukas.gif

Laukiu tavo rytinio nt... nestuke.gif
As irgi turiu, bandysiu vel, bet jei dar neparodys, tada manau viskas aisku doh.gif As pigucius pirkau, bet raso ankstyvam nestumui. Dabar paziurejus 8-9dpo galima iziureti kur daug maz turetu but ta juostekle, bet tik as matau, drauge sako*-tu isprotejusi sako, cia tikrai nieko nesiumato, nu zodziyu, bus matyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 19, 22:28)

Labai noreciau taip ir toliau, bet kol kas...  blink.gif

viskas bus gerai, man irgi buvo nedideli skaiciukai, 10 dpi buvo tik 32 ax.gif tikek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 11 19, 15:05)
Sveikute,
Manau nepergyvenk del progesterono. Keberiokst rase, kad jai buvo 200 ir viskas dabar gerai.  Vaistukai ji padidina, o jis reikalingas. Svarbiausia, kad jis ne per mazas. Mano pradzioje buvo tik 30, tai T padidino doze ir dabar jis 122.

4u.gif o koks buvo tavo pirmas hcg ir kelinta dpo? g.gif
Atsakyti
Mergytės, gal kuri pirkote Utragestaną Kaune. Jei taip, tai kurioje vaistinėje ir ar reikėjo iš anksto užsisakyti? Apsižiūrėjau, kad tik porai dienų Crenono turiu ir jį reikia pakeisti Utragestanu, o dar nenusipirkau.
Atsakyti
Dar merginos klausimelis-susuko man kakla, newgaliu pasisukt, kazin galiu tepti su kokiais vaistukais? g.gif
Atsakyti