Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

sanzile
O pati kaip laikaisi? wub.gif
O gi kaip man gali sekstis. Kai kitas startas dar po geru keliu menesiu, tai gerai man viskas, ramu, grazu, pergyventi nes gel ko, dienu skaiciuoti irgi. Gyvenimas pilnas planu-planeliu. Dabar reikia prastumti laika iki operacijos, ja padaryti, o tada jau delioti kas ir kaip.
ND atlikti, stebuklas laukiamas. Viskas gerai vienzodziu!

Kamelija2, aciu uz atsakyma. As jau prisiskaiciau kam tas Cetrotide naudojimas. Labai noriu trumpos schemos, nes nesuprantu kodel... Uzpakalis tiesiog svyla smile.gif Jei jau su ilga schema daug nepriaugdavo, tai jei nepriaugs daug su trumpa, nors busiu maziau prisikankinusi su depherelinu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 14 lapkričio 2011 - 13:25
Reginiuk, Kamelija gaudau jusu virusiukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 11 14, 14:19)
Reginiuk, Kamelija gaudau jusu virusiukus  4u.gif

Reginiuk, Tanga, gaudau visuriukus!
Reginiuk, kaip tavo leliukas? Papasakok mums cia daugiau wub.gif wub.gif

Warwariuk,manau rasyk mane gruodziui..... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2011 11 14, 14:33)
Reginiuk, Tanga, gaudau visuriukus!
Reginiuk, kaip tavo leliukas? Papasakok mums cia daugiau  wub.gif  wub.gif

Warwariuk,manau rasyk mane gruodziui.....  bigsmile.gif


griubiu ir Kamelijos virusiuka smile.gif grazus nickas wub.gif
Atsakyti
Terze
QUOTE
Warwariuk,manau rasyk mane gruodziui.....

Manau super sumanymas thumbup.gif

Kaip ten musu LinMer laikosi! Auuuuu! Dar nepridaviai kraujo?
Dar ziuriu sarasiuke yra Vėja1, tikiuosiu jai viskas gerai ir jinai slapukauja tiesiog!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 14 lapkričio 2011 - 13:38
QUOTE(Warwara @ 2011 11 14, 13:17)
nors busiu maziau prisikankinusi su depherelinu  blush2.gif


Warwara, o kas nuo jo darydavosi? g.gif
Atsakyti
Krempudra
QUOTE
Warwara, o kas nuo jo darydavosi?

Bloga man nuo jo, spaudimas is zemo tampa labai aukstas, gyvenu tarse kisieliuje, galva skaudejo absoliuciai visuose vietose, nemiega visos dienos iki pat stimuliacijos pradzios (kas man yra laaaabai nebudinga).
Visi kiti salutiniai poveikiai kaip ir nuo kitu harmoniniu preparatu, gali namiskai ir pakenteti lotuliukas.gif Kai prisigeri daug vandens, tai tarsi truputuka ir geraiu, bet jau ka privalgiau per tos metus, nuo nieko man taip blogai nebuvo. Antra karta tai nors ir trumpiau reikejo leisti (nes mmmm atejo 2 d. anksciau), bet vis vien iki stimuliacijos skaiciavau valandas, ne tam kad arciau tikslo pajudeti, o kad tie pojuciai dingtu!
P.S. is gyd. supratau, kad tai aisku salutiniai pojuciai, bet tokie buna nedaznai.
P.P.S. o tave i kuri menesi itraukti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 14 lapkričio 2011 - 13:53
QUOTE(Warwara @ 2011 11 14, 14:36)

Kaip ten musu LinMer laikosi! Auuuuu! Dar nepridaviai kraujo?


as tai prastai verysad.gif krauja priduoti 16d, bet vakar 10dpi atkeliavo mmm, eisiu tikriausiai vistiek 16d hcg darytis, bet finalas aiskus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LinMer @ 2011 11 14, 14:55)
as tai prastai  verysad.gif  krauja priduoti 16d, bet vakar 10dpi atkeliavo mmm, eisiu tikriausiai vistiek 16d hcg darytis, bet finalas aiskus  verysad.gif


nelauk 16d, eik anskčiau, geriausia kuo greičiau 4u.gif
Atsakyti
LinMer
Pritariu Šarūniukei, eik ne 16, o siandien arba rytoj is pat ryto! Laikykis, gaila begalo! Labai uzjauciu!
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 11 14, 14:57)
nelauk 16d, eik anskčiau, geriausia kuo greičiau 4u.gif


o kodel reikai eiti anksciau ? del negimdiminio ?
Atsakyti
LinMer
QUOTE
o kodel reikai eiti anksciau ? del negimdiminio ?

Kaip variantas,
o kitas variantas - tai jei buvo tie skaiciukai, poryt ju visai mazai liks, o taip nors matysi, kad buvo.
o dar gi yra ir stebuklingas variantas, kur tu su mm, o vaikutis viduje! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 14 lapkričio 2011 - 14:03
oi, kad butu tu stebuklu, butu gerai, aciu mergaites 4u.gif
Atsakyti