Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(J01 @ 2011 11 19, 12:47)
Sveikos smile.gif

prisiduodu, auga gerai, desine puse (9 foliai - is ju 12,5, 11, 9) reagavo i vaistus geriau nei kaire (tik 7, bet vienas didesnis, o daugelis po 5 ), israse kitu vaistuku, baidysiuos kasdien 3 dozes, antradieni apziura, nuo jos priklausys kada punkcija ( kolkas numatoma 24-26 d)



Oho koks puikus turtas thumbup.gif Nepergyvenk ir tie kur po 5 turi daug sancu prisivyti kitus ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2011 11 18, 13:18)
Ieskau merginu rekomenduotos knygos: Pasamones galia, blyn nerandu


galiu savo paskolinti.., man kolkas jkos nereikia blush2.gif
QUOTE(kristinuke @ 2011 11 18, 14:37)
LINKIU VISOMS KUO DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS PRIDĖDAMA 12 SAV. VIRUSIUKĄ 4u.gif  4u.gif

gaudau virusiuka 4u.gif

QUOTE(Pina @ 2011 11 18, 16:19)
Ką Pina... Pas mane 2, 29. To ir reikėjo tikėtis, o ne stebuklų bash.gif Tik jaučiuosi taip,  lyg iš manęs būtų pasišaipyta, nes netikiu, kad gydytoja nenumanė, kaip viskas pasisuks (aš juk gausiai kraujavau), tai kam dar suteikt kažkokių vilčių, kad vėl iš naujo skaudėtų  schmoll.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif ir reikia tiketi stebuklais, nes jie vyksta 4u.gif Issilaizyk zaizdas ir vel i kova 4u.gif
QUOTE(dangutex @ 2011 11 18, 22:35)
Dar noriu pavirusuoti ilgai ilgai ilgai lauktu  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

wub.gif aukit ir storekit 4u.gif ir virusiuka irgi imu 4u.gif

Papildyta:

QUOTE(Terze @ 2011 11 18, 23:02)
Uij, o gal tu i gruodi, boruziuk?? smile.gif


atsiras dar kas nors gruodinis 4u.gif o ir kitos, esancios cia, tave palaikysim 4u.gif
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 18, 23:07)
Grizau, mano hcg-25, kazin ne per mazi 9dpo? o progesteronas-190,8  g.gif  Pakomentuokit prasau  4u.gif
Beje, paemiau vakarykstyi hcg-15,54  blush2.gif , kaip ir auga, bet nakti toki skausma apturejau, kad galvojau viskas  doh.gif toks tiprus stiprus kaip mmm, taip norejosi stipriai stipriai steneti,m atrodo butu lengviau, bet kenciau is paskutiniuju  blink.gif  O ir snd labai skauda pilva, tokie stiprus spazmai mmm uzeina, kad nemoku apsakyti, nzn kas tai  g.gif

thumbup.gif auga skaiciukai thumbup.gif laikau kumstukus ir toliau uz augima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 11 19, 13:24)
4u.gif  4u.gif  4u.gif ir reikia tiketi stebuklais, nes jie vyksta  4u.gif Issilaizyk zaizdas ir vel i kova  4u.gif 


Jaučiu, kad reikėtų gal paieškoti priežasčių ir pasidaryti papildomų tyrimų. Bet ką, kaip ir nuo ko pradėti, kol kas nelabai žinau.
Dar tik dabar, pirmą kartą ištikrųjų suvokiau, kad gali būti, jog vaikų niekada ir neturėsiu verysad.gif

Soriukas, kad teršiu eterį su savo niūria nuotaika. blush2.gif Žinau, kad nėra kada dūsauti, nes reikia eiti pirmyn. Bet kad nu liūūūūūdna verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pina: 19 lapkričio 2011 - 13:27
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 18, 23:07)
Grizau, mano hcg-25, kazin ne per mazi 9dpo? o progesteronas-190,8  g.gif  Pakomentuokit prasau  4u.gif
Beje, paemiau vakarykstyi hcg-15,54  blush2.gif , kaip ir auga, bet nakti toki skausma apturejau, kad galvojau viskas  doh.gif toks tiprus stiprus kaip mmm, taip norejosi stipriai stipriai steneti,m atrodo butu lengviau, bet kenciau is paskutiniuju  blink.gif  O ir snd labai skauda pilva, tokie stiprus spazmai mmm uzeina, kad nemoku apsakyti, nzn kas tai  g.gif


Būtinai kalk magnio. Geriausiai pasisavinamas Diasporal. Man sakė, jeigu pajusiu mmm skausmus, kalti dvigubą dozę magnio ir papildomą dozę Utragestano ir gulėti. Bet gal čia vėliau taip? g.gif Gal tiesiog tavo organizmas dar nesuvokia, kas su tavimi vyksta. Žodžiu, įsijausk į karalaitės ant žirnio vaidmenį, o TB tegul aplink šokinėja biggrin.gif Spaudžiu kumštukus už didėjančius skaičiukus.
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 18, 23:12)
Dangutex, o prog normalus? zinok pasidariau tik del to kad tu darei smile.gif


Sveikute,
Manau nepergyvenk del progesterono. Keberiokst rase, kad jai buvo 200 ir viskas dabar gerai. Vaistukai ji padidina, o jis reikalingas. Svarbiausia, kad jis ne per mazas. Mano pradzioje buvo tik 30, tai T padidino doze ir dabar jis 122.
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 11 18, 22:35)
Labas vakaras, mergaites,

Atleiskite, kad buvau dingusi. Treciadieni buvau pirmam skanui pas T. Radom 1 puslyte su geltonkuniu ir gydytojas rode maza taskiuka, numane, kad tai embrioniukas. Jo zodziais radome viska, ko tikejomes. Todel iki gruodzio 7 dienos paleido. Grizinejom is Rygos abu su vyru euforijoje. Vis i nuotraukytes ziurejau.
Taciau kita diena prasidejo nemalonus pilvo ir strenu maudimas, kaip pries mmm, tai po darbo abi dienas pragulejau lovoje. Todel ir neparasiau. Bykova prigasdino del pirmo skano zalos, tai sunerimau, kad gal pakenke ir todel pilva maudzia.
Siandien dar pasidariau kraujuka. HCG 8690


wub.gif Tas taškiukas buvo gražiausias mano matytas vaizdelis, kol ketvirtadienį nepamačiau savo varliuko wub.gif Na ką, gal jau kraustykis pas mus į nestuke.gif skyrelį. Ar vis dar negali patikėti tuo, kas vyksta? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 19, 02:55)
Dar neeee tongue.gif dar truputi pabaliavosim si savaitgali, sveciu turim, o nuo pirmadienio jau skanausim, ryskiai atstos geriausius saldainius  lotuliukas.gif aciu warwariuk kad domiesi  smile.gif


Labai laukiu tavo starto. Nepaliksiu šito skyrelio, kol tavo teigiamo rezultato nepamatysiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 18, 22:50)
Labas as norejau paklausti kaip jus jauciates pries IVF.as tai nekaip ir psihologiskai ir fiziskai baigiu palust.visokios mintys lenda i galva.kaip viskas bus ar gerai kaip po to viskas bus kaip tas kaip anas sedziu ir galvoju.kaip viska istverti. verysad.gif atsiprasau uz liudna nuotaika


Laikykis, mergyte. Tavo savijauta visiškai suprantama, bet turi bent pasistengti nusiraminti. Patikėk, kad papuolei į pačias geriausias rankas, kad užauginai pačias geriausias kiaušialąstes, kad tavo vyro turtas toks geras, kokio dar niekada nebuvo. Įtikėk, kad puikiai vaisinsis, puikiai dalinsis ir pasiliks pas tave. Dabar gyvenk vien tikėjimu ir viltimi, paliūdėsi, kai bus dėl ko,dabar turi tik džiaugtis, nes viskas vyksta pagal planą.
Papildyta:
QUOTE(stryga @ 2011 11 19, 11:22)
Merginos, pirmadieni einu pas vaisingumo speca ir moraliai ruosiuosi ivf, nes... nes matau tai kaip vilties kibirkstele, tai gal ir verta bandyt... aisku, nezinau dar, ka sakys gydytojas... Bet jei rysimes, galvoju ir apie Ryga, gal galite pakomentuoti, kiek ivf yra vizitu pas gydytoja - na suprantu, kad isimant folikulus, isodinant reikia vaziuoti, bet kiek kartu vazinejama pries tas proceduras? Irgi suprantu, kad buna trumpos arba ilgos schemos, bet kiek tai mazdaug vaziavimu?.. Galvoju, kokio ilgio atostogu man reiketu... Atleiskit, jei kvailai klausiu, bet nenusimanau, todel ir klausimai kvaili blush2.gif


Sveika prisijungusi. Tik ilgai neužsibūk mirksiukas.gif
Vizitų skaičių tikrai sunku numatyti, nes viskas priklauso nuo situacijos. Kitoms mergaitėms pakanka 6-8, o man į Rygą teko 11 kartų važiuoti, nes su manim Treijsui buvo daug neaiškumų. Bet kažkaip pripratau prie tų kelionių. Kaip čia dabar be jų reikės gyventi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanga: 19 lapkričio 2011 - 14:36
mergaites, o pas mane kalusimas jums! tai vo: kaip pastojat vazojat pas daktora o kaip jis dara paprasta ehoskopa? ar per pilva, nes man pirmadieni reikes eiti pas sava gyditoja, tai idomu kaip manes zures, nes kazkaip net bijou tos apziuros, atroda kad tik nieko ne atsitiktu, nes dar bus tik nepilnus 7 savaites
Atsakyti
QUOTE(businka123 @ 2011 11 19, 15:39)
mergaites, o pas mane kalusimas jums! tai vo: kaip pastojat vazojat pas daktora o kaip jis dara paprasta ehoskopa? ar per pilva, nes man pirmadieni reikes eiti pas sava gyditoja, tai idomu kaip manes zures, nes kazkaip net bijou tos apziuros, atroda kad tik nieko ne atsitiktu, nes dar bus tik nepilnus 7 savaites


Mane žiūrėjo per vidų abu kartus 6 ir 8 savaitę. Nebijok ten viskas labai švelniai. Tokio mažiuko per viršų dar nepamatytų tikriausiai.
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2011 11 19, 10:22)
Merginos, pirmadieni einu pas vaisingumo speca ir moraliai ruosiuosi ivf, nes... nes matau tai kaip vilties kibirkstele, tai gal ir verta bandyt... aisku, nezinau dar, ka sakys gydytojas... Bet jei rysimes, galvoju ir apie Ryga, gal galite pakomentuoti, kiek ivf yra vizitu pas gydytoja - na suprantu, kad isimant folikulus, isodinant reikia vaziuoti, bet kiek kartu vazinejama pries tas proceduras? Irgi suprantu, kad buna trumpos arba ilgos schemos, bet kiek tai mazdaug vaziavimu?.. Galvoju, kokio ilgio atostogu man reiketu... Atleiskit, jei kvailai klausiu, bet nenusimanau, todel ir klausimai kvaili blush2.gif


specialiai paskaičiavau, kiek mums teko važiuoti. 6 kartus, įskaitant pirmą konsultaciją, apžiūras, punkciją ir įsodinimą.
kitą savaitę bus septintas, bet dar neaišku ar paskutinis. ieškosim kukulių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasislepusi: 19 lapkričio 2011 - 16:07
Tanga, pasislepusi, aciu labai uz atsakymus, ta ir norejau isgirsti! Ziuresim, ka man pirmadieni kalbes Z.Z., tada ir bus aisku, ar jau galvoti apie IVF, o gal dar organizma paruost reiketu, kokiu tyrimu pasidaryti... Labai noriu kiek imanoma issamiau issitirti, kad jei jau darytume IVF, tai maksimaliai visos gresmes numatytos butu... Nors cia gal vel nusikalbu...
Atsakyti
QUOTE(Pina @ 2011 11 19, 14:13)
Jaučiu, kad reikėtų gal paieškoti priežasčių ir pasidaryti papildomų tyrimų. Bet ką, kaip ir nuo ko pradėti, kol kas nelabai žinau.
Dar tik dabar, pirmą kartą ištikrųjų suvokiau, kad gali būti, jog vaikų niekada ir neturėsiu  verysad.gif

Soriukas, kad teršiu eterį su savo niūria nuotaika.  blush2.gif Žinau, kad nėra kada dūsauti, nes reikia eiti pirmyn. Bet kad nu liūūūūūdna  verysad.gif

tersk, juk kai taip liudna, tai norisi kam nors issipasakoti 4u.gif
o pradziai galetum issitirti tas graikiskas chlamidijas, ureplazmas ir mikoplazmas..., gal tik tai tau ir trukdo 4u.gif
Atsakyti