Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 18, 23:07)
Grizau, mano hcg-25, kazin ne per mazi 9dpo? o progesteronas-190,8  g.gif  Pakomentuokit prasau  4u.gif
Beje, paemiau vakarykstyi hcg-15,54  blush2.gif , kaip ir auga, bet nakti toki skausma apturejau, kad galvojau viskas  doh.gif toks tiprus stiprus kaip mmm, taip norejosi stipriai stipriai steneti,m atrodo butu lengviau, bet kenciau is paskutiniuju  blink.gif  O ir snd labai skauda pilva, tokie stiprus spazmai mmm uzeina, kad nemoku apsakyti, nzn kas tai  g.gif

Wau, angeliuke, sitiek streso, asaru, o paziurek, issaugojai savo dovanele wub.gif wub.gif wub.gif As manau jau galiu sveikinti!!!!!!!! Pakomentuoti ats negaliu, nes nenusimanau... o atsakymuose normu nebuvo??
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 18, 23:13)
Wau, angeliuke, sitiek streso, asaru, o paziurek, issaugojai savo dovanele wub.gif  wub.gif  wub.gif  As manau jau galiu sveikinti!!!!!!!! Pakomentuoti ats negaliu, nes nenusimanau... o atsakymuose normu nebuvo??

nepaemiau lapelio, tik tel isklausiau smile.gif dar nesveikink, nes tikrai labai skauda pilvuka verysad.gif dar tas meslungis traukia nakti, zodziu-kruva neramumu doh.gif
tiek svajojau apie sia diena ir kaip dziugausiu, bet net mb pasakiau, kad net vos suprato cia gerai ar blogai smile.gif
o mano stipruolis jei issilaikys, tai bus stipriausias mazylis pasaulyje wub.gif per tiek kanciu, streso, itampos kabinasi i gyvenima. geda mamytei smile.gif praeita kart gulejau istisai ir snipstas gavosi, o sitam maziukui patinka ekstrymas matau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 18, 23:18)
nepaemiau lapelio, tik tel isklausiau  smile.gif dar nesveikink, nes tikrai labai skauda pilvuka  verysad.gif dar tas meslungis traukia nakti, zodziu-kruva neramumu  doh.gif
tiek svajojau apie sia diena ir kaip dziugausiu, bet net mb pasakiau, kad net vos suprato cia gerai ar blogai  smile.gif
o mano stipruolis jei issilaikys, tai bus stipriausias mazylis pasaulyje  wub.gif  per tiek kanciu, streso, itampos kabinasi i gyvenima. geda mamytei  smile.gif praeita kart gulejau istisai ir snipstas gavosi, o sitam maziukui patinka ekstrymas matau  smile.gif

Tu tikrai mazute verta medalio, sitiek nervu tau buvo.... Pilnai tave suprantu, nes kazkada pati panasiose situacijose budavau... Ok, tyliai ramiai laukiam, bet dziaugtis trupuciuka mums galima gi wub.gif As uz tave visom keturiom, kad tu laimejai, laimejai ta kova gyvenime, kad nebutinai turi buti krutas ir kietas, o gali ir buti jautrus. Je, tavo leliukas extrymu megejas, pailsek per savaitgali!!!!!!
Atsakyti
Angeliuke, suuuuuper thumbup.gif Argi as tau nesakiau, kad visu skaiciukai buna skirtingi ? bigsmile.gif O tuo labiau, kad tavieji auga, vadinasi progresija eina tinkama linkme mirksiukas.gif Pilvo maudimai visokie ir t.t. visai normalu, man gal kokia 12 dpi viena ryta toks skausmo priepuolis buvo uzejes, kad negalejau net zodzio istart, pradejau alpti, nesupratau kas daros.Gyvenime dar taip nera buve.Bet ejo praejo ir daugiau nebesikartojo.Jeigu traukia meslungis, kalk Magnio, jis kartu palengvins ir pilvo spazmus.Nestukem laaaabai daznai ji skiria 4u.gif Kada kartosi HCG ?
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 18, 21:12)
Dangutex, o prog normalus? zinok pasidariau tik del to kad tu darei smile.gif



Gal tu magnio diasporalio ikalk,kad nuimtu tuos spazmus?Kazkaip smagiau be ju,ir geriau.
Atsakyti
Pina, ziauriai gaila verysad.gif laikykis 4u.gif

J01, lauksim ryt prisiduodant apie derliu 4u.gif

dangutex, stenkis daugiau ilsetis 4u.gif

boruziuk, man kol kas jokios mintys nelenda i galva, aplamai kol kas stengiuosi kuo maziau apie tai galvoti ir nesikoncentruoti. bet, aisku, ilgainiui dar visaip gali buti blush2.gif

angeliukkkeee, linkiu, kad skaiciukai dabar tik didetu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 11 18, 23:28)
Nestukem laaaabai daznai ji skiria  4u.gif Kada kartosi HCG ?

Beta1 - palinkekim jai poilsio savaitgali ir paskatinkim pirmaideni wink.gif o poto, kai suzinos, kad viskas ciki su skaiciukais, Angeliuke kals biuleteni menesiukui drinks_cheers.gif

Tu fantastiska, kad musu nepalieki wub.gif O patarimai - super!
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 18, 23:30)
Gal tu magnio diasporalio ikalk,kad nuimtu tuos spazmus?Kazkaip smagiau be ju,ir geriau.


paklausyk ismintingiausios sio skyrelio mamytes wink.gif kuri dar musu irgi nepalieka wink.gif
Papildyta:
Na ka mergytes, ciao! Labu naktu. Einu uz angeliukes leliuka zvakute uzsidegti ir saldziu sapneliu!
Einu ikalsiu "profertilio" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 18, 23:34)
Tu fantastiska, kad musu nepalieki  wub.gif  O patarimai - super!


Tai kad tiek cia tu asaru ir nerimo palikta sitam skyreli, kad kazkaip net kojos nekyla eit ir iseit negriztamai blush2.gif O jau kiek prikrizenta cia su mergaitem hihihi.gif Buvo net ir juoko pro asaras tikraja sio zodzio prasme ax.gif O patarimai, tai zinai, is gyvenimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 18 lapkričio 2011 - 22:40
QUOTE(Beta1 @ 2011 11 18, 23:39)
Tai kad tiek cia tu asaru ir nerimo palikta sitam skyreli, kad kazkaip net kojos nekyla eit ir iseit negriztamai  blush2.gif  O jau kiek prikrizenta cia su mergaitem hihihi.gif Buvo net ir juoko pro asaras tikraja sio zodzio prasme  ax.gif  O patarimai, tai zinai, is gyvenimo  biggrin.gif


Taip, visos emocijos cia.... Na beveik smile.gif Kaip dabar prisimenu, kaip tu nersei kaip lasisa, su burbuliukais kad buti uzimtai blush2.gif Tai as vis tai turiu omeny wink.gif

Ir as niekaip ko tai siandien negaliu padaryti "turn off", kaip narkotikas....
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2011 11 18, 10:28)
labas rytas
ar buvo kuriai,kad idetu dvieju dienu apvaisintus kiausinelius?kazkaip keistai man atrodo,bet busimos nestukes neklausineju ir nerodau nerimo,nes ir taip jai yra ko nervintis....cia UK homerton hospital'e (Citukas zino) taip "pavare" sake ner cia ko augint ir laukt iki blastu,zodziu net iki 3dienu neaugino...

visoms mergaitems sekmes ir kuo daugiau teigiamu,norimu rezultatu


Sveikute,nu siaip daug UK praktikuoja ta 2d dejima, nors homertone nera uzkliuve kad deda dvieju dienu. Bet matyt pakeite politika. As sikart jau kaip Betute jau noresiu 3 dienu (nors niekas manes neklausys), nes man su 3d kibo o blastukem ne schmoll.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 11 18, 11:17)
Cituk nu kaip? Skanumeliai-saldainiukai jau valgomi? 
Baltija L. sekmes. As laikausi nuomones, kad pivuke visiems geriau! Tai gi ramiu savaiteliu ir grazaus rezultato! I sarasiuka nori?


Dar neeee tongue.gif dar truputi pabaliavosim si savaitgali, sveciu turim, o nuo pirmadienio jau skanausim, ryskiai atstos geriausius saldainius lotuliukas.gif aciu warwariuk kad domiesi smile.gif

Baltija.L - net as suabejojau, gal jau pasiryzot kitai porelei bigsmile.gif juk turi dar snaiguciu ax.gif

QUOTE(Pina @ 2011 11 18, 16:19)
Ką Pina... Pas mane 2, 29. To ir reikėjo tikėtis, o ne stebuklų bash.gif Tik jaučiuosi taip,  lyg iš manęs būtų pasišaipyta, nes netikiu, kad gydytoja nenumanė, kaip viskas pasisuks (aš juk gausiai kraujavau), tai kam dar suteikt kažkokių vilčių, kad vėl iš naujo skaudėtų


Achhhh verysad.gif Kibimas tikrai geras zenklas bet jei tai vyksta nebe pirmas karta tai labai panasu i Keberiokst atveji, t.y imunines, embrioniuko atmetimo problemeles unsure.gif

QUOTE(J01 @ 2011 11 18, 19:10)
labas vakarelis, man manau reikes  ryt pirma apziura, ziuresim kas auga pas mane, pranesiu poto


Spaudziam kumscius uz turteli 4u.gif laukiam naujienu!

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 18, 22:50)
Labas as norejau paklausti kaip jus jauciates pries IVF.as tai nekaip ir psihologiskai ir fiziskai baigiu palust.visokios mintys lenda i galva.kaip viskas bus ar gerai kaip po to viskas bus kaip tas kaip anas sedziu ir galvoju.kaip viska istverti. atsiprasau uz liudna nuotaika


Boruziukas - normalu jaustis kaip ant adatu, fiziskai nuovargis irgi normalu, psichologiskai mes visos nerealiai stiprios, pamatysi, kai pradesi vaistukus, stimuliacijas, jausies pilna vilciu ir jegu. O mes tau linkim labai sekmingo IVF-o 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2011 11 18, 23:02)
tik nera gruodinukes daugiau man i pora  Gal kaip nors istversiu ir viena  tada kaip sake Citas busiu sio skerelio karalaite
Uij, o gal tu i gruodi, boruziuk?? smile.gif


Atsiras tu draugiu, pamatysi biggrin.gif Cia warwara tave pavadino karaliene o as tam labai pritariu drinks_cheers.gif Pabaigsi metus su trenksmu thumbup.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 18, 23:07)
Grizau, mano hcg-25, kazin ne per mazi 9dpo? o progesteronas-190,8 


Geri skaiciukai, kasdien neturi dvigubeti, bet auga graziai. Vat tau ir tikek NT! Sveikinu ir laukiam HCG pakartojimo smile.gif


QUOTE(Beta1 @ 2011 11 18, 23:39)
Tai kad tiek cia tu asaru ir nerimo palikta sitam skyreli, kad kazkaip net kojos nekyla eit ir iseit negriztamai  O jau kiek prikrizenta cia su mergaitem Buvo net ir juoko pro asaras tikraja sio zodzio prasme  O patarimai, tai zinai, is gyvenimo


Oi prisimenu buvo ir juoko pro asaras ir asaru pro juoka lotuliukas.gif Tavo gyvenimas musu ateitis tai jus nestukes dalinkit visus patarimus, o mes jamsim thumbup.gif

Velniava kiek daug darbo darbe turiu, kad prie kompo nebent prisoku vakare ir tai ne kasdien, bet seku naujienas ziauriai. Terze - i kova mergyt wub.gif
Atsakyti
Merginos, pirmadieni einu pas vaisingumo speca ir moraliai ruosiuosi ivf, nes... nes matau tai kaip vilties kibirkstele, tai gal ir verta bandyt... aisku, nezinau dar, ka sakys gydytojas... Bet jei rysimes, galvoju ir apie Ryga, gal galite pakomentuoti, kiek ivf yra vizitu pas gydytoja - na suprantu, kad isimant folikulus, isodinant reikia vaziuoti, bet kiek kartu vazinejama pries tas proceduras? Irgi suprantu, kad buna trumpos arba ilgos schemos, bet kiek tai mazdaug vaziavimu?.. Galvoju, kokio ilgio atostogu man reiketu... Atleiskit, jei kvailai klausiu, bet nenusimanau, todel ir klausimai kvaili blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

prisiduodu, auga gerai, desine puse (9 foliai - is ju 12,5, 11, 9) reagavo i vaistus geriau nei kaire (tik 7, bet vienas didesnis, o daugelis po 5 ), israse kitu vaistuku, baidysiuos kasdien 3 dozes, antradieni apziura, nuo jos priklausys kada punkcija ( kolkas numatoma 24-26 d)

Papildyta:
Angeliukkkkkke, graziai auga tavo skaiciukai, taip ir toliau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(stryga @ 2011 11 19, 10:22)
Merginos, pirmadieni einu pas vaisingumo speca ir moraliai ruosiuosi ivf, nes... nes matau tai kaip vilties kibirkstele, tai gal ir verta bandyt... aisku, nezinau dar, ka sakys gydytojas... Bet jei rysimes, galvoju ir apie Ryga, gal galite pakomentuoti, kiek ivf yra vizitu pas gydytoja - na suprantu, kad isimant folikulus, isodinant reikia vaziuoti, bet kiek kartu vazinejama pries tas proceduras? Irgi suprantu, kad buna trumpos arba ilgos schemos, bet kiek tai mazdaug vaziavimu?.. Galvoju, kokio ilgio atostogu man reiketu... Atleiskit, jei kvailai klausiu, bet nenusimanau, todel ir klausimai kvaili blush2.gif

tu gal uzklausk dar embions temutej, tenai mergaites tiksliau pasakys ax.gif
Atsakyti