Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(kristinuke @ 2011 11 18, 13:37)
Sveikos, merginos, besiartinančios svajonės link. Nebeseku jūsų temelės, nors mielai tai daryčiau ir kasdien virusuočiau, bet negera man sėdint prie kompo, tad stengiuosi kuo mažiau... blush2.gif
Man liko šiek tiek vaistukų, tad galėčiau perleisti kuriai nors, jei atsirastų reikalas (utrogestano -5 kapsulytės, crinono- 3 dozės, estrofemo 2mg - 14 tablečių).
LINKIU VISOMS KUO DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS PRIDĖDAMA 12 SAV. VIRUSIUKĄ 4u.gif  4u.gif

labas vakarelis, man manau reikes blush2.gif ryt pirma apziura, ziuresim kas auga pas mane, pranesiu poto ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mergaites,

Atleiskite, kad buvau dingusi. Treciadieni buvau pirmam skanui pas T. Radom 1 puslyte su geltonkuniu ir gydytojas rode maza taskiuka, numane, kad tai embrioniukas. Jo zodziais radome viska, ko tikejomes. Todel iki gruodzio 7 dienos paleido. Grizinejom is Rygos abu su vyru euforijoje. Vis i nuotraukytes ziurejau.
Taciau kita diena prasidejo nemalonus pilvo ir strenu maudimas, kaip pries mmm, tai po darbo abi dienas pragulejau lovoje. Todel ir neparasiau. Bykova prigasdino del pirmo skano zalos, tai sunerimau, kad gal pakenke ir todel pilva maudzia.
Siandien dar pasidariau kraujuka. HCG 8690

Dvi dienas nebuvau prisijungusi, o pas jus tiek ivykiu.

Labai apgailestauju, kam nepavyko. Cia Jums 4u.gif 4u.gif
Bet, merginos, paklausykite 14 metu bandymu ir paieskos staza turincios (IUI jau negaliu suskaiciuoti, 2 laporaskopijos, 2 histeroskopijos, 4 IVF ir 1 bandymas su snaigutemis): tik nenuleiskite ranku. Ieskokite pacios, skaitykite, reikalaukite. As visus tyrimus dariausi savo iniciatyva, tik is gydytoju issiprasiau siuntimus. Isbandziau ivairiausius netradicinius budus, MB perspejau, kad nekreiptu demesio i mano nukrypimus, nes buvau pasiryzusi isbandyi viska. Net sarasus buvau pasidariusi. Todel pirmyn link savo tikslo ir Jusu troskimas issipildys.
Dar noriu pavirusuoti ilgai ilgai ilgai lauktu 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

Atsakyti
Labas as norejau paklausti kaip jus jauciates pries IVF.as tai nekaip ir psihologiskai ir fiziskai baigiu palust.visokios mintys lenda i galva.kaip viskas bus ar gerai kaip po to viskas bus kaip tas kaip anas sedziu ir galvoju.kaip viska istverti. verysad.gif atsiprasau uz liudna nuotaika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruziukas1: 18 lapkričio 2011 - 21:51
QUOTE(dangutex @ 2011 11 18, 22:35)
Atleiskite, kad buvau dingusi. Dar noriu pavirusuoti ilgai ilgai ilgai lauktu  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

Uij nieko tokio, kad dingai, svarbiausia tavo victory.gif !!!!!!!!!!!!!!!
Aleliuja!!!!
As myliu tokius zmones, kurie iki galo grumiasi grumiasi ir vistiek pasiekia savo!!!!!! Jetus kaip smagu girdeti is taves tokias naujienas.... kad nepasididziavai ir grizai prasinesti..... wub.gif Karts nuo karto dar uzsuk pas mus wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 11 18, 14:18)
Terze

Tai tas kuris vyrams? O jis tinka ir moterims?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sorry Warwaruska, turejau omen yje pregnance care doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Pina @ 2011 11 18, 16:19)
Ką Pina... Pas mane 2, 29.

Ups.... Vargsyte, imk 4u.gif Kodel taip, na kodel.... O tu kazka numanai, kad reikejo kazka kitaip daryti, kodle numanai, kad gyd galejo nuspeti??? As po pirmo IVF, is kart suabejojau, kad tai nera tai, ko as noriu, o vaistai+bandymai=loterija
Dar karteli uzjauciu, ir tikiu, kad esi pikta, pavargusi... o kaip kitaip.....
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 18, 22:50)
Labas as norejau paklausti kaip jus jauciates pries IVF.as tai nekaip ir psihologiskai ir fiziskai baigiu palust.visokios mintys lenda i galva.kaip viskas bus ar gerai kaip po to viskas bus kaip tas kaip anas sedziu ir galvoju.kaip viska istverti. verysad.gif atsiprasau uz liudna nuotaika


Suprantu, visokios mintys lenda. Atrodo, kad IVF rezultatas lyg nuosprendis. Bet kito kelio nera, tik tiketis geriausio ir savo pasamone taip nuteikti.
Kai prasideda vaistu leidimas, tuomet tik apie tai galvoji ir tai varo tave i prieki. Tada nera laiko abejonems.
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 18, 22:50)
Labas as norejau paklausti kaip jus jauciates pries IVF.as tai nekaip ir psihologiskai ir fiziskai baigiu palust.visokios mintys lenda i galva.kaip viskas bus ar gerai kaip po to viskas bus kaip tas kaip anas sedziu ir galvoju.kaip viska istverti. verysad.gif atsiprasau uz liudna nuotaika


Labutis, o kada tau?? sorry....
As tam laikotarpiui pradejau eiti i kursus ir save daryti labai "uzimta". Juo labiau gruody neturesiu cia "podruzkes", tai ir ieskojau kaip save uzimti.... As kol kas negalvoju, kaip viskas baigsis, kol kas mane vel zavi tas badymasis, keliones, ir laukimas... oij jau pasiilgau to SALDAUS laukimo..... nors zinau, kad ipusejus eisiu is proto maigydama savo krutis, ieskodama ant popierelio kraujo laselio, noredama "nesitustinti" ir t.t., prievartaudama savo kuna visu tu pozymiu..... Gal man si karta lengviau, nes 2 kartas, jau daugiau zinau, esu ramesne ir cia jusu tiek daug wub.gif tik nera gruodinukes daugiau man i pora blush2.gif Gal kaip nors istversiu ir viena irnesakyk.gif tada kaip sake Citas busiu sio skerelio karalaite flirt.gif
Uij, o gal tu i gruodi, boruziuk?? smile.gif
Atsakyti
as jau startavau su ivf planuojam treciadieni punkcija.
Atsakyti
Grizau, mano hcg-25, kazin ne per mazi 9dpo? o progesteronas-190,8 g.gif Pakomentuokit prasau 4u.gif
Beje, paemiau vakarykstyi hcg-15,54 blush2.gif , kaip ir auga, bet nakti toki skausma apturejau, kad galvojau viskas doh.gif toks tiprus stiprus kaip mmm, taip norejosi stipriai stipriai steneti,m atrodo butu lengviau, bet kenciau is paskutiniuju blink.gif O ir snd labai skauda pilva, tokie stiprus spazmai mmm uzeina, kad nemoku apsakyti, nzn kas tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 18, 23:07)
Grizau, mano hcg-25, kazin ne per mazi 9dpo? o progesteronas-190,8  g.gif  Pakomentuokit prasau  4u.gif
Beje, paemiau vakarykstyi hcg-15,54  blush2.gif , kaip ir auga, bet nakti toki skausma apturejau, kad galvojau viskas  doh.gif toks tiprus stiprus kaip mmm, taip norejosi stipriai stipriai steneti,m atrodo butu lengviau, bet kenciau is paskutiniuju  blink.gif  O ir snd labai skauda pilva, tokie stiprus spazmai mmm uzeina, kad nemoku apsakyti, nzn kas tai  g.gif


Viskas tvarkoje, auga skaiciukai. Tai svarbiausia nestuke.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pina @ 2011 11 18, 16:19)
Ką Pina... Pas mane 2, 29. To ir reikėjo tikėtis, o ne stebuklų bash.gif Tik jaučiuosi taip,  lyg iš manęs būtų pasišaipyta, nes netikiu, kad gydytoja nenumanė, kaip viskas pasisuks (aš juk gausiai kraujavau), tai kam dar suteikt kažkokių vilčių, kad vėl iš naujo skaudėtų  schmoll.gif

Pina, uzjauciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 18, 23:05)
as jau startavau su ivf planuojam treciadieni punkcija.


Tai stiprybes tau linkiu!!! Pagalvok apie vaikelius, jie tave stebi! lens.gif Laukia, kada mamyte bus pasiruosusi, iskedenusi namucius. O tu juk esi protinga moteris, svajok, dziaukis busima motinyste, galvok apie juos ir jokiu budu neliudek!!!! As padariau didele klaida, is kart nurasiau savo pirma IVF, nemanau, kad tada galima dar buvo pastoti, jei mintys tik apie nesekme.... Jei pameni tokia RositaK, ji berods sake, kad pagal rytu filosofija, tos yopatingos dieviskos daleles apie 5 diena isisuka mumyse..... Taip, akd lauk ju, is isisuk i ta dieviska pasiutpolke!!! O as tada jau paskui tave!!
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 11 18, 23:09)
Viskas tvarkoje, auga skaiciukai. Tai svarbiausia  nestuke.gif .

Dangutex, o prog normalus? zinok pasidariau tik del to kad tu darei smile.gif
Atsakyti