Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(Warwara @ 2011 11 18, 12:23)
Baltija L.
tai drauge i sarasiuka nenori?  ax.gif
O tavo vaikiukai gime per mano GD!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Tai bus laimiiiingi!!!  wub.gif

ji nera SM nare,net nzn ar planuoja jungtis kada,tai su sarasiuku nzn....as pranesiu kaip sekesi,nes po savaiteles penktadieni jai reikes kraujuka priduoti wink.gif

sakai bus laimingi? wub.gif wub.gif aciu tau 4u.gif ir beje su praejusiu wink.gif p.s. nu man ta gimimo data ziauriai patinka,tokia va kitokia diena blush2.gif
Atsakyti
Baltija L.
QUOTE
ir beje su praejusiu  p.s. nu man ta gimimo data ziauriai patinka,tokia va kitokia diena

Aciu, tavo saldzia porele irgi su praejusiu! 4u.gif Zinok tikrai ipatinga diena - visu sventuju diena! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanga @ 2011 11 17, 20:00)
Apci 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

jamam virusiukus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 17, 20:16)
Sveikos mergiotėlės,
Jaučiu jaučiu tavuosius suspaustus smile.gif dar palaikyk iki pirmadienio. Nors kuo toliau, tuo labiau ketinu sekmadienį prasitestuoti, nes bus 10 DPĮ.

As uz sekmadieni!!! Lauksim kantriai! Gali ir anksciau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Pina @ 2011 11 17, 22:39)
Ne, aš nekartojau šiandien, ryt lėksiu iš pat ryto ax.gif
Man irgi testuke I, bet aš juo netikiu  schmoll.gif

PINA PINA PINA ?????
Papildyta:
QUOTE(Kani @ 2011 11 18, 01:43)
Terze, keliu lasteliu tavo embrionai buvo? Sorry jeigu jau rasei, bet nenoriu knystis po senas temukes dabar ;-) Ka kitaip gyd siulo daryt?

Vat kvailiausia, kad nezinau..... Nes kai parode ekranelyje, as taip apsidziaugiau ir paklausiau, ar jie stiprus pa smane... Tai pasake, kad nelabai, letai vystosi ir atsilieka nuo normu... tada is kart uzkrito lieziuvis ir nebegalejau nieko paklausti.... verysad.gif Keisti nieko nesiule verysad.gif Todel pakeiciau as gyd.... siaip patiko ji man kaip zmogus bet kaip gyd. ne iki galo....
Dabar as geriu Profertili, vyras Tribestana.. dar + akupunktura . Ieskau merginu rekomenduotos knygos: Pasamones galia, blyn nerandu knygunuose
Papildyta:
Gal snd musu Angeliuke jau 2in 1??? wub.gif neik tu i tas pardes, o vakare lovyteje ilgiau pagulek su savo burbuliukais po sunkios dienos... Isivaizduoju kaip tau sunku, kai dar darbe stresas... Labai tikiu, kad tas stresas taves nesuvalgys..... !!

Ei,kas ten skelbesi,kad i seminara vaziuoja, Streso valdyma?a? kur komentarai???
Atsakyti
Terze
QUOTE
Dabar as geriu Profertili,

Tai tas kuris vyrams? O jis tinka ir moterims?



Atsakyti
Sveikos, merginos, besiartinančios svajonės link. Nebeseku jūsų temelės, nors mielai tai daryčiau ir kasdien virusuočiau, bet negera man sėdint prie kompo, tad stengiuosi kuo mažiau... blush2.gif
Man liko šiek tiek vaistukų, tad galėčiau perleisti kuriai nors, jei atsirastų reikalas (utrogestano -5 kapsulytės, crinono- 3 dozės, estrofemo 2mg - 14 tablečių).
LINKIU VISOMS KUO DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS PRIDĖDAMA 12 SAV. VIRUSIUKĄ 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 11 17, 18:24)
Vakar buvo hcg diena- deja, pirmas ivf nepasiseke. verysad.gif  Kaip ir galvojau- letai augantys embrioniukai nieko gero nezada-  3 diena buvo 8 embrionai like (is 15), is tu 8- tik vienas 8 lasteliu ir vienas 6, visi kiti 4-5...

Kani stiprybes 4u.gif kitas kartas bus kitoks 4u.gif

QUOTE(Tanga @ 2011 11 17, 20:00)
Auga mūsų mažuliukas ir atrodo kaip mažas varliukas, taip dabar jį ir vadinsiu  smile.gif Tai buvo mūsų paskutinė kelionė į LV. Dabar belieka laukti 12 sav.

Tanga wub.gif wub.gif labai uz tave dziaugiuosi smile.gif

QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 17, 20:16)
Sveikos mergiotėlės,
Jaučiu jaučiu tavuosius suspaustus smile.gif dar palaikyk iki pirmadienio. Nors kuo toliau, tuo labiau ketinu sekmadienį prasitestuoti, nes bus 10 DPĮ.

Nekantriai lauksiu sekmadienio rezultato 4u.gif ir tik teigiamo mirksiukas.gif

angeliukkkeee ir Pina spaudziu kumstukus uz jusu skaiciukus 4u.gif

o kur dingo dangutex ? g.gif kiek prisimenu turjo pasimatyti su savo maziuku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamelija2: 18 lapkričio 2011 - 15:13
QUOTE(Terze @ 2011 11 18, 13:18)
PINA PINA PINA ?????


Ką Pina... Pas mane 2, 29. To ir reikėjo tikėtis, o ne stebuklų bash.gif Tik jaučiuosi taip, lyg iš manęs būtų pasišaipyta, nes netikiu, kad gydytoja nenumanė, kaip viskas pasisuks (aš juk gausiai kraujavau), tai kam dar suteikt kažkokių vilčių, kad vėl iš naujo skaudėtų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pina @ 2011 11 18, 16:19)
Ką Pina... Pas mane 2, 29. To ir reikėjo tikėtis, o ne stebuklų bash.gif Tik jaučiuosi taip,  lyg iš manęs būtų pasišaipyta, nes netikiu, kad gydytoja nenumanė, kaip viskas pasisuks (aš juk gausiai kraujavau), tai kam dar suteikt kažkokių vilčių, kad vėl iš naujo skaudėtų  schmoll.gif

Pina tikrai labai labai gaila verysad.gif verysad.gif laikykites...stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
Pina
QUOTE
Tik jaučiuosi taip, lyg iš manęs būtų pasišaipyta, nes netikiu, kad gydytoja nenumanė, kaip viskas pasisuks (aš juk gausiai kraujavau), tai kam dar suteikt kažkokių vilčių, kad vėl iš naujo skaudėtų

Matai, gyd. turejo zinoti, ar pas tave buvo kabinimas, ar ne. Tai svarbu kitam kartui, kito bandymo sekmei! Priimk tai taip. Kai as paziuriu, tai paprastai jei jau buvo kabinimas, nors ir nesekmingas, kitas kartas paprastai buna vos ne 90 proc sekme!!!!

Laikykis 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 18, 16:50)
Pina

Matai, gyd. turejo zinoti, ar pas tave buvo kabinimas, ar ne. Tai svarbu kitam kartui, kito bandymo sekmei! Priimk tai taip. Kai as paziuriu, tai paprastai jei jau buvo kabinimas, nors ir nesekmingas, kitas kartas paprastai buna vos ne 90 proc sekme!!!!

Laikykis  4u.gif


Tai už tai, kad tas kabinimas mane ir varo į neviltį. Man visada buvo kabinimas: ir per 1 IVF, ir su snaigutėmis, ir dabar, per 2 IVF. Tik vienas kartas su snaigutėmis buvo be jokio kibimo. Aš jau pradedu galvoti, kad man kažkas negerai, kad negaliu pastoti ar kas nors panašaus. Nežinau, kaip vertinti tą kibimą, teigiamai ar neigiamai.

O po kiek nepavykusių IVF gyd siūlo ieškoti priežasties, ir ar išvis nors vienas gyd siūlo jų ieškoti, nes man susidaro toks įspūdis, kad visos tą daro vien tik savo asmenine iniciatyva...
Atsakyti
Ir dar:o tai kodėl per tris dienas man liovėsi kraujavimas g.gif Tai dabar vėl mmm laukti, ar jos bus tik po mėn? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pina @ 2011 11 18, 18:12)
Ir dar:o tai kodėl per tris dienas man liovėsi kraujavimas g.gif  Tai dabar vėl mmm laukti, ar jos bus tik po mėn? g.gif

Man taip būdavo, kad po nepavykusio mmm truko vos keletą dienų. Manau kad čia normalu. Bet kokiu atveju po nepavykusio reikia apsilankyti pas gyd.
Kas liečia priežasčių ieškojimą, visus kartus pati buvau iniciatorė, tik vieną kartą, tiksliai nepamenu, gal po kokio antro ar trečio karto, pati gyd. pasiūlė lapar. ir hister.. O šiaip visuomet klausdavau gyd. kad gal reikia atlikti tai ir tai, pasidaryti tokius ir tokius tyrimus, reikalaudavau siuntimų ir t.t. Žinoma, kai ką darydavau be gyd. žinios, savo iniciatyva.
Puikiai suprantu kaip jaučiatės...pasikalbėkit su gyd., gal ji pasiūlys ką. Beje, jeigu nesityrėte genetiškai, tikrai praverstų, bent atmestumėte šią priežastį. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti