Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 17, 21:46)
Pina, as irgi labai laukiu tavuju skaiciuku?

QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 17, 20:16)
Pina, o tu kraujuką kartojai?


Ne, aš nekartojau šiandien, ryt lėksiu iš pat ryto ax.gif
Man irgi testuke I, bet aš juo netikiu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 11 17, 16:53)

drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(Kani @ 2011 11 17, 18:24)
Vakar buvo hcg diena- deja, pirmas ivf nepasiseke. verysad.gif 

zinau kaip liudna ir negera sad.gif Laikykis ir prisimink, kad tai tik pralaimetas musis, bet ne karas 4u.gif

QUOTE(Tanga @ 2011 11 17, 20:00)
Apci 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif Siunčiu visoms po šviežią latvišką virusiuką. Auga mūsų mažuliukas ir atrodo kaip mažas varliukas, taip dabar jį ir vadinsiu  smile.gif Tai buvo mūsų paskutinė kelionė į LV. Dabar belieka laukti 12 sav. Na ką, teks kraustytis iš jūsų skyrelio, nors tai be gal sunku, nes vis dar gyvenu jūsų džiaugsmais ir rūpesčiais. Vis tiek kasdien čia užsuksiu pasižiūrėti kaip jums ir pavirusuoti.


gaudau virusiuka 4u.gif skaiciau ir asarojau wub.gif Aplankyk mus wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 16, 23:18)
O saunu! Tai busi lapkritinuke ar gruodinuke? Sau kompaniones ieskau smile.gif
Citas si karta man kompanijos nepalaikys  ax.gif


Citas bus kaip kareivis cia, tik kad nesistimuliuos tuo metu, isvysim tave pas nestukes o tada jau as paskui biggrin.gif


QUOTE(Krempudra @ 2011 11 17, 16:20)
sveikos 4u.gif

pabusiu pasiuntinuku:

Zemyna siuncia visoms linkejimus ir praso perduoti, kad jai viskas gerai  4u.gif zada grizti, kai gales pranesti geras naujienas  4u.gif


Zemyna jei tau taip geriau, mes kaip nors islauksim, bet tik pazadek neliudeti viena, ir jei truks draugiu, pareik cia ax.gif

QUOTE(Kani @ 2011 11 17, 18:24)
Sveikos...

Vakar buvo hcg diena- deja, pirmas ivf nepasiseke. verysad.gif  Kaip ir galvojau- letai augantys embrioniukai nieko gero nezada-  3 diena buvo 8 embrionai like (is 15), is tu 8- tik vienas 8 lasteliu ir vienas 6, visi kiti 4-5...

Eina sau mergaites, kaip man skaudu... Gal cia del genetiniu priezasciu taip prastai dalinosi musu zirniukai?... Jeigu del genetikos, tai genetika yra kokia yra, ir nieko nepakeisi per kita bandyma... kaip jus manot?  g.gif


Uzjauciu, laikykites su TB ir kaupkit jegas kitam kartui. pavartosit papildu, gal vaistus kokius pakeis gydytoja ir bus viskas gerai 4u.gif


QUOTE(Tanga @ 2011 11 17, 20:00)
Apci 2.gif  Siunčiu visoms po šviežią latvišką virusiuką. Auga mūsų mažuliukas ir atrodo kaip mažas varliukas, taip dabar jį ir vadinsiu  smile.gif Tai buvo mūsų paskutinė kelionė į LV. Dabar belieka laukti 12 sav. Na ką, teks kraustytis iš jūsų skyrelio, nors tai be gal sunku, nes vis dar gyvenu jūsų džiaugsmais ir rūpesčiais. Vis tiek kasdien čia užsuksiu pasižiūrėti kaip jums ir pavirusuoti.


Sveikinu dar karta, nuostabus turetu buti jausmas wub.gif

Atsakyti
4u.gif smile.gif Aciu visoms uz palaikyma! Skaitydama pasijutau suprasta tikriausiai pirma karta per paskutinius kelerius metus. Jus esat geriausios! Aciu aciu aciu 4u.gif 4u.gif

Siandien nuejau i prekybos centra kalediniu dovanu seimynai ieskot, galvojau pasimirsiu, negalvosiu apie jokius vaikus, ir ka jus manot?? Aplinkui tik nescias moteriskes maciau ar su mazais vaikiukais ir taip saves pagailo.... Pasidariau tikru tikriausia verksne. Fui kaip saves tokios nemegstu... wacko.gif

Terze, keliu lasteliu tavo embrionai buvo? Sorry jeigu jau rasei, bet nenoriu knystis po senas temukes dabar ;-) Ka kitaip gyd siulo daryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kani: 18 lapkričio 2011 - 00:46
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 17, 20:46)
Perkunai, gal i kompanija su nt arba hcg?  mirksiukas.gif  Davai bunam kompanjones  smile.gif


Gundai mane? biggrin.gif Bet būsiu stipri ir atsilaikysiu...sekmadieni darysiu testuką ax.gif

O man čia toks klausimas pasistojo...nėštukės, o jums crinonas kaip nors išeina? Ar kai su vyru šuri muri, tai jis į "plaučius" nusistumia? biggrin.gif
Nu durnas klausimas, bet iš tikro susimasčiau kur tas visas kiekis pasideda?

angeliukkkeee, o tau kaip su crinonu?
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

laukiam siandien angeliukkkeees ir Pinos hcg bigsmile.gif

Kani, verysad.gif console.gif

QUOTE(Tanga @ 2011 11 17, 19:00)
Apci 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif Siunčiu visoms po šviežią latvišką virusiuką. Auga mūsų mažuliukas ir atrodo kaip mažas varliukas, taip dabar jį ir vadinsiu  smile.gif


thumbup.gif gaudau virusiuka bigsmile.gif

o man visa savaite vis rytais ir vakarais uzeina tokie lengvi blogumai unsure.gif matyt salutinis vaistu poveikis g.gif


Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 18, 08:02)
O man čia toks klausimas pasistojo...nėštukės, o jums crinonas kaip nors išeina? Ar kai su vyru šuri muri, tai jis į "plaučius" nusistumia? biggrin.gif
Nu durnas klausimas, bet iš tikro susimasčiau kur tas visas kiekis pasideda?


Man buvo toks rausvas, lasisos spalvos.Apie suru muru su vyru negalejo buti nei kalbos schmoll.gif Kazkaip labai trapu viskas ten atrode, taigi net minciu neturejau, kazkaip atrode, kad vardan visiskos ramybes galim gi ir susilaikyti, ne gyvuneliai esam blush2.gif

Angeliukkkeee, as dariausi HCG 10 dpi ir tada buvo 200.Bet cia tas nieko nesako.Kita mergaite 10 dpi daresi HCG ir jai buvo 38 ar kazkas tokio g.gif Abi auginam pas save po viena kleckiuka.Taigi svarbu sulauk bile kokio skaiciaus, kad tik jis butu daugiau nei 0 ir tuomet laikysim kumscius toliau mirksiukas.gif Beje, nepasakysiu kuri, bet apsiasarojus, kad 10 dpi testas rodo spyga nuleke pasidaryti HCG ir jis buvo apie 50.Nestumas sekmingas.Taigi gali buti visko ir visaip.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
ar buvo kuriai,kad idetu dvieju dienu apvaisintus kiausinelius?kazkaip keistai man atrodo,bet busimos nestukes neklausineju ir nerodau nerimo,nes ir taip jai yra ko nervintis....cia UK homerton hospital'e (Citukas zino) taip "pavare" sake ner cia ko augint ir laukt iki blastu,zodziu net iki 3dienu neaugino...

visoms mergaitems sekmes ir kuo daugiau teigiamu,norimu rezultatu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2011 11 18, 08:28)
labas rytas  4u.gif
ar buvo kuriai,kad idetu dvieju dienu apvaisintus kiausinelius?kazkaip keistai man atrodo,bet busimos nestukes neklausineju ir nerodau nerimo,nes ir taip jai yra ko nervintis....cia UK homerton hospital'e (Citukas zino) taip "pavare" sake ner cia ko augint ir laukt iki blastu,zodziu net iki 3dienu neaugino...

visoms mergaitems sekmes ir kuo daugiau teigiamu,norimu rezultatu  4u.gif  4u.gif



Kai dariaus pirma cikla Hammersmithe mano ciklo draugei dejo dvieju dienu,ji jau viska palaidojus buvo,o dabar dvieju mazu vaikiuku mama yra.Kiek zinau ne taip jau ir retai dvieju dienu UK deda.
Atsakyti
Labas rytas,
Nu ka, Boželė šiais metais buvo fantastiškas, net neatsimenu kada jis paskutinį kartą buvo toks skanus! drinks_cheers.gif wub.gif

Kani
QUOTE
Aplinkui tik nescias moteriskes maciau ar su mazais vaikiukais ir taip saves pagailo.... Pasidariau tikru tikriausia verksne. Fui kaip saves tokios nemegstu...

Suprantu tave, ir per visa planavima didziausios pastangas idejau butent kad perlauzti save tokiom situacijom. Nes as akbinete sedejau, tai viena buvo pilvinuke, po to kita... Nesedesiu gi as po 9 valandos kabinete ir neverksiu, to labai, kad visi eina patarimo. Tai gi zingsnelis po zingsnelio. Tai ju pilvai, ju nestumai ir ju laime, man svetimos nereikia, noriu nuosavos!!!! wub.gif

PerKūnas
QUOTE
Ar kai su vyru šuri muri, tai jis į "plaučius" nusistumia?

eee, kokie dar sury-mury??? Tau leido sury-mury? g.gif

Krempudra
QUOTE
o man visa savaite vis rytais ir vakarais uzeina tokie lengvi blogumai  matyt salutinis vaistu poveikis

Kad tie blogumai ir liktu tokie pat (vis negaliu atsigauti nuo savo salutiniu jausmu) 4u.gif

Cituk nu kaip? Skanumeliai-saldainiukai jau valgomi? lotuliukas.gif


Angeliukkkeee laukiam tavo grazius skaiciuku, jei 10 DPI daryti, tai manau viskas kas >5 yra gerai!

Baltija L. sekmes. As laikausi nuomones, kad pivuke visiems geriau! Tai gi ramiu savaiteliu ir grazaus rezultato! I sarasiuka nori? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 18, 12:17)


Baltija L. sekmes. As laikausi nuomones, kad pivuke visiems geriau! Tai gi ramiu savaiteliu ir grazaus rezultato! I sarasiuka nori?  thumbup.gif


lotuliukas.gif oi ACIU!!! man gana dvynuku kuriuos turiu mirksiukas.gif cia klausiau del draugutes savo...
Atsakyti
Baltija L.
tai drauge i sarasiuka nenori? ax.gif
O tavo vaikiukai gime per mano GD! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tai bus laimiiiingi!!! wub.gif
Atsakyti