Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(Beta1 @ 2011 11 16, 22:24)
*Pykino net kaip uz tris kokius, sakyciau  biggrin.gif  bet leliukas tai tik vienas likes  ax.gif



Uij.. tiksliai.... Bet koks drutas!!! Kaip mamyte sokdina cool.gif wub.gif
Man jau akyse visur dvejinasi, cia kazkur skaiciau straipsni, kad UK daugeja dvyniu ir tryniu, ir kaip isvada, kad del pagelbiniu priemoniu, nes naturaliai nenormalu, kad sitaip skaiciai isaugtu

merginos... as paskaiciavau, kad savo druckiu turesiu pries pat kaledas vaziuoti pasiimti wub.gif wub.gif Kas su manim ant gruodzio, a, niekaip neikalbu....
Papildyta:
QUOTE(mimoza:) @ 2011 11 16, 22:33)
Mergaites, gal kuri vaziuojat i LV ar PL sau vaistuku pirkt?
noretusi pigiau  blush2.gif

i LV apie 12.09, per velu?
O gal kas i RUS? ten thybon kainuoja apie 25lt....... blink.gif bet kazi kaip be receptu, gal neparduotu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 16 lapkričio 2011 - 21:37
QUOTE(Terze @ 2011 11 16, 23:37)
i LV apie 12.09, per velu?
O gal kas i RUS? ten thybon kainuoja apie 25lt.......  blink.gif  bet kazi kaip be receptu, gal neparduotu..


Aciu labai 4u.gif
bijau, kad jau bus velu, nes gine siulo jau si cikla startuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 11 16, 23:13)
Aciu labai 4u.gif
bijau, kad jau bus velu, nes gine siulo jau si cikla startuot ax.gif


O saunu! Tai busi lapkritinuke ar gruodinuke? Sau kompaniones ieskau smile.gif
Citas si karta man kompanijos nepalaikys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 16, 23:18)
O saunu! Tai busi lapkritinuke ar gruodinuke? Sau kompaniones ieskau smile.gif
Citas si karta man kompanijos nepalaikys  ax.gif


Taigi galesi buti gruodzio menesio zvaigzde flirt.gif biggrin.gif

Kur musu testo gadintoja si ryta ? tongue.gif
Atsakyti
Oj lauksiu Pinos skaiciukus siandiena. 17 ir dar su biski - tai tikrai nemazai!!! drinks_cheers.gif

Beta1
QUOTE
Vien del to, kad pati juokias dabar ir kad nepavargsta aiskint, kad kam jau kam, o jai stebuklu nebuna
As sakysciau šaros man nebuna blush2.gif Viska reikia teisetai gauti, bet kas pasake kad nenusipelniau stebuklo? Netikiu labai, kad namu darbeliai bus stebuklingai ivertinti, bet visai tikimybes neatmetu 4u.gif Kas ten zino, kiek pas vyro turto yra dabar, prifarsiruotas jis visko iki ausu, per praeita IVF net 14 mln. buvo! O nuo to laiko ir dar visko privalge daugiau.
Labai jau nelaukit ten ipatingo ko nors mirksiukas.gif Bet vis veiksmas thumbup.gif


Terze ar gali man vaistukus paziureti LV? Menopur ten yra, gal kas zino is damu? Jei yra, tai kiek kainuoja.
O del PL, man teko varyti iki Baltstoges, nes Suvalkose kaina siule doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pina @ 2011 11 16, 21:45)
Blastocistą įsodino dviem  dienom vėliau.

O kokios normos HCG? Jei žiūriu temutės pradžioj, tai čia min pas mane, ar ne  g.gif

Pina stipriai spausiu kumscius, kad tik skaiciukai augtu 4u.gif


QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 16, 21:12)
As cia merginos, ryte pasidariau testuka, bet parode riebu I  schmoll.gif  Ziurejau ir pries sviesa ir su viena akim, ir su dviem, jokio vaiduokliuko net su ziburiu nerasi  verysad.gif 

man tie testukai tai nepatikimi atrodo...as ju bijau blush2.gif manau, kad tau anksti dar irnesakyk.gif stipriai spausiu kumscius, kad HCG butu teigiamas 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 11 17, 10:28)
Labai jau nelaukit ten ipatingo ko nors  mirksiukas.gif Bet vis veiksmas  thumbup.gif

Warwara nekantriai lauksiu pirmadienio mirksiukas.gif as tikiu...stebuklu bunam visiems smile.gif

QUOTE(mimoza:) @ 2011 11 16, 23:13)
Aciu labai 4u.gif
bijau, kad jau bus velu, nes gine siulo jau si cikla startuot ax.gif

as po savaites vaziuosiu smile.gif

PerKunas kaip tu? kada tavo HCG? nors mano kumsciai jau seniai suspausti 4u.gif
Atsakyti
Egegej! Damos!!!!
Laukiam Tangos naujieeeenuuuu!!!
Kas gali geria Božolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 17, 15:41)
Egegej! Damos!!!!
Laukiam Tangos naujieeeenuuuu!!!
Kas gali geria Božolė  thumbup.gif

drinks_cheers.gif siandien startas??
Ok, Warwariuk, as tada apie 12.09 tau duosiu zinot del kainos. Menopur. O tu Pl perki be receptu, ar su?
Papildyta:
Klausykit, del Zemynos-melynakes- dingo kaip i vandeni....
Atsakyti
Terze

QUOTE
siandien startas??

Nu tai aisku, naujos startas didelioje siemoje, dar naujo albumo nuotrauku startas! wub.gif

QUOTE
O tu Pl perki be receptu, ar su?

Su receptu, vaistas tai receptinis, be recepto neduoda smile.gif Aciu tau, lauksiu info!

QUOTE
Klausykit, del Zemynos-melynakes- dingo kaip i vandeni....

Net issiregistravo! cray.gif Turiu slapta minti, gal griz, bet kitu vardu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 17 lapkričio 2011 - 15:29
sveikos 4u.gif

pabusiu pasiuntinuku:

Zemyna siuncia visoms linkejimus ir praso perduoti, kad jai viskas gerai 4u.gif zada grizti, kai gales pranesti geras naujienas 4u.gif
Atsakyti
Krempudra
Tu jai perduok, jog labai gaila, kad jinai nenori su mums pasidalinti ir savo skausmu, bet jei jai taip lengviau - tai mes tik uz! Ir lauskim tu geru naujienu kaip galima greiciau! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 17, 15:33)
Krempudra
Tu jai perduok, jog labai gaila, kad jinai nenori su mums pasidalinti ir savo skausmu, bet jei jai taip lengviau - tai mes tik uz! Ir lauskim tu geru naujienu kaip galima greiciau! wub.gif


manau ir pati perskaitys biggrin.gif sita tema juk galima ir neprisijungus skaityti biggrin.gif
Atsakyti