Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(Beta1 @ 2011 11 16, 21:30)
Nu gal nebeisprotek, ka ?  doh.gif Gali dar nieko nerodyti, kad ir iki 10 dpi.gi ne visom jis vienodai auga, be to, daug kas priklauso nuo testo jautrumo.Kokius testus daraisi ? Ir is vis, kai as 7 dpi sisiojau ant to testo jau tvirtai zinojau, kad buciau nevisprote, jeigu kazka pamatyciau, nes tokia ankstybe nera ko deti cia tu vilciu, o tuo labiau nusivilti !!! tokia diena darant testa reikai suvokti realistiskai, kad greiciausiai ji nieko ir nerodys, nes dar neturi ka ten rodyt  ax.gif

Nebark manes, Betute blush2.gif Zinau zinau, as viska zinau..., bet ankstyvam nestumui nustatyti testa dariausi blush2.gif Nu zodziu, ryt dar vieno eile, o penktad jauciu kraujukas, bet kaip stipriai maudzia kaip pries mmm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 16, 21:33)
Nebark manes, Betute  blush2.gif  Zinau zinau, as viska zinau..., bet ankstyvam nestumui nustatyti testa dariausi  blush2.gif  Nu zodziu, ryt dar vieno eile, o penktad jauciu kraujukas, bet kaip stipriai maudzia kaip pries mmm  doh.gif


Ankstyvam tai dar nereiskia, kad idejai embriona i gimda ir jau matai biggrin.gif Darykis ryt is ryto, bet irgi stebuklo nelauk.Man 8 dpi darant testa islindo vos matomas vaiduoklis po geru 10-15 min.Bet pasikartosiu, pas mane buvo du uzkibe ir HCG aukstas buvo nuo pat pradziu !! Taigi jeigu pas tave vienas leliukas, gali dar ir rytoj nerodyti.taigi maziau trinziojam, susikaupiam, neinam namkti sisiot ir laukiam ryto tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 16, 21:12)
Skaiciukai tai neblogi manau tokiai dienai  thumbup.gif  O kur tu darei Ivf, kad sakai-nuo pirmo isodinimo, kiek tau sodino?  g.gif


Blastocistą įsodino dviem dienom vėliau.

O kokios normos HCG? Jei žiūriu temutės pradžioj, tai čia min pas mane, ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 11 16, 21:39)
Ankstyvam tai dar nereiskia, kad idejai embriona i gimda ir jau matai  biggrin.gif  Darykis ryt is ryto, bet irgi stebuklo nelauk.Man 8 dpi darant testa islindo vos matomas vaiduoklis po geru 10-15 min.Bet pasikartosiu, pas mane buvo du uzkibe ir HCG aukstas buvo nuo pat pradziu !! Taigi jeigu pas tave vienas leliukas, gali dar ir rytoj nerodyti.taigi maziau trinziojam, susikaupiam, neinam namkti sisiot ir laukiam ryto  tongue.gif

klausau nesciosios smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pina @ 2011 11 16, 21:45)
Blastocistą įsodino dviem  dienom vėliau.

O kokios normos HCG? Jei žiūriu temutės pradžioj, tai čia min pas mane, ar ne  g.gif

esu radusi pvz ir su mazesniais sk tokia diena su isaugusiu nestumu mirksiukas.gif
Papildyta:
Pinute, laikykis, as tikiu tavo nestuke.gif As dziaugciausi tokiais sk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 16, 20:22)
O tai kaip tu juos Citui paskui perduosi? biggrin.gif


nezinau, kaip perduot, bet paimti galiu biggrin.gif
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 16, 21:54)
esu radusi pvz ir su mazesniais sk tokia diena su isaugusiu nestumu  mirksiukas.gif
Papildyta:
Pinute, laikykis, as tikiu tavo  nestuke.gif  As dziaugciausi tokiais sk  smile.gif

Kristinukes buvo dar mazesni rezultatai, jos (jei neklystu) 13 dpi buvo apie 20, o 6 dpi buvo apie 5 4u.gif pataisykitmergaites, jei kystu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 16 lapkričio 2011 - 21:07
QUOTE(Pina @ 2011 11 16, 21:45)
Blastocistą įsodino dviem  dienom vėliau.

O kokios normos HCG? Jei žiūriu temutės pradžioj, tai čia min pas mane, ar ne  g.gif


Sveikos,
Pina, o gal tu nustojai kraujuoti? Rytoj ryte kraujuka priduosi? Tai po pietu jau zeksuosiu cia... Labai labai tau linkiu tik pacio geriausio! wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2011 11 16, 22:07)
Kristinukes buvo dar mazesni rezultatai, jos (jei neklystu) 13 dpi buvo apie 20, o 6 dpi buvo apie 5  4u.gif pataisykitmergaites, jei kystu  4u.gif

Taip, tu Atiloja teisi, ten taip idomiai buvo, as kazka atsimenu, kad pas Kristinuke endokrinologas dare pirmaji hcg, ir lyg pasake, kad nieko...
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 11 16, 22:07)
nezinau, kaip perduot, bet paimti galiu biggrin.gif

Kristinukes buvo dar mazesni rezultatai, jos (jei neklystu) 13 dpi buvo apie 20, o 6 dpi buvo apie 5  4u.gif pataisykitmergaites, jei kystu  4u.gif

Man atrodo kristinukei 6dpo buvo maziau 1 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 11 16, 21:39)
Ankstyvam tai dar nereiskia, kad idejai embriona i gimda ir jau matai  biggrin.gif  Darykis ryt is ryto, bet irgi stebuklo nelauk.Man 8 dpi darant testa islindo vos matomas vaiduoklis po geru 10-15 min.Bet pasikartosiu, pas mane buvo du uzkibe ir HCG aukstas buvo nuo pat pradziu !! Taigi jeigu pas tave vienas leliukas, gali dar ir rytoj nerodyti.taigi maziau trinziojam, susikaupiam, neinam namkti sisiot ir laukiam ryto  tongue.gif


Tai matyt tave ir pykina uz du wub.gif Vis dar?
Papildyta:
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 16, 22:11)
Man atrodo kristinukei 6dpo buvo maziau 1  g.gif


Nu va va, kazkas ten buvo... tokio, kad jai nuneige.Stipruole ji.Sitoks stresas.
Man cia pamoka buvo, kad nera ko anksciau laiko kraujuko nuleidineti....
Papildyta:
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 16, 21:33)
ryt dar vieno eile, o penktad jauciu kraujukas, bet kaip stipriai maudzia kaip pries mmm  doh.gif


Lauksim testuko nuotraukytes, senai jau niekas neikele musu duselem pasidziaugti smile.gif . As negaliu net apsakyti, kaip as tu 2 juosteliu laukiu smile.gif

Ai, dar WARwaros testo laukiam pirmadieni cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Colouritte @ 2011 11 16, 00:10)
Mimoza,
IVF tai ne vienadienė procedūra, todėl šitoj vietoj manau, kad nuotaikų gali būti įvairių. Tiesiog Reikia Ruoštis, o kai ateis diena kai ruošies įsodinimui, tada jau jokių nuojautų, tik gera nuotaika ir ramybė smile.gif victory.gif



QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 16, 09:49)
Jausmas, kad nepasiseks turbūt ateina, iš negatyvių minčių. Galvok, kad tikrai pasiseks ir tada visi ženklai rodys sėkmę.



QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 11 16, 10:07)
Mimoza, man, pvz, dabar yra trukdziu pradeti IVF, taciau as sau mintyse kartoju, kad "mano sekmingas ivf vyksta paciu geriausiu man ir visiems metu", ir va tuo tikiu  4u.gif Visiskai pritariu, kad reikia pozityviai ikrauti savo pasamone  smile.gif O jau kaip gausis, taip, bet busim is savo puses viska padare. Cia as taip galvoju  smile.gif

Dekui, mergaites, uz nuomones 4u.gif
Ieskosim geru zenklu. Kol kas viskas vyksta strimgalviais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 11 16, 20:02)
Labas vakaras  4u.gif

lankausi pas Griciu , baisiai persalau, tai idomu ar su sloga daro punkcija?  unsure.gif  g.gif



Sveikute, su badymusi wink.gif
manau daro su sloga punkcija, bet nezinau ar tai gerai.... idomu kokia sloga, gal jei tiesiog maziukas persalimas tai niekis. MEDETKOS labai padeda, bent man, gal atsiklausk ar galima ir pagerk arbateles!! Ciobreliu girdejau negalima...
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 16, 22:17)
*Tai matyt tave ir pykina uz du  wub.gif  Vis dar?
Papildyta:
**Nu va va, kazkas ten buvo... tokio, kad jai nuneige.Stipruole ji.Sitoks stresas.
Man cia pamoka buvo, kad nera ko anksciau laiko kraujuko nuleidineti....


*Pykino net kaip uz tris kokius, sakyciau biggrin.gif bet leliukas tai tik vienas likes ax.gif

** Pas ja 6 dpi buvo nulis.

Warwaros testo ir as laukiu pirmadieni bigsmile.gif Ot zvengciau hihihi.gif Vien del to, kad pati juokias dabar ir kad nepavargsta aiskint, kad kam jau kam, o jai stebuklu nebuna biggrin.gif Pamatysim tongue.gif

Beje, Cituli, man tavo grand planas patinka thumbup.gif Nepaliksiu sito forumo kol tu neiseisi is sitos temos su didziausiu pilvu schmoll.gif Nu ir dar keletas duseliu kol neisinesdins lauk kartu ax.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri vaziuojat i LV ar PL sau vaistuku pirkt?
noretusi pigiau blush2.gif
Atsakyti