Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(Citas @ 2011 11 16, 18:45)
Pina kelinta tau DPI - juk sakem kad ir su mmm normaliom buna  nestuke.gif  as dar noriu tiketi, kad velyva implantacija, gal vienas maziukas pasisalino, todel kraujuoji bet kitas stirpuolis prades augti  wub.gif  4u.gif


Man dešimta, jei skaičiuot nuo pirmo įkėlimo. Tai ką man daryyyyt ?? cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Pina, as irgi galvoju, kad reiketu dar pakartoti tyrima drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pina @ 2011 11 16, 16:41)
Pas mane 17,21. Bet tai čia nesąmonė kokia tai, nes pas mane normalios mmm. Gausios.



Pina-variantai 3
1:Uzkibo du,ir vienas salinasi
2.Uzkibo tiek kiek uzkibo,o pakraujavimas mm -nu buna jos kartais.
3.Salinasi nestumas,tik uzkibes.

Mano pirmas ivf baigesi nr 3.,bet i mane nekreipk demesio,mano nestumai dauguma taip,jiems ten visko daugiau reikia.Bet as nemazai zinau,kad buna ir du uzsilike ir kraujuoja,ir vienas mazius iseina,visaip.Utopijai tokiai cia tas pats buvo,jau amen sake,viskas,trecias ivf,zino kaip kas ir kur.O dabar jau dvynuku mama.Niekas nieko nepasakys tau cia,tik laikas.Eik kartot HCG,ir ne karta,o du.
Gydytojai sakytu penktadieni ir pirmadieni,bet as jau ryt nulekciau ir jei yra kur sestadieni.Gali ir tos pacio firmos testukus pagadinti,nu matysi progresuoja i kuria puse kas nors ar ne.Nors aisku,tai mazas patikimumas.

Labai dideles sekmes 4u.gif

Citas,jei as paimsiu daugiau,bus kas Kaune is manes juo paima gruodzio 9-13 dienom?Cia jei skrisiu,tai busiu tom dienom.
Atsakyti
Pina, pritariu 100 proc. Keberiokst, ir dar tavo vietoj npradeciau vitamina C kuo didesne doze vartot, stabdo kraujavima, jeigu kartais nestumas dar liko.Ir jeigu naudoji crinona, tai jis jau dabar jokios funkcijos neatlieka, nes kraujuoji, tai keisciau i duphaastona.Ir be abejo, HCG bent jau minimum rytoj, kad matyt i kuria cia puse viskas eina.O gydytojai skambinai ?????
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 11 16, 19:17)
Pina, pritariu 100 proc. Keberiokst, ir dar tavo vietoj npradeciau vitamina C kuo didesne doze vartot, stabdo kraujavima, jeigu kartais nestumas dar liko.Ir jeigu naudoji crinona, tai jis jau dabar jokios funkcijos neatlieka, nes kraujuoji, tai keisciau i duphaastona.Ir be abejo, HCG bent jau minimum rytoj, kad matyt i kuria cia puse viskas eina.O gydytojai skambinai ?????

Tyrimą kartot liepė, vaistus toliau naudot. Bandysiu pagert C. Sakau, aš jau savo mažylius apverkiau, o bus kaip lemta būti.
Vakar testukas nieko nerodė, per pirmąjį IVF tą pačią dieną ir su mažesniu hcg vaiduokliuką rodė, todėl labai ir labai labai noriu tikėt, kad pakryps į tą gerąją pusę.
Atsakyti
QUOTE(Pina @ 2011 11 16, 19:37)
Tyrimą kartot liepė, vaistus toliau naudot. Bandysiu pagert C. Sakau, aš jau savo mažylius apverkiau, o bus kaip lemta būti.
Vakar testukas nieko nerodė, per pirmąjį IVF tą pačią dieną ir su mažesniu hcg vaiduokliuką rodė, todėl labai ir labai labai noriu tikėt, kad pakryps į tą gerąją pusę.


Laikykis mazut ir BUTINAI ta Vit.C gerk 4u.gif Bent jau as tokia dieta gavau, kai buvo reikalas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 15, 22:29)
sveika prisijungusi gero starto ir teigiamo rezultato  4u.gif pas ka lankotes

Labas vakaras 4u.gif

lankausi pas Griciu , baisiai persalau, tai idomu ar su sloga daro punkcija? unsure.gif g.gif

aciu uz silta priemima ax.gif

visoms laukiancioms kantrybes kantrybes kantrybes ir aisku kuo geriausio didziausio rezultato smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
QUOTE(Citas @ 2011 11 16, 01:06)


Kokie superiniai planai ir veiksmu planas thumbup.gif
QUOTE(Pina @ 2011 11 16, 18:41)
Pas mane 17,21. Bet tai čia nesąmonė kokia tai, nes pas mane normalios mmm. Gausios.

Laikau kumstukus, kad skaiciukai augtu 4u.gif

Keberiokst, as galesiu paimti kaune is taves tuos intralipidus 4u.gif Tik kur as juos paskui desiu? g.gif biggrin.gif Na bet paimti galiu, nesudetinga, nes kaip tik panasiai tom dienom i konferencija Kaune vaziuosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 11 16, 18:05)
Sveikutes  4u.gif
Kokie superiniai planai ir veiksmu planas  thumbup.gif

Laikau kumstukus, kad skaiciukai augtu  4u.gif

Keberiokst, as galesiu paimti kaune is taves tuos intralipidus 4u.gif Tik kur as juos paskui desiu?  g.gif  biggrin.gif Na bet paimti galiu, nesudetinga, nes kaip tik panasiai tom dienom i konferencija Kaune vaziuosiu  4u.gif



O tai kaip tu juos Citui paskui perduosi? biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Krempudra,2011 11 16, 09:06]
na tai sugadinai?[img]

[quote=Warwara,2011 11 16, 12:14]
angeliukkkeee
nuuu??? Kur II rezultatas? blink.gif
[/quote]


[quote=Tanga,2011 11 16, 14:41]
O tai šiandien jokių naujienų taip ir nesulauksime? Nejaugi niekas testuko negadino, niekas kraujuko nenuleido? Vakar lyg ir buvo savanorių biggrin.gif
[/quote]
As cia merginos, ryte pasidariau testuka, bet parode riebu I schmoll.gif Ziurejau ir pries sviesa ir su viena akim, ir su dviem, jokio vaiduokliuko net su ziburiu nerasi verysad.gif Zinau, kad gali buti anksti, bet Betai, Keberiokst parode tokia diena, tai nzn, vilties neikvepe schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Pina @ 2011 11 16, 18:41)
Pas mane 17,21. Bet tai čia nesąmonė kokia tai, nes pas mane normalios mmm. Gausios.

Skaiciukai tai neblogi manau tokiai dienai thumbup.gif O kur tu darei Ivf, kad sakai-nuo pirmo isodinimo, kiek tau sodino? g.gif
Atsakyti
Beta, Keberiokst, o jus kokius testus daretes-paprastus ar is brangesniu ankstyvam nestumui nustatyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 16, 21:12)
As cia merginos, ryte pasidariau testuka, bet parode riebu I  schmoll.gif  Ziurejau ir pries sviesa ir su viena akim, ir su dviem, jokio vaiduokliuko net su ziburiu nerasi  verysad.gif  Zinau, kad gali buti anksti, bet Betai, Keberiokst parode tokia diena, tai nzn, vilties neikvepe  schmoll.gif


Nu gal nebeisprotek, ka ? doh.gif Gali dar nieko nerodyti, kad ir iki 10 dpi.gi ne visom jis vienodai auga, be to, daug kas priklauso nuo testo jautrumo.Kokius testus daraisi ? Ir is vis, kai as 7 dpi sisiojau ant to testo jau tvirtai zinojau, kad buciau nevisprote, jeigu kazka pamatyciau, nes tokia ankstybe nera ko deti cia tu vilciu, o tuo labiau nusivilti !!! tokia diena darant testa reikai suvokti realistiskai, kad greiciausiai ji nieko ir nerodys, nes dar neturi ka ten rodyt ax.gif

As uzsipirkau Rapipreg, dar siaip esu darius Viola testus, labai geri ir jautrus, tik jie kainuoja apie 19 ltl.Bet man tuo metu buvo dzin tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 16 lapkričio 2011 - 20:31