Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(businka123 @ 2011 11 15, 16:40)
o manos naujienos tokie:
10 dpi - 99,50
14 dpi - 573


QUOTE(Kitty3 @ 2011 11 14, 23:03)
  Musu skaiciukai:
13 DPI - 180
17 DPI - 613  wub.gif

businka, Kitty3 labai graziai auga skaiciukai wub.gif kada i pasimatymus su mazaisiais smile.gif

QUOTE(Tanga @ 2011 11 16, 12:17)
Labas rytas
Buvau įsitikinusi, kad 16 d. yra ketvirtadienis. Ir laukiau ketvirtadienio su didžiausiu nekantrumu, nes tai turėjo būti paskutinis vizitas pas Treijsą. Ir ką, sužinau šiandien, kad 16 d. yra trečiadienis  doh.gif

Tanga cia viskas is laimes biggrin.gif Grazaus pasimatymo rytoj 4u.gif


QUOTE(Citas @ 2011 11 16, 01:06)
as siandien buvau ligoninej aptarti buvusiu ivf-iu ir ka daryti kitaip.

Cituk kaip smagu, kad gyd taip susidomejo tavo situacija. Stiprybes tau 4u.gif Tikiu, kad po tokiu proceduru ir gydymu, tu pagaliau busi nestuke.gif

Grazios dieneles visoms 4u.gif
Sveikinu naujai prisijungusias ir startuojancias 4u.gif
Spaudziu kumstukus uz laukiancias teigiamu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Citai,klausiau,sake jei busiu LT tai paims.Apsigalvok del kiekio,jei jau vaziuosiu,tai pasakysiu,kad paimtu ir perduosiu per tas kelias dienas.
Atsakyti
O tai šiandien jokių naujienų taip ir nesulauksime? Nejaugi niekas testuko negadino, niekas kraujuko nenuleido? Vakar lyg ir buvo savanorių biggrin.gif
Atsakyti
Tanga
QUOTE
Nejaugi niekas testuko negadino

As, as zadu gadinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pirmadieni lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Seniai negadinau, o cia tokia proga, tiksliai O zinau kada buvo blush2.gif

Nus, kur musu sarasiuko gerintojos?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 16, 14:31)
Citai,klausiau,sake jei busiu LT tai paims.Apsigalvok del kiekio,jei jau vaziuosiu,tai pasakysiu,kad paimtu ir perduosiu per tas kelias dienas.


O tai man Gorgio klausti? abejoju kad jis leisis i kalbas, sakys dar anksti pasakysiu kai reikes smile.gif Ar is lempos imt mazdaug kiek tau reikejo? bigsmile.gif Ir dar ar tie intralipidai negenda? man galios po keliu menesiu ane? daug klausimu tau, soriukas, bet jetau kaip aciu uz pagalba smile.gif ir dar as galvoju gal tada man juos cia parsisiust ir ieskot cia seseles kuri pasatytu ar negalima taip?


QUOTE(Warwara @ 2011 11 16, 15:33)
Tanga

As, as zadu gadinti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Pirmadieni  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Seniai negadinau, o cia tokia proga, tiksliai O zinau kada buvo  blush2.gif


nesijuok, nes nezinai kokiu stebuklu gyvenimas pazeria kartais ax.gif Pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 16, 14:46)
O tai man Gorgio klausti? abejoju kad jis leisis i kalbas, sakys dar anksti pasakysiu kai reikes  smile.gif Ar is lempos imt mazdaug kiek tau reikejo?  bigsmile.gif Ir dar ar tie intralipidai negenda? man galios po keliu menesiu ane? daug klausimu tau, soriukas, bet jetau kaip aciu uz pagalba  smile.gif  ir dar as galvoju gal tada man juos cia parsisiust ir ieskot cia seseles kuri pasatytu ar negalima taip?
nesijuok, nes nezinai kokiu stebuklu gyvenimas pazeria kartais  ax.gif Pirmyn  thumbup.gif



Nu man gal kokiu 8 reikejo visumoj.Tai as tau su mintim,kad pasiimtum pradziai kelis,ir rami galva butu,nereiktu skubeti.
Gorgis nieko tau nesakys taip anksti.
Del sesutes tai gal ir ta kur as leidziuos apsiimtu,bet tik antram tavo kartui,kad neduok D nebutu kokios alergines reakcijos,ten gi namuose daro tai jei kas umaus,negales padet.Tokiu atveju pasistatai pirma pas Gorgi,ir jei viskas gerai,ir pastoji,keliauji pas ja.Pasiskaityk Fertility Friends,panos is kazkur parsisiuncia pokais,po 10 ju ten buna-be recepto.Gal tau taip paprasciau bus?
Bent maniskiai galioja iki 2012 vidurio,o kokie ten bus tai tikrai nezinau.

Arba prasyk,kad tas pazistamas is poliklinikos israsytu recepta jiems,tik 10 ,ir pirk UK.Turetu galioti.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 16, 01:06)
Beje mergaites kurios daret hystero, pasakykit ar padejo kuriai pasiekti svajone? Xxx


Na, man kol kas nepadejo, bet be histero as niekaip negaliu ir IVF pradeti, nes per mano kieta, siaura ir dar bala zino koki gimdos kakleli, neimanoma normaliai atlikti transferio. Todel per histero man ji plecia. Kaip tik siandien antrakart apturejau si "malonuma". Ir viskas del tos svajones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 11 16, 18:14)
Na, man kol kas nepadejo, bet be histero as niekaip negaliu ir IVF pradeti, nes per mano kieta, siaura ir dar bala zino koki gimdos kakleli, neimanoma normaliai atlikti transferio. Todel per histero man ji plecia. Kaip tik siandien antrakart apturejau si "malonuma". Ir viskas del tos svajones smile.gif

Keista, kad gimdos kaklelio praplėtimui reikia hister. g.gif Man taip pat per 3 IVF darė gimdos kaklelio praplėtimą, tačiau ne hist. (jas darydavausi dėl kitų priežasčių), o punkcijos metu atlikdavo dilataciją.
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 11 16, 17:37)
Keista, kad gimdos kaklelio praplėtimui reikia hister. g.gif Man taip pat per 3 IVF darė gimdos kaklelio praplėtimą, tačiau ne hist. (jas darydavausi dėl kitų priežasčių), o punkcijos metu atlikdavo dilataciją.


Man trys gydytojai aiskino, kad per punkcija daryti blogai, nes lieka kraujo kresuliu, todel implantacijos galimybes labai sumazeja. Matyt, dar priklauso ir nuo to, kokio laipsnio dilatacija daro ir kiek traumuoja kakleli.
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 11 16, 18:43)
Man trys gydytojai aiskino, kad per punkcija daryti blogai, nes lieka kraujo kresuliu, todel implantacijos galimybes labai sumazeja. Matyt, dar priklauso ir nuo to, kokio laipsnio dilatacija daro ir kiek traumuoja kakleli.

Vat šito tai nežinojau. Tiesa, per sėkmingąjį kartą man jos nedarė, įsodinimas pavyko kuo puikiausiai.
Atsakyti
Pas mane 17,21. Bet tai čia nesąmonė kokia tai, nes pas mane normalios mmm. Gausios.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 16, 17:05)
Nu man gal kokiu 8 reikejo visumoj.Tai as tau su mintim,kad pasiimtum pradziai kelis,ir rami galva butu,nereiktu skubeti.
Gorgis nieko tau nesakys taip anksti.
Del sesutes tai gal ir ta kur as leidziuos apsiimtu,bet tik antram tavo kartui,kad neduok D nebutu kokios alergines reakcijos,ten gi namuose daro tai jei kas umaus,negales padet.Tokiu atveju pasistatai pirma pas Gorgi,ir jei viskas gerai,ir pastoji,keliauji pas ja.Pasiskaityk Fertility Friends,panos is kazkur parsisiuncia pokais,po 10 ju ten buna-be recepto.Gal tau taip paprasciau bus?
Bent maniskiai galioja iki 2012 vidurio,o kokie ten bus tai tikrai nezinau.

Arba prasyk,kad tas pazistamas is poliklinikos israsytu recepta jiems,tik 10 ,ir pirk UK.Turetu galioti.


Nu tai zinok jei gali tai imu as tuos kelis is taves ir nepanikuoju o ramiai sau laukiu, mano ivf iki 2012 vidurio tikrai ivyks tai kokius 4-5 tikrai susilasinsiu. O pirmas kur pas gorgi tai jau ten jis viska duoda ir pati vaista ir lasaline kaip suprantu blush2.gif o po to jau prasysiuos pas tavo sesute tada smile.gif ji cia londone ane?


QUOTE(Iride @ 2011 11 16, 17:14)
Na, man kol kas nepadejo, bet be histero as niekaip negaliu ir IVF pradeti, nes per mano kieta, siaura ir dar bala zino koki gimdos kakleli, neimanoma normaliai atlikti transferio. Todel per histero man ji plecia. Kaip tik siandien antrakart apturejau si "malonuma". Ir viskas del tos svajones smile.gif


hmm, nu man su isodinimu ir kakleliu nebuvo problemu. o pas tave matyt su gimda viskas tvarkoj ir problemos gal tik imunines tada. as tikiuosi kad ir pas mane nieko blogo neras, bet ta abrazija tegu daro, nugi blogiau nebus rolleyes.gif

Tai kur Angellliukkke - kur jos NT gadinimai kasdien smile.gif

Pina kelinta tau DPI - juk sakem kad ir su mmm normaliom buna nestuke.gif as dar noriu tiketi, kad velyva implantacija, gal vienas maziukas pasisalino, todel kraujuoji bet kitas stirpuolis prades augti wub.gif 4u.gif Ar ryt kartosi HCG?? as turbut begciau tavo vietoj rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 16 lapkričio 2011 - 17:47