Įkraunama...
Įkraunama...

*Jaukūs blondinių pašnekesiai*

jėėėėzau, apsižiūrėjau, kad šiemet dar nerašiau!!!!!! umn.gif tai va, bandau taisytis hihihi.gif
Atsakyti
Labas rytas

user posted image
Atsakyti
Labas rytas cool.gif Nu ka paskutinioji jau mua musu temai, galvoju naujos jau nebereikia atidarineti
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2013 02 04, 09:32)
Labas rytas  cool.gif  Nu ka paskutinioji jau mua musu temai, galvoju naujos jau nebereikia atidarineti


aha. šitą gal per pusmetį dabaigsim lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos ir moteros, kas dar čia likę? Aš tai visai jau net SM naudotis nemoku, paskaitau postus ir ieškau "Like" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2013 02 07, 17:32)
Sveikos, merginos ir moteros, kas dar čia likę?  Aš tai visai jau net SM naudotis nemoku, paskaitau postus ir ieškau "Like"  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Su tuo Like tai cia tikrai biski smegenis uzvalde.
Man atrodo papildysiu epidemijos chebros sarasa. Nera laiko man sirgt mad.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2013 02 08, 09:16)
Su tuo Like tai cia tikrai biski smegenis uzvalde.
Man atrodo papildysiu epidemijos chebros sarasa. Nera laiko man sirgt  mad.gif


biggrin.gif , o tai dabar pati esi kur?
Atsakyti
aš pikts, pikts, pikts....
nepraėjo nė 15 min, nuo parėjimo iš lauko kai nuniokojo mūsų besmegenių armiją.
piz2kas ir nekitaip verysad.gif
kliūva viskas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 02 08, 11:53)
aš pikts, pikts, pikts....
nepraėjo nė 15 min, nuo parėjimo iš lauko kai nuniokojo mūsų besmegenių armiją.
piz2kas ir nekitaip  verysad.gif
kliūva viskas  verysad.gif



jep, kažkokia patologinė priklausomybė kai kuriems vaikams yra: niokoti viskąiš eilės, nes kurti tokie patys nieko nesugeba. Aš vaikystėj už savo sniego pilį į snukį daviau beveik visiems kiemo berniūkščiams, aišku, man pasisekė, aš buvau vyriausia biggrin.gif paskui kai juos priverčiau ją atstatyti, daugiau niekas nebegriovė, kaip tik bėgdavo patys man skūsti, kad jų neapkaltinčiau , biggrin.gif ech, ta vaikystė.
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2013 02 08, 12:08)
jep, kažkokia patologinė priklausomybė kai kuriems vaikams yra: niokoti viskąiš eilės, nes kurti tokie patys nieko nesugeba. Aš vaikystėj už savo sniego pilį į snukį daviau beveik visiems kiemo berniūkščiams, aišku, man pasisekė, aš buvau vyriausia biggrin.gif paskui kai juos priverčiau ją atstatyti, daugiau niekas nebegriovė, kaip tik bėgdavo patys man skūsti, kad jų neapkaltinčiau , biggrin.gif ech, ta vaikystė.


nu...
aš vasarą pro langą pažiūrėjau ko triukšmas.
tai koks 12-13 metų bičelis man sako " *****, ko čia žiūri, nori į žopą? lįsk į būdą" doh.gif

tai va, gyveni ir keli sau tikslus ne tokius vaikus užauginti...
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 02 08, 12:12)
nu...
aš vasarą pro langą pažiūrėjau ko triukšmas.
tai koks 12-13 metų bičelis man sako " *****, ko čia žiūri, nori į žopą? lįsk į būdą"  doh.gif

tai va, gyveni ir keli sau tikslus ne tokius vaikus užauginti...



Aha, tikslas tai geras, tik kiek jis pasiteisns po to gyvenime. Auginu ir aš vaikus su tokiu tikslu, bet jau dabar stangiuosi kiek galima išaiškinti, kad reikia mokėti ir greitai bėgioti, staigiai reaguoti, vadovautis protu, o kartais ir užvažiuoti, nes kitaip baisu, gi dabar "džiunglių įstatymai" - išlieka stipriausi, tai jeigu fizinės jėgos neturi, tada vienintelis išsigelbėjimas lieka - protas. Ta linkme ir dirbu. O kas belieka.
Atsakyti