Įkraunama...
Įkraunama...

*Jaukūs blondinių pašnekesiai*

QUOTE(Cukraus pudra @ 2012 11 18, 17:34)
Eglyt, ale smagu, kad šitaip kažkas dėl tavęs konkuruoja.
Linkiu, kad priimtas sprendimas būtų toks, dėl kurio nepasigailėtum  4u.gif


na, giliai giliai širdyje kažkurią akimirką pasidžiaugiau tuo ir aš blush2.gif bet tas apsisprendimas - žudo.
geras palinkėjimas, 'pasiimu' 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2012 11 18, 17:39)
na, giliai giliai širdyje kažkurią akimirką pasidžiaugiau tuo ir aš blush2.gif bet tas apsisprendimas - žudo.
geras palinkėjimas, 'pasiimu' 4u.gif


kiek laiko turi sprendimui priimti?
Atsakyti
Labas vakaras, boze kaip gera nieko neveikt, niekur neskubet wub.gif
Vakar padarem toooooooooky PARTY kad siandien zvengem visa diena is vakaryksciu vaidzialiu biggrin.gif
QUOTE(Eglytia @ 2012 11 18, 11:22)
ooooo, tai jau smagu! plnauoji dar ten kiek pabūti ar į LT iškart?

Pabusiu biski cia ir kita penktadieni jau ant LT zemes busiu
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2012 11 18, 19:46)
kiek laiko turi sprendimui priimti?

turėjau savaitgalį smile.gif na, dabar jau kelio atgal nebėra, tikiuosi nesigailėsiu. Aj, ką čia primąstysi"kas būtų jeigu būtų".. Kolkas turiu pakurstytą entuziazmą, norą dirbti, idėjas ir, manau, kad viskas bus gerai. Svarbu sutartis neterminuota, sąlygos pagaliau tokios, kokių norėjau, gal pagaliau stabilumas darbo klausimais bus ir pas mane?! biggrin.gif

QUOTE(vredna @ 2012 11 19, 19:36)
Labas vakaras, boze kaip gera nieko neveikt, niekur neskubet  wub.gif
Vakar padarem toooooooooky PARTY  kad siandien zvengem visa diena is vakaryksciu vaidzialiu  biggrin.gif

Pabusiu biski cia ir kita penktadieni jau ant LT zemes busiu

hihihi.gif

ir ilgam? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2012 11 19, 20:32)
turėjau savaitgalį  smile.gif na, dabar jau kelio atgal nebėra, tikiuosi nesigailėsiu. Aj, ką čia primąstysi"kas būtų jeigu būtų".. Kolkas turiu pakurstytą entuziazmą, norą dirbti, idėjas ir, manau, kad viskas bus gerai. Svarbu sutartis neterminuota, sąlygos pagaliau tokios, kokių norėjau, gal pagaliau stabilumas darbo klausimais bus ir pas mane?! biggrin.gif


super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2012 11 19, 20:43)

čia dėl to, kad ir tu tikiesi kartu su manim stabilumo šioje srityje ar, kad nervų ląstelių sumažėjo jaučiu perpus po tokio savaitgalio? mastau.gif hihihi.gif

Pilnu tempu ruošiamės artėjančioms šventėms darbe. dekoracijos ir apipavidalinima spatikėtas man ax.gif tai kažkaip net šventinė nuotaika ima atsirast besikrapštant prie tokių dalykų rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
mergos varau namo siandien wub.gif Trumpos atostogos cia vietoj baigesi, dabar prasides antra dalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2012 11 29, 07:53)
Labas rytas smile.gif
mergos varau namo siandien  wub.gif  Trumpos atostogos cia vietoj baigesi, dabar prasides antra dalis  biggrin.gif

Welcome bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
tai taip sakant, užkaskim! bigsmile.gif
o šiaip, gyvos? unsure.gif man atrodo, kad temos ir kitiems metams, bent pirmai sav, tai tikrai užteks hihihi.gif
aš jau šventėmis gyvenu..darbe tai išvis jau senai Kalėdos biggrin.gif tiek puošėmės, ruošėmės, kad kai viską gamini apima šventinė nuotaika wub.gif šią sav pas mus |Kalėdų senelis laukiamas cool.gif o ką, savaitėlė netruks prabėgti ir dardėsim į gimtus kraštus, susitiks su pačiais pačiausiais wub.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Man tai jau nebejuokinga su ta ziema cia darosi... Labai norejau baltu kaledu, bet ziuriu kad jos bus ne tik nenormaliai baltos bet ir prie kokiu -25 blink.gif Atostogos... su šufeliu rankoj biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
laba gražią žiemą biggrin.gif

user posted image
Atsakyti