Įkraunama...
Įkraunama...

*Jaukūs blondinių pašnekesiai*

Labas vakaras,
prisiminiau labai vykusį pasirodymą ir, žinoma, gerą dainą..kiekvienam sukeliančią savus prisiminimus raudoni vakarai
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Kur visos pasidejusios? unsure.gif
Man menuo iki atotogu liko, ilgai laikas prades eit doh.gif
Atsakyti
Labas rytas, pasirodau, kad gyva cool.gif

Su pirmu sniegu škias bigsmile.gif
Atsakyti
Sniegas wub.gif Grysiu kaiptik ant kalediniu nuotaiku, tikiuosi gal siemet kaledos baltos bus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2012 10 26, 20:12)
Sniegas  wub.gif  Grysiu kaiptik ant kalediniu nuotaiku, tikiuosi gal siemet kaledos baltos bus  cool.gif

jo jo, kai vakar ruduo, o nubudus - žiema, tai taip ką dabar to smagumo biggrin.gif
o Kalėdų baltų ir man norisi bigsmile.gif

savaitgalis!!! bigsmile.gif džiaugsmo pilnos kelnės, nors ir dvi valandas kuopiausi namus doh.gif
Atsakyti
o jau štiiiiiilius štilius pas mus čia topsecret.gif hihihi.gif
ateinu ramybės drumst! negi iki naujų nedamušim temos?! biggrin.gif
vaišinu visas savaitgalio proga user posted image

o aš apmąstymuose skendžiu..ot sakau, nėra ramybės doh.gif neturi darbo blogai, turi va irgi žmogus neaišku ko ieškai arba kaip šįkart aš, neieškodamas gauni pasiūlymą..ir po to kankintis tenka renkantis, nes priėmus sprendimą gali tekti daug naktų nemiegot, galvojant kas būtų jei būtų.. nekenčiu tokios būsenos!
Atsakyti
Eglytia nauja darba pasiule?
Atsakyti
Bonžūr damos. Žiūriu šioks toks judesys temoje lotuliukas.gif
QUOTE(Eglytia @ 2012 11 16, 20:42)
ateinu ramybės drumst! negi iki naujų nedamušim temos?! biggrin.gif
vaišinu visas savaitgalio proga user posted image

Optimistė Eglytia biggrin.gif
Mielai vaišinuosi 59.gif

QUOTE
o aš apmąstymuose skendžiu..ot sakau, nėra ramybės doh.gif neturi darbo blogai, turi va irgi žmogus neaišku ko ieškai arba kaip šįkart aš, neieškodamas gauni pasiūlymą..ir po to kankintis tenka renkantis, nes priėmus sprendimą gali tekti daug naktų nemiegot, galvojant kas būtų jei būtų.. nekenčiu tokios būsenos!

Tai jau dabar pasakokis plačiau! Kur čia kokį pasiūlymą gavai? Bet šaunuolė didis.gif O sprendimą, tikiu priimsi sau patį geriausią.
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2012 11 17, 15:01)
Eglytia nauja darba pasiule?

jap. tiek, kad 'staigmenėlė', jog nenori ir iš esamo paleisti.. biggrin.gif ta prasme, siūlo tas pačias sąlygas kaip toj kitoj siūlomoj vietoj, kad likčiau.
Nuoširdžiai - to tikėjausi mažiausiai blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(vapse @ 2012 11 17, 15:34)
Bonžūr damos. Žiūriu šioks toks judesys temoje  lotuliukas.gif

Optimistė Eglytia  biggrin.gif 
Mielai vaišinuosi  59.gif
Tai jau dabar pasakokis plačiau! Kur čia kokį pasiūlymą gavai? Bet šaunuolė  didis.gif O sprendimą, tikiu priimsi sau patį geriausią.

bonžur bonžur! bigsmile.gif o ką? sakai neužteks visoms? čia tik pradžių pradžiai! drinks_cheers.gif

Irgi su vaikais, irgi privačiam sektoriuje..sąlygos labai panašios, tik keleta kertinių dalykų buvo, dėl kurių norėjau pereiti, BET dabar vėl viskas susijaukė po dabartinio darbo siūlymų. O laikas, deja, ne mano pusėje..pirmadienį reikia sprendimo.
Atsakyti
Nu cia toks dalykas, niekuo nepatarsi... spresk tamstele pati smile.gif

O as svente svesiu gryzus is darbo, paskutines atvalandas cia sedziu ir atooostogoooss cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2012 11 18, 04:36)
Nu cia toks dalykas, niekuo nepatarsi... spresk tamstele pati smile.gif

O as svente svesiu gryzus is darbo, paskutines atvalandas cia sedziu ir atooostogoooss  cool.gif

tas ir blogiausia! doh.gif biggrin.gif

ooooo, tai jau smagu! plnauoji dar ten kiek pabūti ar į LT iškart?
Atsakyti
Eglyt, ale smagu, kad šitaip kažkas dėl tavęs konkuruoja.
Linkiu, kad priimtas sprendimas būtų toks, dėl kurio nepasigailėtum 4u.gif
Atsakyti