Įkraunama...
Įkraunama...

*Jaukūs blondinių pašnekesiai*

QUOTE(Eglytia @ 2011 11 11, 20:18)
o man savaaaaaaaitgalis, lai lai lai bigsmile.gif oj, savaitgalį Vln prekybcentriuose tik šventės, gimtadieniai, akcijos ir t.t. - nežinosiu kur pult, ką griebt laugh.gif

O kokia proga pas jumi šventės, nes pas mus lyg ir nieko nenusimato g.gif

Ta proga, kad nieko nesusiorganizavau (diedo laimei), vakarą praleidau dorovingai filmus žiūrėdama: nimfomanės užrašai ir elitinės prostitutės išpažintis. Škias dar pošlumo link pasitobulinau brunette.gif laugh.gif
O dabar atsidariau šalto carlsbergo butelaitį, neršiu po netą, tik, kad ple nieko gero huh.gif cool.gif

Bet kai pagalvoji, kaip nepatikėti, kad Džiugui jau metukai rytoj, kai mažajai Samantytei 6 savaitės blink.gif unsure.gif ohmy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vapse: 11 lapkričio 2011 - 21:54
Nu tu ple nesikeikiant kaip nėra ką veikti.. Kur išsislapstėt? unsure.gif

Dabar ta proga pagalvojau škias, per aštuonis metus kai gyvenam kartu su B, atskirai praleidom kokias tai 4 ar 5 naktis atskirai (neskaitant kai ligoninej gulėjau 5 dienas), ir tai puse iš jų kai aš kažkur tai buvau užgastroliavus, ką veikti?? Nebemoku būti viena ohmy.gif Liūdna, tai nors vilku kauk į mėnesieną atsisukus, o galvojau tiek čia visko nuveiksiu g.gif
Atsakyti
Nu ka, Dziugui buckis wub.gif
user posted image
QUOTE(Eglytia @ 2011 11 11, 20:18)
nežinosiu kur pult, ką griebt laugh.gif

griebk viską ir daug laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(vapse @ 2011 11 11, 23:25)
Nebemoku būti viena  ohmy.gif

kažin tas gerai ar ne?
Atsakyti
QUOTE(***Perlita*** @ 2011 11 11, 09:20)
Ryt Džiugiuko pirmas gimtadienis wub.gif Jėtus kaip greit laikas bėga


Nu tai su tuo pačiu pirmu ir ypatingu 4u.gif
Ir mamytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif už meilę, už vargą, už džiaugsmą, už kantrybę ir už viską kas dar laukia mirksiukas.gif



QUOTE(vapse @ 2011 11 11, 22:25)
Nebemoku būti viena  ohmy.gif Liūdna, tai nors vilku kauk į mėnesieną atsisukus, o galvojau tiek čia visko nuveiksiu  g.gif


QUOTE(vredna @ 2011 11 12, 08:56)
kažin tas gerai ar ne?


blio-gai, labai bliogai schmoll.gif kažkur skaičiau protingą mintį, kad : "Negalima leisti, kad vienas žmogus tavo gyvenime taptų viskuo, nes kai jo neliks - tu liksi be nieko... Nu čia tokia mintis, aišku Vapse, iš kitos pusės tai labai labai gražu, gerai ir faina, kai žmonės susikuria ir saugo tokius santykius tiek metų ir aš linkiu, kad ir toliau tarp judviejų taip būtų wub.gif
Atsakyti
Vat ir as galvoju kad tas prisirisimas tai nekas... nu bet aplamai paemus tai visi iki vieno kartu gyvendami prisirisa noredami to ar ne. Netgi kaip ir nenormalu kazkaip butu neprisirist prie savo zmogaus g.gif
QUOTE(aneSena @ 2011 11 12, 10:12)
labai labai gražu, gerai ir faina, kai žmonės susikuria ir saugo tokius santykius tiek metų ir aš linkiu, kad ir toliau tarp judviejų taip būtų  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
Džiugui sveikinimai!!! wub.gif
ir Samantai su mažesne, bet ne blogesne sukaktim mirksiukas.gif

QUOTE(vapse @ 2011 11 11, 21:54)
Ta proga, kad nieko nesusiorganizavau (diedo laimei), vakarą praleidau dorovingai filmus žiūrėdama: nimfomanės užrašai ir elitinės prostitutės išpažintis. Škias dar pošlumo link pasitobulinau  brunette.gif  laugh.gif

nu vo, o po to stebisi, kad iš testo tiek surenka biggrin.gif

QUOTE(vapse @ 2011 11 11, 22:25)
Nebemoku būti viena  ohmy.gif Liūdna, tai nors vilku kauk į mėnesieną atsisukus, o galvojau tiek čia visko nuveiksiu  g.gif

man tas pats būna.. mane ir baugina tas reikalas, ir šiaip kažkokios keistos mintys apninka susimąsčius šiuo klausimu.

QUOTE(vredna @ 2011 11 12, 08:56)
griebk viską ir daug  laugh.gif

aš irgi tos nuomonės! bigsmile.gif kaip tik šio to reikia atsnaujinimui, tai liuks proga.

QUOTE(vredna @ 2011 11 12, 11:31)
Vat ir as galvoju kad tas prisirisimas tai nekas...

kažkiek tikrai baisu, kiek daug ir koks svarbus gali kažkas būti mūsų gyvenime..o gal tai tampa tiesiog pačiu gyvenimu. Aišku, blogiausiu atveju, bent jau aš, tai gerai žinau, kad išprotėčiau..tikrai tikrai. nes nei viena moku būt, nei paleist galiu greitai, ką jau kalbėt apie atsiribojimą ir pan.. nu, bet kol viskas gerai, nesinori galvoti apie tą blogiasio galimybę. O juolab, kad niekas negali pasakyti, ar ji išvis bus tarkim mūsų konkrečiu atveju.. ir negyvensi kiekvieną dieną bijodamas žmogus..taigi, belieka džiaugtis dabartimi ir gražiais ketinimais, planais ax.gif

o čia jei nesunku, paspauskit balsuoti, nes labai jau duonos naminės noriu biggrin.gif taip noriu, kad ne ne 1lt ar 5lt(kas nelb logiška net už tokį daiktą), bet visa 30lt paaukočiau lotuliukas.gif iš anksto ačiū!
spausti 1eilutę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglytia: 12 lapkričio 2011 - 12:13
Džiugui sveikinimai su pirmuoju tortadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif
QUOTE(vredna @ 2011 11 12, 08:56)
kažin tas gerai ar ne?

Nežinau gerai čia tas ar blogai, o ką daryt, kad visada visur kartu būnam. Eiti laukais atskirai? bigsmile.gif
QUOTE(aneSena @ 2011 11 12, 09:12)
blio-gai, labai bliogai  schmoll.gif  kažkur skaičiau protingą mintį, kad : "Negalima leisti, kad vienas žmogus tavo gyvenime taptų viskuo, nes kai jo neliks - tu liksi be nieko... Nu čia tokia mintis, aišku Vapse, iš kitos pusės tai labai labai gražu, gerai ir faina, kai žmonės susikuria ir saugo tokius santykius tiek metų ir aš linkiu, kad ir toliau tarp judviejų taip būtų  wub.gif

Bliogai tai bliogai, tai negi dabar forsuosi santykius apsidraudžiant, jei kas nutiktų ateityje. Bus kas bus, gyventi reikia šia diena cool.gif

O mano gražuolis gi tik rytoj grįš wub.gif
Šiandien pasideginau, apsišopinau trupučiuką, o dabar ruošiuos, pas švogerką į svetelius, įkalsim vynčiaus, pasisėdėsim.
Gero vakaro damos drinks_cheers.gif
Atsakyti
vapse nu tu ir durna, as cia garsiai pamasciau o ji jau ismaste nesamones, va eglytia gerai pasake
QUOTE(Eglytia @ 2011 11 12, 13:13)
negyvensi kiekvieną dieną bijodamas žmogus..taigi, belieka džiaugtis dabartimi ir gražiais ketinimais, planais ax.gif


Eglytia spaudzisu as ten kazka bet nieko nesupratau... kokia dar pirma eilute? unsure.gif
Atsakyti
Sveikiname Džiugą

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2011 11 12, 16:56)
vapse nu tu ir durna, as cia garsiai pamasciau o ji jau ismaste nesamones, va eglytia gerai pasake

Aš šiandien jautri nail.gif pomidorai2.gif O aš tik retoriškai paklausiau, ką tuomet daryti? Pas tėvus važiuojam kartu, šventes švenčiam irgi kartu, taip ir gaunasi, kad visada kartu, o kai likau vieną dieną viena ir susimasčiau, kad baisiai liūdna man be jo, prisirišau ple kai sarginis šuo bigsmile.gif

Tik susiruošiau pas švogerką eiti, tuoj švogeris skambina, kad parveš mano princą šiandien namo, o man mintys jau apie klubą sukosi huh.gif lotuliukas.gif Neišdegė škias planas chuliganas..
Atsakyti
vapse tai turbut grazu parveze? smile.gif))))

Nesuprantu, per mozila neduoda man jungtis prie SM, meta tipo - kenkejiskas puslapis unsure.gif tai per exploreri teko jungtis blink.gif

Pasidaziau plaukus biski tamsesne spalva, tai sedziu laukiu kas cia gausis cool.gif
Atsakyti
Labas rytas.
QUOTE(vredna @ 2011 11 13, 14:38)
vapse tai turbut grazu parveze? smile.gif))))

Nesuprantu, per mozila neduoda man jungtis prie SM, meta tipo - kenkejiskas puslapis unsure.gif  tai per exploreri teko jungtis  blink.gif

Pasidaziau plaukus biski tamsesne spalva, tai sedziu laukiu kas cia gausis  cool.gif

Net keista, bet normalų blink.gif

Man nieko nemetė, bet mačiau, kad daug kam metė, prasiskanuoti kompus reikėtų, nes buvo čia per vieną reklamą paleistas virusiokas.

Nu nu ir kas gavosi??? Galima ir pasirodyti photo.gif
Atsakyti