Įkraunama...
Įkraunama...

*Jaukūs blondinių pašnekesiai*

user posted image

Ko vertas gyvenimas,
jei paskendę rūpesčiuose
nerandame laiko sustoti ir apsižvalgyti...
Nepažvelgiame grožiui į akis,
nepasigrožim jo dailiu šokiu...
/W.H.Davies/

O mes, šaunios, gražios, išmintingos, samojingos ir linksmos. Kartais susirūpinusios, liūdnos, gal šiek tiek nervingos..tai MES, moterys, kurios džiaugiamės, kad radom viena kitą, susibėgam čia kiekviena pagal galimybe sir poreikius paplepėti, pasidalinti džiaugsmais ir, žinoma, rūpesčiais. Tai tiesiog MES - nuostabios ir nepakartojamos!
Kartu ištversim dar vieną melancholišką rudenį ir su nekantrumu ruošimės didžiosioms metų šventėms wub.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
o ba, velykine tema baigem smile.gif))))

Eglytia ki visada nepasisiukslinai, dekui 4u.gif
Atsakyti
dar biškis ir Velykų būtume sulaukusios smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aš su kava,laukiu meistriuko signalizacijos rolleyes.gif Bandė praeitą naktį kaimynus apvogt tai vyras sugalvojo,kad reikia ir kieme daviklius dėt g.gif Baisu man....Ačių D... nepataikė vagys pas mūsų unsure.gif Dabar visada eidama miegot pirmam aukšte signalizaciją jungsiu unsure.gif
Ryt Džiugiuko pirmas gimtadienis wub.gif Jėtus kaip greit laikas bėga wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
perlita smagu kad jau metukai,as noriu jau kad mano vaikai butu didesni -mazoji kokiu dvieju o milijonas kad butu kokiu penkiu blush2.gif bet dar kiek laukti doh.gif

labas,sianakt miegojau pakankamai gerai 6 ryte uzmigau ir po poros valandu teko keltis bigsmile.gif mazoji priprato taip ant ranku kad tik padedi iskart rodo savo grazuji balseli -nutariau kad zada buti operos soliste todel praktika atlieka pirmiausia namuose naktimis biggrin.gif milijonas -neturiu zodziu apie ji doh.gif viena minute geras vaikas,kita minute sypsena nutaises kazka rezga blogo doh.gif




vsio lekiu miestan,dovanu reikia nupirkti mergikei drauges,rytoj trys metukai wub.gif gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Labas. Bet tai kaip atšalo lauke, eina šikt . Rytais mašiną drožiu su kompaktu, nes visi žieminiai rakandai į namą išvežti dry.gif
Išleidžiu šiandien B į trasą, suku galvą ką čia man nuveikus nail.gif Gal kas į svečius? bigsmile.gif
QUOTE(***Perlita*** @ 2011 11 11, 10:20)
Aš su kava,laukiu meistriuko signalizacijos  rolleyes.gif  Bandė praeitą naktį kaimynus apvogt tai vyras sugalvojo,kad reikia ir kieme daviklius dėt  g.gif  Baisu man....Ačių D... nepataikė vagys pas mūsų  unsure.gif  Dabar visada eidama miegot pirmam aukšte signalizaciją jungsiu  unsure.gif
Ryt Džiugiuko pirmas gimtadienis wub.gif Jėtus kaip greit laikas bėga  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Būtinai junkit signalizaciją! Bet tikrai gerai, kad ne pas jus užsuko. Baisus jausmas sulaukti tokių svečių unsure.gif

Rimtai? blink.gif Jezau kaip greitai tas laikas bėga..

Eglytia ačiūūūūūū už naują triobą wub.gif notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vapse: 11 lapkričio 2011 - 13:32
Labas,
buciau iki pamelynavimo susigincyjus kad Perlitos vaikui keli menesiai dar tik blink.gif Sprogo metai belekaip.

Vapse kur B isleidai viena? g.gif

Aciuuuuuuu dievui pas mane baliai baigesi... jau atsibodo lakt su visais...
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2011 11 11, 14:49)
Vapse kur B isleidai viena?  g.gif

Aciuuuuuuu dievui pas mane baliai baigesi... jau atsibodo lakt su visais...

Pas švogerį į sodybą, kur daug šnapso ir žvėriukų biggrin.gif

Varyk tik pas mane, o tai labai negerai taip staigiai nutraukti cool.gif
Atsakyti
Matau negero man linki biggrin.gif Pries pora dienu net kazkaip kepenu srity nemlonu jausma jauciau :DDDD Tai jau sakau - viskas vredna, gana... kuriam laikui laugh.gif
Valinu i sale, sveikai maitinuosi ir t.t. Prie viso to alkoholinio blogio dar ir valgymas dasideda... Jau nelabai turiu ka apsirengt, panika namuose. Zodziu paliava visiska mane uzpuole, nu bet kaip sakant pati kalta - niek i burna nepyle ir nemaitino per prievarta... smile.gif Nu va pasibedavojau
Dar viena karve susitikau - o, sako, pasitaisius. Nu tik davaei i snuki uz tokius zodzius biggrin.gif
Atsakyti
Gerai, pailsėk, atgauk jėgeles, o tada jau į Šiaulius wub.gif

Tai rimtai reikėjo duoti tokiai karvei į nosį, ple kaip nekenčiu tokių žmonių bicycle.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2011 11 10, 18:50)
o ba, velykine tema baigem smile.gif))))

Eglytia ki visada nepasisiukslinai, dekui  4u.gif

aha, aš pati išsigandau pamačius, kad tema buvo velykoms sukurta doh.gif biggrin.gif
aaaačiū aciuks.gif stengiausi DĖL JŪSŲ!

QUOTE(***Perlita*** @ 2011 11 11, 09:20)
Ryt Džiugiuko pirmas gimtadienis wub.gif Jėtus kaip greit laikas bėga  wub.gif  wub.gif  wub.gif

kąąąą? blink.gif nu geeeras, jau METAI!? nieko sau.. aš irgi, kaip vredna, tikrai bbūčiau kartu pasiginčijus, kad jam koki puse metukų.. doh.gif
išankstiniai sveikinimai vyrukui wub.gif

QUOTE(vapse @ 2011 11 11, 13:31)
Labas. Bet tai kaip atšalo lauke, eina šikt .

Eglytia ačiūūūūūū už naują triobą  wub.gif  notworthy.gif

jooo, man irgi nepatikti..

prašom prašom flirt.gif

o man savaaaaaaaitgalis, lai lai lai bigsmile.gif oj, savaitgalį Vln prekybcentriuose tik šventės, gimtadieniai, akcijos ir t.t. - nežinosiu kur pult, ką griebt laugh.gif
Atsakyti