Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

O pas mane HARILIK LAVENDEL, tai ji kvepianti ar ne? Gal net neaspimoka man jos sėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 02 20, 15:45)
O pas mane HARILIK LAVENDEL, tai ji kvepianti ar ne? Gal net neaspimoka man jos sėt?  g.gif

Lavandula officinalis yra sinonimas l. angustifolia, Hartilik čia ne lotyniškas pavadinimas biggrin.gif
Uolma, juk žinai apie lotyniškus pavadinimus ir kas estiškai parašyta, reiktų į bendrinę kalbą išsiverst 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 02 20, 15:10)
Diuni, sveikinu su sudygimu biggrin.gif o kiek dienų praėjo nuo sėjos? Ar gali papasakot kaip ir kur sėjai? 
Aš šiaip ne taip radau sėklų, dabar jas įdėjau į šaldymo kamerą, ruošiuos sėti kovo pirmomis dienomis, manau panaudoti kiaušinių dėžutės popierines. Ant maniškių sėklų pakelio parašyta, kad sudygsta per 30- 40 dienų. Oho kiek reiks kantrybės laukt doh.gif
Papildyta:
Gal čia nuo uoslės jautrumo priklauso biggrin.gif Kitiems lavandos net baisiai smirdi...

g.gif kažkaip neužsirašiau ant dėžutės datos , bet gal kokios dvi savaitės , vienžo , vasario pradžioj pasėtos buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 20 vasario 2012 - 17:25
Pasėjau levandas vasario pradžioj - nedygsta verysad.gif
Atsakyti
4u.gif mano iš nojaus sėklų sudygo , bet labai mažai šiemet...ir dėklų nedaug jau buvo..nusipirkau šiandien naujas estiškas...pardavėja liepė būtinai stratifikuot , kitaip sakė gali ir visai nesudygti...tai bandysiu dabar rolleyes.gif vaje...bet rašo , kad tas procesas trunka 2-3 mėnesius...nu nežinau dabar ką daryt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 23 vasario 2012 - 15:52
Vilmorin firmos levandas pasejau ir i saldytuva ikisau vasario 9 diena, istraukiau vasario 16 ir pakisau po lova ant sildmu grindu biggrin.gif Kol kas jokiu gyvybes zenklu schmoll.gif KA DARYTI? Bandyti atseti ar dar laukti ?
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 02 23, 16:47)
4u.gif mano iš nojaus sėklų sudygo , bet labai mažai šiemet...ir dėklų nedaug jau buvo..nusipirkau šiandien naujas estiškas...pardavėja liepė būtinai stratifikuot , kitaip sakė gali ir visai nesudygti...tai bandysiu dabar rolleyes.gif vaje...bet rašo , kad tas procesas trunka 2-3 mėnesius...nu nežinau dabar ką daryt rolleyes.gif

Nojaus jau seniai nebeperku, baisiai nekokybiskos seklos.... schmoll.gif Reikia gal mazinti laikymo saldytuve laika, pvz., palaikyt menesi ir viskas, tada seti:)
Atsakyti
Jus man blondinei paaiskinkit, ar pakeli reikai i saldytuva det,ar paset ir su zemem i saldytuva, ir kuriam laikui g.gif
pernai sejau tiesiai i dirva siltnamyje, tai nesudygo, juokiuosi, gal siemet islys, nes niekas ju ten nejudino g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2012 02 25, 17:52)
Jus man blondinei paaiskinkit, ar pakeli reikai i saldytuva det,ar paset ir su zemem i saldytuva, ir kuriam laikui g.gif
pernai sejau tiesiai i dirva siltnamyje, tai nesudygo, juokiuosi, gal siemet islys, nes niekas ju ten nejudino g.gif

Pernai dejau i saldytuva pokeli, tai sudygo kelios, bet kvaisa as ziemai parsinesiau namo, tai pries Kaledas teko ismesti, nes sunyko verysad.gif O siemet pasejau ir idejau i saldytuva. Likusias seklas palikau pokely saldytuve, jei nesudygs tos, kuriu laukiu, bandysiu per nauja set smile.gif Tik kazin ar man belaukti ?
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2012 02 23, 15:32)
Pasėjau levandas vasario pradžioj - nedygsta  verysad.gif

ir man nedygsta verysad.gif
Atsakyti
Idomu dar laukti ju, ar jau dairytis naujos firmos seklu?
Atsakyti
g.gif jei nedygsta , vadinasi reikia tikrai stratifikuot...ir pagal taisykles , o tai ilgas procesas...
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 26, 08:05)
g.gif jei nedygsta , vadinasi reikia tikrai stratifikuot...ir pagal taisykles , o tai ilgas procesas...

Gal galit trumpai parsyt kaip g.gif
Atsakyti