Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(madmuazele @ 2012 01 26, 18:13)
As ir noreciau is seklu uzsiauginti, o ne augaliukus pirkti... ax.gif
O rausvosios seklyciu as tureciau is estu gauti thumbup.gif

ar jau pasejei levandas??? papasakok kur kaip??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 02 02, 19:15)
ar jau pasejei levandas??? papasakok kur kaip??? blush2.gif



Ne dar schmoll.gif Reik surast savo posta kaip ten jas sejau.. pamirsau blush2.gif blush2.gif Ir zemiu joms neturiu-dabar saltoka ieskoti ax.gif
Atsakyti
Pernai pasejau pavasarį tiesiai įdirvą, neišdygo. Dabar nusipirkau vaistinės levandos, bandysiu sėt ir augint iki pavasario namie. Gal šįkart pavyks. doh.gif
Atsakyti
Paberkit į drėgnas žemes, tuos vazonus su žemėm laukan, palaikykit ten kažkiek, bus jiems natūrali stratifikacija, paskui ir dygs geriau.
Atsakyti
Nereikia nė į laiką nešti. Aš visą pakelį šaldytuvo durelėse palaikiau apie savaite. Tai sudygo gana nemažai. Aišku ne 100%.

Beje, gal kas kur užmetė baltų levandų? Ar vis tik reiks siųstis iš užsienio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zujka: 05 vasario 2012 - 15:15
Aš apie levandas jau seniai svaigstu kaip jų noriu. Tik klausimas, kur LT perkate sėklas ir kokias? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 02 06, 23:34)
Aš apie levandas jau seniai svaigstu kaip jų noriu. Tik klausimas, kur LT perkate sėklas ir kokias?  g.gif


Tai, kad ju pakankamai nemazai yra smile.gif
Levandos
Levandos
Levandos
Levandos
Levandos ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 06, 23:48)
Tai, kad ju pakankamai nemazai yra smile.gif
Levandos
Levandos
Levandos
Levandos
Levandos ir t.t.

ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Kiek aš esu sėjusi, jos labai puikiai sudygsta ir nešaldytos. Sėju anksti pavasarį, tuomet jos gerokai paauga ir vėliau jau persodinu lauke. Labai kvepia jau trečius metus pas mane, o šiemet buvo tiek daug žiedų, kad net ėmiau derlių. wub.gif
Atsakyti
As ir snd nusipirkau pakeli levandu, imeciau palaikyti saldytuve, o veliau sesiu smile.gif ziuresiu, tikiuos kazkas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2012 02 07, 18:19)
As ir snd nusipirkau pakeli levandu, imeciau palaikyti saldytuve, o veliau sesiu smile.gif  ziuresiu, tikiuos kazkas gausis smile.gif


Kur pirkote jei ne paslaptis?
Atsakyti
Levandų radau pirkti IKI Nojaus sėklų stende. mirksiukas.gif
Atsakyti