Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Kelis kartus esu sėjusi levandas. Pirmą kartą, kai pavasarį pasėjau į šiltnamį, nežinau kodėl, bet man sudygo gal liepos mėnesį, jau ir viltį buvau praradusi, gerai, kad tos vietos nejudinau. Po to jau sėdavau į vazonėlį, pikiuodavau po vieną į vazonėlius ir tik po to sodindavau į pastovią vietą. Iki rudens būna gražūs krūmeliai. Jeigu iš rudens nepasėjam, dabar geriau nesusivėlinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarema: 09 sausio 2012 - 10:00
Lavandos jau bus kelių metų, sumedėjusiomis šakomis. Kaina priklausys nuo krūmelio dydžio, 6-8Lt.
Atsakyti
Regila, ar yra oks augalas, kurio levandos nemegsta? Atsitiktinumo deka pas mane jos auga viduryje darzo lysves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2012 01 09, 08:22)
Nežinau, aš ne viską mačiau...Bet ir svarstau - gal ieškosiu sodinukų...O jei ir vėl be levandų liksiu, jas sėjant smile.gif

Sodinukų rasite visada, bet jei tik yra noras, būtinai sėkite. Aišku bus gaila kelių litų, įdėto darbo, jei niekas neišdygs. Bet jei pavyks užsiauginti, kiek bus džiaugsmo. Pati praeitais metais pasėjau, užaugo gal 6-7 krūmeliai,bet jau turiu savus, nereikėjo pirkti.
O iki rudens ir žydėt pradėjo bigsmile.gif
Rudeniop nepasėjau, tad artimiausiu metu žadu vėl sėti ir auginti ant palangės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 09, 18:21)
Sodinukų rasite visada, bet jei tik yra noras, būtinai sėkite. Aišku bus gaila kelių litų, įdėto darbo, jei niekas neišdygs. Bet jei pavyks užsiauginti, kiek bus džiaugsmo. Pati praeitais metais pasėjau, užaugo gal 6-7 krūmeliai,bet jau turiu savus, nereikėjo pirkti.
O iki rudens ir žydėt pradėjo bigsmile.gif
Rudeniop nepasėjau, tad artimiausiu metu žadu vėl sėti ir auginti ant palangės smile.gif


o kada jus jas jau sodinsite? cia is vieno pakiuko gavosi 6-7 krumeliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(123ruta @ 2012 01 09, 21:14)
o kada jus jas jau sodinsite? cia is vieno pakiuko gavosi 6-7 krumeliai? g.gif

ant pakiuko raso kovas- geguze,bet gal jau vasario pradzioj galima set. Neprisimenu kada anais metais sejau doh.gif
Ne,tikrai ne is pakiuko tiek isdygo, tikrai ne daugiau 15 seklu pasejau g.gif O ir siemet sesiu dar is to pacio,daug yra dar seklu. Seklas pirkau Schetelig'e,pakelyje 150 seklu (taip raso) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 09, 21:26)
ant pakiuko raso kovas- geguze,bet gal jau vasario pradzioj galima set. Neprisimenu kada anais metais sejau doh.gif
Ne,tikrai ne is pakiuko tiek isdygo, tikrai ne daugiau 15 seklu pasejau g.gif O ir siemet sesiu dar is to pacio,daug yra dar seklu. Seklas pirkau Schetelig'e,pakelyje 150 seklu (taip raso) biggrin.gif

o jau kai ispikuojat, po kiek i krumeli daigu gedat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(123ruta @ 2012 01 10, 00:02)
o jau kai ispikuojat, po kiek i krumeli daigu gedat? smile.gif

Viena smile.gif Paskui tas vienas daigelis taip issisakoja bigsmile.gif kad tikrai toks nemenkas atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 10, 00:21)
Viena smile.gif Paskui tas vienas daigelis taip issisakoja bigsmile.gif kad tikrai toks nemenkas atrodo smile.gif

na, aciu uz atsakymus, vaziuosiu ir as ieskot seklu, bandysiu auginti blush2.gif , nors mane cia prigazdino, kad ju daigumas tik 2%.. doh.gif na bus matyt ax.gif palaikot saldytuve seklas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(123ruta @ 2012 01 10, 13:02)
na, aciu uz atsakymus, vaziuosiu ir as ieskot seklu, bandysiu auginti blush2.gif , nors mane cia prigazdino, kad ju daigumas tik 2%.. doh.gif  na bus matyt  ax.gif palaikot saldytuve seklas ar ne?

Ner uz ka mirksiukas.gif
O del daigumo,tai net ant pakelio parasyta: "seklos esti mazo daigumo, todel pries sodinima rekomenduojama seklas pora dienu palaikyti zemesneje temperaturoje (+3C) Tada daigumas padideja"

Anakart nelaikiau niekur, bet gal reikes pabandyt g.gif Jei tik nepamirsiu biggrin.gif
Atsakyti
Bandziau as seti - aisku niekas nedygo, nusipirkau du krumelius skirtingu levandu Ziezmariu medelyne po penkis litukus, pasodinau - po pirmos ziemos, pavasari radau tiek pridygusiu aplink juos daigiuku, as nenukarpiau visu ziedu, issisejo, kai atejau ravet pirma karta net nepatikejau, nuroviau virsunele vieno daigo, pauostau - tikrai levanda, dabar baigiu uzsisodinti visus norimus plotus, ir dar isdalinau draugams, kaimynams.
Atsakyti
siemet ir as bandysiu seti i vazona, labai jau jos man grazu wub.gif
user posted image
Atsakyti