Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(ievakata @ 2012 02 26, 09:50)
Gal galit trumpai parsyt kaip g.gif

ax.gif aš pati nėr darius...bet pagooglinau, rašo kad porą mėnesių reik laikyt šaltai , bet ne pokelį , o ant pjuvenš arba durpių...pagooglinkit , atrasit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 26, 09:51)
ax.gif aš pati nėr darius...bet pagooglinau, rašo kad porą mėnesių reik laikyt šaltai , bet ne pokelį , o ant pjuvenš arba durpių...pagooglinkit , atrasit 4u.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Dabar nestratifikuoju. Tingiu. Bet anksčiau kai taip darydavau, tai patį sėklų pakelį arba palikdavau per žiemą kur nors šaltai būti arba jei per vėlai sėklas nusipirkdavau, kišdavau į šaldiklį porai savaitėlių, ir kelioms dienoms į šaldytuvą. Nesvarbu kaip būdavo laikytos, dygdavo kaip pasiutusios.
Atsakyti
Sveikos mergytes
As irgi pora metu zaidziausi su lietuviskom seklom ir saldziau ir sildziau, nieko. Pernai nusipirkau vokisku seklu, aisku daug brangesnes. Nu ir is sirdies paberiau 90 pro. sudygo be jokiu saldymu. Siemet is to pacio pakelio dar pasisejau dygsta ir labai gausiai.
Atsakyti
Sove man i galva tokia mintis blush2.gif pasesiu as pakartotinai levandu ir nebezaisiu su jomis, o isnesiu i siltnami ar lauka ir tegul ten sau stratifikuojasi, o pavasari lauksiu isdygstan mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2012 02 23, 15:32)
Pasėjau levandas vasario pradžioj - nedygsta  verysad.gif

Saviskias pasejau sausio 20 diena, tai apie 15 vienetu isdygo pries geras pora savaiciu, o ir dabar yra vos dygstanciu g.gif
Dar karta pasejau vasario 16, vis dar laukiu dygstanciu bigsmile.gif
Atsakyti
Vargas jas pacioms uzsiauginti doh.gif o gal matete kas pirkti, jau paaugintu????Mielai paimciau mirksiukas.gif ir nereiketu tiek su jomis po saldytuvus lakstyti lotuliukas.gif
Atsakyti
g.gif žinot , aš ketvirtadienį ėmiau ir pasėjau iš pokelio nieko joms nedarius...šiandien pažiūrėjau trys išdygusios rolleyes.gif ištraukiau dabar ant palangės , nežinau ar dabar daugiau išdygs...vienžo , nesusipratimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 27, 13:23)
g.gif žinot , aš ketvirtadienį ėmiau ir pasėjau iš pokelio nieko joms nedarius...šiandien pažiūrėjau trys išdygusios rolleyes.gif ištraukiau dabar ant palangės , nežinau ar dabar daugiau išdygs...vienžo , nesusipratimas rolleyes.gif

o as sejau 02.05 paberiau nemazai - isdygo v keturios:) padejau ant palanges - ir stop:)
mastau gal siandien dar tada paseti - ...
Atsakyti
Kur gauti levandu daigeliu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 01 07, 16:58)
Galit pavasarį sėti į šiltnamį, kai tik prašils. Iki pomidorų sėjos paaugs ir tada į lauką išsodinsit. Jei nepasiseks, nuo pavasario turėsiu pačių augalų, kurie dar šiemet žydės.


QUOTE(kuzdaite @ 2012 02 26, 15:25)
Vargas jas pacioms uzsiauginti doh.gif  o gal matete kas pirkti, jau paaugintu????Mielai paimciau mirksiukas.gif  ir nereiketu tiek su jomis po saldytuvus lakstyti  lotuliukas.gif

Kreipkis pas ją siunčia ir į kitus miestus, žinutė iš pirmų puslapių mirksiukas.gif

Atsakyti
ACIU 4u.gif
Atsakyti