Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

Parduodu naujas kompresines pėdkelnes - tiksliau ne pėdkelnes, o iki kirkšnies užtempiamas kojines, tinkamas visoms: nėščiosioms, gimdyvėms (gimdymo metu labai patogu), kurioms reikalinga gimdymo metu apsaugoti savo kojytes, bei visoms, norinčioms turėti gražias kojas. Kompresija 140, kitaip sakant 1 klasės.
Viena kojinė matuota. Man netiko, nes nėštumo metu priaugau daug svorio... doh.gif

Aprašymas:
140 denų (kompresija ties čiurna 18-22 mmHg) - vidutiniškai apspaudžia ir ypač tinka mūvėti ankstyvoje venų išsiplėtimo stadijoje — jos pagerina kraujotaką ir saugo nuo kojų tirpimo.
kojinės iki kirkšnies

user posted image

45 lt
Atsakyti
Sveiki,

reikia patarimo. Pasidariau kojų venų echoskopija. Giliosios venos gražios, paviršinės tik kelia problęmų - ant dešinės kojos yra dviejų venų vožtuvų nepakankamumas. ant kairės tik vieno. Išvada: lėtinis venų nepakankamumas. doh.gif Dešinėje kojoje matosi išsišokusios venos ant blauzdos, kartais juntamas ir skausmas, nedidelis tinimas. Kairėje pradėjo matytis voratinklinis raizginys. Geriu, tepu, mūviu (žinoma ne kasdien) elastines kojines, pagal galimybes. Nepaminėjau, dirbu sėdimą darbą, ne visada galimybė pajudėti, o ir giminėje yra tokių pat problemų cray.gif . Esu dar negimdžiusi 1-2 metų bėgyje tai tik planuojama. Nežinau ką daryt dabar, ar pasinaudoti skleroterapija, ar tai nepakensk vėliau ir kitoms venoms, kitaip sakant - ką daryt dabar?
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2012 03 08, 11:51)
Ir kokia kaina operacijos? ax.gif

Nepamenu jau,bet zinau,kad negasinanti buvo,kaip ir visur panasi.Viena koja operavausi.
Rinkausi patikima privacia klinika operacijai juk,o ne konsultacijai.
Galima pasiskambinti ,pakalausti.
Atsakyti
Man lazerine vienos kojos operacija daryta pries 5 savaites ir ruosiuosi atostogoms. Kazin ar is tos melynes ir keliu randeliu-saseliu nepasidarys pigmentines demes nuo saules? Labai laukiu zadeto rezultato - graziu koju...
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2012 03 14, 00:21)
Man lazerine vienos kojos operacija daryta pries 5 savaites ir ruosiuosi atostogoms. Kazin ar is tos melynes ir keliu randeliu-saseliu nepasidarys pigmentines demes nuo saules? Labai laukiu zadeto rezultato - graziu koju...

Sveika smile.gif man taip pat buvo daryta koju venu operacija. Operacija buvo daryta lazeriu. Po 3 savaiciu isvaziavau i Kipra 4 menesiams, ten tikrai buvo labai karsta ir saule kepino kaip reikiant, taciau jokiu pigmentiniu demiu ar komplikaciju nebuvo, tad gali buti rami ir dziaugtis atostogomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spygliaa @ 2012 03 14, 22:48)
Sveika smile.gif man taip pat buvo daryta koju venu operacija. Operacija buvo daryta lazeriu. Po 3 savaiciu isvaziavau i Kipra 4 menesiams, ten tikrai buvo labai karsta ir saule kepino kaip reikiant, taciau jokiu pigmentiniu demiu ar komplikaciju nebuvo, tad gali buti rami ir dziaugtis atostogomis smile.gif

Labai aciu uz atsakyma - nuraminima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2012 03 13, 22:21)
Man lazerine vienos kojos operacija daryta pries 5 savaites ir ruosiuosi atostogoms. Kazin ar is tos melynes ir keliu randeliu-saseliu nepasidarys pigmentines demes nuo saules? Labai laukiu zadeto rezultato - graziu koju...


tuos kelis randelius-saselius reikia tepti nuo saules kremu puse metu po operacijos. indeksas 40-50 (vaikiskas). Melyniu tept nereikia.
R.D.
Atsakyti
Sveiki,as sklero dariausi lapkricio vidr. ir iki siol nepraeina melynumas... verysad.gif taip laukiu,kada jis pranyks ir galesiu ramiai detis trumpesni sijona,bet kol kas labai isleto mazeja ir dar galo nematyti...Kada jums nebesimate tu melynu venu?
Atsakyti
QUOTE(Tai vat @ 2012 03 16, 22:30)
Sveiki,as sklero dariausi lapkricio vidr. ir  iki siol nepraeina melynumas... verysad.gif taip laukiu,kada jis pranyks ir galesiu ramiai detis trumpesni sijona,bet kol kas labai isleto mazeja ir dar galo nematyti...Kada jums nebesimate tu melynu venu?


Ir aš turiu tokią bėdą doh.gif Skleroterapija daryta gruožio pabaigoje, o mėlynumas iki šiol matosi, kartais tą koją vargina duriantis skausmas (ypač pakėlus kokį sunkesnį daiktą ar panešus sunkesnį pirkinių maišelį ...) Tikiuos, kad iki vasaros viskas praeis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tai vat @ 2012 03 16, 22:30)
Sveiki,as sklero dariausi lapkricio vidr.

Kur Vilniuje darėte skleroterapiją?Kiek tai kainuoja?
Atsakyti
La. Ar vilniuje tik privaciai lazeriu varikoze gydoma ne viena ligonine neturi? Ir visoj lietuvoj, kaune... Dar kazkur? Tai tik privaciai? Mb siulo ooeruot nes jau nekas.. Bet kokia kaina viso to? Siulo gkklinika? Negi nera daugiau kur? blink.gif tokia monopolija kad graudu..
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2012 03 22, 01:16)
La. Ar vilniuje tik privaciai lazeriu varikoze gydoma ne viena ligonine neturi? Ir visoj lietuvoj, kaune... Dar kazkur? Tai tik privaciai? Mb siulo ooeruot nes jau nekas.. Bet kokia kaina viso to? Siulo gkklinika? Negi nera daugiau kur? blink.gif tokia monopolija kad graudu..

Vilniuje, Antakalnio klinikose daro...
http://www.vmkl.lt/p...s-skyriuje.html
Atsakyti