Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(Picine @ 2012 02 20, 22:24)
Sveikos.
Gal kuri galetumete pasidalinti patirtim, kokia savijauta buna/gali buti po lazerines operacijos?
Man dare operacija pries 10 dienu. Po operacijos gydytojas liepe savaite 2 kartus per diena gerti Nimesil vaistus, nepriklausomai nuo to, skaudes ar ne. Iseme kelis siuliukus pries pora dienu ir kai paklausiau - kaip toliau, pasake, gyvenkit iprasta gyvenima:)
Vaistai baigesi ir labai nekoks jausmas - atrodo, kad temptu kazkas viduj, lyg ir tinsta.  Ar cia taip buna? Pradedu panikuot - ar cia tas iprastas gyvenimas dabar toks? Pasakykit, kad cia normalu ir praeis po kurio laiko, nes nera ko paklaust- chirurgas slidineja...


Taip gali buti, jei operacija atlikta paprastu arba tulpiniu šviesolaidžiu. Randeja vena ir jaučiat tempimą. Tęsis iki mėnesio, max 2, bet po truputį silpnės. reikia kuo daugiau vaikščiot, arba minti koki dviratuką, kitaip sakant mankštint.
Dažnai susidurdavau, kol dirbau paprastu šviesolaidžiu. Nebijokit. smile.gif
Atsakyti
O kaip greit atsigavote po chirurginės venų operacijos?
Man jau praėjo mėnuo po operacijos, bet kojelės dar tikrai 'neatsigavę'. Šiek tiek pasėdėjus - blauzdos pasidaro sunkios, toks jausmas, kad sutinsta. Dažnai blauzdose jaučiu tempimą, labai dažnai jaučiu lyg gyslomis skruzdės bėgiotų...
Atsakyti
QUOTE(Papla @ 2012 02 21, 17:41)
O kaip greit atsigavote po chirurginės venų operacijos?
Man jau praėjo mėnuo po operacijos, bet kojelės dar tikrai 'neatsigavę'. Šiek tiek pasėdėjus - blauzdos pasidaro sunkios, toks jausmas, kad sutinsta. Dažnai blauzdose jaučiu tempimą, labai dažnai jaučiu lyg gyslomis skruzdės bėgiotų...


O kokiu būdu Jūs operavotės paprastu ar su lazeriu?
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2012 02 21, 20:03)
O kokiu būdu Jūs operavotės paprastu  ar su lazeriu?


Operavausi paprastu 'senuoju' būdu - chirurgas ir skalpelis smile.gif . Tiesa, man iš karto abi kojeles operavo, tai gal ir todėl tas atsigavimo laikotarpis sunkesnis...
Atsakyti
QUOTE(Ingridukas_B @ 2012 01 25, 15:23)
Sveikos, noreciau kad pasidalintumet patirtimi, kur kaune atlikote koju venu salinima lazeriu? Kokios kainos? Ar kompensuoja? Ar likote patenkintos? Niekaip neprisiruosiu ir nezinau kur darytis kad butu pigiau ir kad aisku rezultatas butu geras....


Sveika,
kur Kaune atlieka ne=inau, bet Vilniuje - Vilniaus miesto universitetineje ligonineje (VMUL) Ten yra dienos stacionaras (ar t1 pa2i1, ar kit1 dienn1 namo). Naujas skyrius, vedejas operuoja. Kiek girdejau - moterys labai patenkintos lieka. Su siuntimu is savo poliklinikos - apmoka lig. kasos. Siaip visa info yra internete ir telefonu labai gerai pakonsultuoja: ko reikia, kada, kaip.
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 02 24, 03:34)
Sveika,
kur Kaune atlieka ne=inau, bet Vilniuje - Vilniaus miesto universitetineje ligonineje (VMUL) Ten  yra dienos stacionaras (ar t1 pa2i1, ar kit1 dienn1 namo). Naujas skyrius, vedejas operuoja. Kiek girdejau - moterys labai patenkintos lieka. Su siuntimu is savo poliklinikos - apmoka lig.  kasos. Siaip visa info yra internete ir telefonu labai gerai pakonsultuoja: ko reikia, kada, kaip.

Aciu uz patarima, reikes pasiskaitineti. Gal daugiau kas gali pasiulyti kur kaune pasidaryti? Kokios kainos, ar kompensuoja?
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 02 24, 06:34)
Sveika,
kur Kaune atlieka ne=inau, bet Vilniuje - Vilniaus miesto universitetineje ligonineje (VMUL) Ten  yra dienos stacionaras (ar t1 pa2i1, ar kit1 dienn1 namo). Naujas skyrius, vedejas operuoja. Kiek girdejau - moterys labai patenkintos lieka. Su siuntimu is savo poliklinikos - apmoka lig.  kasos. Siaip visa info yra internete ir telefonu labai gerai pakonsultuoja: ko reikia, kada, kaip.

lazeriu ? kazka man rodos maisote. lazeriu operacijos atliekamos tik privaciose klinikose ir ten reikia primoketi nuo 1650 iki 2500 mazdaug.
Atsakyti
QUOTE(Yurgyte @ 2012 02 25, 00:36)
lazeriu ? kazka man rodos maisote. lazeriu operacijos atliekamos tik privaciose klinikose ir ten reikia primoketi nuo 1650 iki 2500 mazdaug.

atsiprasau - klydau smile.gif atsviezinau savo zinias http://www.vmkl.lt/2...s-skyriuje.html
thumbup.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į išsioperaviusiųjų būrį ax.gif

Man venos pradėjo plėstis nuo 16 metų. Mama nuvedė pas prof. Doderį, kuris tuoj pat pasiūlė skleroterapiją. Užteko proto nesutikti schmoll.gif Galvojau, ai, dar nėra taip prastai, be to, reiks vaikus gimdyti - spėsiu. Pakartotinai, kai jau situacija sitpriai pablogėjus buvo, nutariau pasikonsultuoti su vienu iš KMUK angiochirurgų. Ten buvau išvadinta "kvaiša, kuri nežino ko nori,...., viskas čia su tavim gerai, .... ko čia jaudinies, juk ne vėžiu sergi " ir t.t. Tuo metu venos jau buvo ryškiai matomos nuo kirkšnies iki pat čiurnos ax.gif Pagimdžiau vaiką, situacija iš vis tapo bloga - trys guzai, nuolat patinusi kulkšnis doh.gif

Rezultatas šiandien - jau daugiau nei savaitė po operacijos BMP:ax: Dėl išsivertusių guzų ir pjaustė (todėl teko spinalinę nejautrą daryti), ir lazeriu tvarkė, ir dar kitą žiemą skleroterapija teks pabaigti darbą. Suskaičiavau virš 40 pjūvių doh.gif

Tik kyla klausimas - kiek laiko tins koja? Mėlynės jau vaikštosi, tik neramina tinimas blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal galiu pasiulyt Bauereind firmos Venotrain padkelnes iki kirksnies be pirstuku mano mama pirko, bet jai per mazos unsure.gif L dydis, spalva Amaretto, grazi sviesi ruda 4u.gif
jeigu ka sudotmintu, pasiderintume kaina 4u.gif
Rasykit i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Pernai mane operavo lazeriu Grybo med.centre.
Dali sumos kompensavo ligoniu kasos.
Esu labai patenkinta rezultatais.Pati nusokau nuo operacijos stalo.
Net neemiau biuletenio.Netino niekur,siek tiek paskaudejo pora dienu durio vietoje.
Vienu zodziu-operacija lazeriu turi daug privalumu.
Planuoju operuotis antra koja,kol vaizdelis dar ne visai liudnas.
Atsakyti
QUOTE(Achema @ 2012 03 07, 00:35)
Pernai mane operavo lazeriu Grybo med.centre.
Dali sumos kompensavo ligoniu kasos.
Esu labai patenkinta rezultatais.Pati nusokau nuo operacijos stalo.
Net neemiau biuletenio.Netino niekur,siek tiek paskaudejo pora dienu durio vietoje.
Vienu zodziu-operacija lazeriu turi daug privalumu.
Planuoju operuotis antra koja,kol vaizdelis dar ne visai liudnas.

Ir kokia kaina operacijos? ax.gif
Atsakyti