Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(Malena @ 2014 05 12, 13:07)
thumbup.gif  lotuliukas.gif nujaučiu jūsų vyras apsidžiaugė biggrin.gif

Aš irgi buvau pas gydytoją, tai man pasirodo kojos tinsta ne dėl venų. Skysčiai kaupiasi, limfa ir pan. Apart kompresinių kojinių nelabai sugalvoju kad man padėtų g.gif

Jei tureciau vyra tikiu,kad apsidziaugtu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 05 12, 14:07)
Aš irgi buvau pas gydytoją, tai man pasirodo kojos tinsta ne dėl venų. Skysčiai kaupiasi, limfa ir pan. Apart kompresinių kojinių nelabai sugalvoju kad man padėtų g.gif

Kad kažin ar gerai kompresinės kojinės, kai skysčiai kaupiasi? g.gif Paskutinįkart nėščia kai buvau, žinoma pagal nutylėjimą nešiojau kompresines. Vieną vakarą nusimovus vos neišvirtau iš klumpių - kojos kaip kaladės buvo blink.gif . Tikrai ne nuo venų. Skysčiai vienu nėštumo periodu bišk kaupėsi. Tai va, atsargiai... būtinai pasitarkirt su gydytoju ar vaistininku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 05 12, 13:18)
Jei tureciau vyra tikiu,kad apsidziaugtu biggrin.gif

Man gal kompresiniu triusiku reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 12, 14:21)
Kad kažin ar gerai kompresinės kojinės, kai skysčiai kaupiasi? g.gif Paskutinįkart nėščia kai buvau, žinoma pagal nutylėjimą nešiojau kompresines. Vieną vakarą nusimovus vos neišvirtau iš klumpių - kojos kaip kaladės buvo  blink.gif . Tikrai ne nuo venų. Skysčiai vienu nėštumo periodu bišk kaupėsi. Tai va, atsargiai... būtinai pasitarkirt su gydytoju ar vaistininku  mirksiukas.gif

Masažas šioks toks gal ir nekenkia. Kai nusiimu blauzdos būna kojinių rašto biggrin.gif Bet man ne kasdien taip tinsta. Geliai vėsinantys irgi padeda.


QUOTE(Magnifique @ 2014 05 12, 15:14)
Man gal kompresiniu triusiku reikia biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti

Merginos, labia ieskau info apie angiochirugus Vilniuje, bet berods ne sitas cia skyrelis?Labai reikia patikimo daktaro kuris operuotu kontaktu.
Atsakyti
sveiki tai ar daro tas venu operacijas su siuntimu nemokamai? Santariskese , nes kiek skaitau visi daro privaciai, kodel
Atsakyti
sveikos. planuoju operuotis venas lazeriu. gal galit pasakyt, ar tokios operacijos daromos tik privaciose klinikose?
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2014 05 26, 15:59)
sveiki tai ar daro tas venu operacijas su siuntimu nemokamai? Santariskese , nes kiek skaitau visi daro privaciai, kodel

Nemokamai nedaro. Su siuntimu Antakalnio dienos chirurgijos skyriuj vienos kojos operacija lazeriniu būdu +- 1100 Lt. Papildomai reikia pirkti elastinį bintą, kompresines pėdkelnes, vaistus.
Papildyta:
QUOTE(L'aurora @ 2014 05 30, 15:19)
sveikos. planuoju operuotis venas lazeriu. gal galit pasakyt, ar tokios operacijos daromos tik privaciose klinikose?

ne tik privačiose
Atsakyti
QUOTE(Saulegraaza @ 2014 05 30, 15:45)
Nemokamai nedaro. Su siuntimu Antakalnio dienos chirurgijos skyriuj vienos kojos operacija lazeriniu būdu +- 1100 Lt. Papildomai reikia pirkti elastinį bintą, kompresines pėdkelnes, vaistus.

Dėl chirurginės operacijos galima pasiginčyti,mokama ji ar ne :)Kiekvienas pasirenka,nori atsilyginti ar ne.
Lazerinę kada darėtės?Kokia suma įrašyta čekyje už operacijos priemoką? smile.gif
Kiek žinau,būdavo 525 litai čekyje...T.y. suma,nekompensuojama TLK socialiai draustam asmeniui.
Argi ne taip? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2014 05 30, 16:45)
Dėl chirurginės operacijos galima pasiginčyti,mokama ji ar ne :)Kiekvienas pasirenka,nori atsilyginti ar ne.
Lazerinę kada darėtės?Kokia suma įrašyta čekyje už operacijos priemoką? smile.gif
Kiek žinau,būdavo 525 litai čekyje...T.y. suma,nekompensuojama TLK socialiai draustam asmeniui.
Argi ne taip? cool.gif

patikslinu, kad aš parašiau apie lazerines operacijas. Dėl chirurginių esu girdėjus visko, bet kadangi savo kailiu nepatyrus, tad nekomentuoju, bet manau, kad jos beveik visur oficialiai nemokamos.
Aš už vieną koją Antakalny mokėjau 600+525, už kitą 600+495. Telefonu pasakė visą kainą (1125/1095), bet kasos čekio 600 neduoda.
Atsakyti
QUOTE(Saulegraaza @ 2014 05 30, 21:26)
Aš už vieną koją Antakalny mokėjau 600+525, už kitą 600+495. Telefonu pasakė visą kainą (1125/1095), bet kasos čekio 600 neduoda.

kolegė mokėjo tik oficialią 525 lt. priemoką.Tačiau gydytojas -jos geras pažįstamas cool.gif
Kita mokėjo tiek,kiek parašėte,bet be liudininkų cool.gif
Visgi, kaip ir kiekvienam skaitančiam, kyla klausimas,jei pirkta,tai kas pirkta už kitą sumą,kur tai įsigyta ir ,jei būtų čekis,ar dar pabrangtų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 30 gegužės 2014 - 20:37
QUOTE(xde @ 2014 05 30, 21:35)
kolegė mokėjo tik oficialią 525 lt. priemoką.Tačiau gydytojas -jos geras pažįstamas cool.gif
Kita mokėjo tiek,kiek parašėte,bet be liudininkų cool.gif
Visgi, kaip ir kiekvienam skaitančiam, kyla klausimas,jei pirkta,tai kas pirkta už kitą sumą,kur tai įsigyta ir ,jei būtų čekis,ar dar pabrangtų smile.gif

aš net neabejoju, kad tie 600 Lt nedakeliauja iki ligoninės kasos smile.gif kitu atveju tikrai išduotų čekį. Bet taip pat nemanau, kad čia gydytojai savivaliauja ir niekas kitas to nežino, nes eilinis iš gatvės paskambinęs į įstaigą sužinot kojų venų lazerinės operacijos kainą, išgirsta 1125 Lt. Kažkas galėtų tuo detektyvu užsiimt vien dėl įdomumo, nes labai jau keistai viskas atrodo, bet kadangi man taip pigiau nei privačiai, aš džiaugiuos ir nelendu "į istorijas" ax.gif
p.s. tai kolegė turi žinot viską kaip yra mirksiukas.gif
Atsakyti