Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

Sveikos, turiu ir as sita beda norejau paklausti kokia suma is ligoniu kasu kompensuojasi uz lazerine operacija vienai kojai. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele22 @ 2014 04 12, 21:20)
Sveikos, turiu ir as sita beda  norejau paklausti kokia suma is ligoniu kasu kompensuojasi uz lazerine operacija vienai kojai. Aciu.

Jeigu esat nusprendus kur operuositės siūlau tiesiog pasiskambinti į tą kliniką ir pasiklausti kas ir kaip. Aš operavaus Lazer klinikoj vieną koją, kainavo 2600 su kompensacija, be jos, jei neklystu būtų buvę 4000.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele22 @ 2014 04 12, 21:20)
Sveikos, turiu ir as sita beda  norejau paklausti kokia suma is ligoniu kasu kompensuojasi uz lazerine operacija vienai kojai. Aciu.


Northway klinikoje 1750-1950 ribose. Pries pora metu mokejau 1950. Dabar antradieni vel operuos, tai kainos nepasikeite ax.gif

Griztu i sia tema vel. Po dvieju metu ryztuosi operuoti antra koja, nors labai labai bijau, nes jau zinau kas laukia doh.gif Ir sikart vietoj 5 dienu biuletenio, tesiuos, kiek leis rolleyes.gif Nes kankyne buvo darbe sedet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2014 04 16, 11:42)
Northway klinikoje 1750-1950 ribose. Pries pora metu mokejau 1950. Dabar antradieni vel operuos, tai kainos nepasikeite ax.gif

Griztu i sia tema vel. Po dvieju metu ryztuosi operuoti antra koja, nors labai labai bijau, nes jau zinau kas laukia doh.gif Ir sikart vietoj 5 dienu biuletenio, tesiuos, kiek leis rolleyes.gif  Nes kankyne buvo darbe sedet doh.gif

O kokiu būdu ten operuoja už šią kainą? g.gif Klausiu, nes jų tinklapy už lazerinę operaciją matau kiek kitą kainą - 2034Lt. Aišku, ne ką daugiau unsure.gif ... biggrin.gif . Tik įdomu, kodėl toks sunkus pooperacinis periodas g.gif . Nuo ko jis priklauso? Nuo venų išsiplėtimo lygio? Aš tai visai neturėjau jokių komplikacijų, jokio diskomforto po lazerinės operacijos schmoll.gif .
Kokius šviesolaidžius naudoja toje klinikoje? Turbūt paprastus, jei taip sunkiai tvėrėte pooperacinį laikotarpį unsure.gif . Kodėl tuomet nesirenkate opercijos ten, kur naudoja žiedinius šviesolaidžius g.gif ? Kiek teko skaityti, o ir patirti savo kailiu, po operacijos su tokiu šviesolaidžiu pacientai jaučias daaaug geriau. Manau verta dėl tokio komforto sumokėti kiek daugiau rolleyes.gif . Plačiau apie lazerinių operacijų skirtumus čia galit pasiskaityt smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 16 balandžio 2014 - 11:29
Atradau pati, kad Northway klinikoje naudonami tulpiniai šviesolaidžiai. Viskas aišku pasidarė, kodėl Jums sunkus pooperacinis laikotarpis.
Va kaip daktaras anksčiau šitoj temoj išsamai paaiškino šviesolaidžių skirtumus:

QUOTE(rolandas_d @ 2011 11 14, 00:58)
Prieš 2 metus pasauliniame kongrese Monake , kai tulpinio šviesolaidžio autorius pristatinėjo savo "šedevrą", buvo užduotas klausimas, kuo tulpinis šviesolaidis pranašesnis už žiedinį- atsakymas buvo "mūsų (tulpinis) šviesolaidis pigesnis". Klausimas buvo pakartotas- atmetus kaina, kuo tulpinis šviesolaidis geresnis už žiedinį?. Atsakymas vėl buvo- "jo, jo, mūsų šviesolaidis pigesnis". Salėje daug kas juokės. Iš tiesų, šviesolaidžius galima skirstyti į paprastus (BARE) ir žiedinius (RADIAL). Paprsti šviesolaidžiai spindulį šauna priš save. Žiediniai šviesolaidžiai modeliuoja spindulį žiedu aplink save ir nukreipia jį stačiu kampu į venos sienelę. Tai užtikrina , kad visa venos sienelė, neprklausomai, nuo diametro,  bus suardyta, neliks jokų nepaliestų fragmentų. Tulpinis šviesolaidis yra BARE tipo, tik iš šonų pritvirtintos atramėlės, kad nesiliestų prie sienelės. Nes senesni Bare tipo šviesolaidžiai prisilietimo vietas pradegindavo. Trumpiau, tai seno tipo šviesolaidis, tik truputį patobulintas. Atsirado jis iš bėdos, nes Žiedo kūrėjai (Biolitec) užpatentavo savo šviesolaidį. Gavosi, kad žiedo kiti gamint negali, tai bando ieškoti kitų kelių. Tas pats buvo ir su 2 kartos lazeriu. Baigės patentas- gamina visi. Žiedo patentas, kiek man žinoma, baigiasi 2012, ar 13. tada visi pamirs "nuostabias tulpes" ir varys "žiedus". smile.gif

Atsakyti
Gal kam teko atlikti venu salinima salcio destrukcijos budu Kaune trecioj ligoninej?
Atsakyti
laba vakara esu pries men.issioperavus chirurginiu budu kojas buvo venu varikoze dabar pastebejau kad tarp pjuviu iskilo gumbas ir labai issigandau rosiuosi skambint chirurgui bet gal kamnors taip buvo irgali gal kas zino kas tai labai issigandau neskauda kojos nieko buvau laiminga iki siandien
Atsakyti
Sveiki,gal kas pades,gyvenam uzsienyje,ir greitai turiu sulaukti koju venu operacijos lazeriu.Bet labai norim antro leliuko ir nebenorim ilgai delsti;tai jei pastociau iskart po operacijos ar nepasidaryciau sau meskos paslaugos.Na,zodziu,kiek laiko po operacijos galetume planuoti vaikeli? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crab apple @ 2014 05 08, 12:02)
Sveiki,gal kas pades,gyvenam uzsienyje,ir greitai turiu sulaukti koju venu operacijos lazeriu.Bet labai norim antro leliuko ir nebenorim ilgai delsti;tai jei pastociau iskart po operacijos ar nepasidaryciau sau meskos paslaugos.Na,zodziu,kiek laiko po operacijos galetume planuoti vaikeli? 4u.gif

O gal pirma pasigimdykit vaikutį, o tada operuokitės g.gif Bent aš kai planavau operaciją, klausė, ar neplanuoju artimiausiu metu nėštumo. Kaip supratau, jei nėštumas planuojamas ir nėra venų būklė visai beviltiška, tai geriau palaukti ir operuotis jau pagimdžius.
Atsakyti
As irgi norejau opertuotis tarp vaikuciu, bet vienas gydytojas patare neskubeti. Paskui pasigimdzius operavausi pas kita gydytoja tai dave velniu kam laukiau. Tai net enzinau kaip geriau - itariu kiek daktaru tiek nuomoniu. O man asmeniskai atrodo tai kad geriau viena karta vargti o ne 2. Esu beveik garantuota, kad po nestumo net ir po ilgesnio laiko po operacijos man venos naujai islistu wink.gif Zodziu skaitau kad gerai padariau kad siek tiek palaukiau wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O gal kas turi mažojo dubens venų varikozę? g.gif Man pilvą nuolat skauda, apart ginekologinių dalykų rado venų varikozę, sakė, kad ji gali didint skausmus... ką su ja tokia daryti? Nes man patarė vienintelį dalyką- seksą su orgazmu ir dažnai doh.gif blush2.gif nes išstumiama yra kraujo sankaupa tuo metu, bet čia taip... patarimas, o ne gydymas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 05 12, 10:18)
Sveikos 4u.gif 
O gal kas turi mažojo dubens venų varikozę?  g.gif  Man pilvą nuolat skauda, apart ginekologinių dalykų rado venų varikozę, sakė, kad ji gali didint skausmus... ką su ja tokia daryti? Nes man patarė vienintelį dalyką- seksą su orgazmu ir dažnai  doh.gif  blush2.gif  nes išstumiama yra kraujo sankaupa tuo metu, bet čia taip... patarimas, o ne gydymas... g.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif nujaučiu jūsų vyras apsidžiaugė biggrin.gif

Aš irgi buvau pas gydytoją, tai man pasirodo kojos tinsta ne dėl venų. Skysčiai kaupiasi, limfa ir pan. Apart kompresinių kojinių nelabai sugalvoju kad man padėtų g.gif
Atsakyti