Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

Na, man po operacijos 10 dienų reikėjo su elastiniu bintu būti 10 d. dieną/naktį. Po to dar visa mėnesį dieną nešioti elastinį bintą ir viskas, apie kompresines net kalbos nebuvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 02 28, 09:03)
Nerimtas čia tyrimas schmoll.gif . Tarp kitko - koks tyrimo rezultatas? smile.gif


Niekas manęs neinformavo apie rezultatą biggrin.gif

Ačiū už rekomendaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2014 03 04, 12:18)
Na, man po operacijos 10 dienų reikėjo su elastiniu bintu būti 10 d. dieną/naktį. Po to dar visa mėnesį dieną nešioti elastinį bintą ir viskas, apie kompresines net kalbos nebuvo.  g.gif


Ačiū už atsakymą.
O man sekančią dieną norėjo pats gydytojas kojines užmaut (o bintą nuimt, tipo dėl patogumo), bet kadangi reikėjo dar važiuot pirkt, po to grįžt - neturėjau jėgų.
Tai tikriausiai nereikia ir naktį būti su tom kojinėm, nes jau praėjo tos 10 pirmųjų dienų. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Noreciau su jumis pasitarti. Man tokia beda nutiko. Ant kojos matesi melina vena, ir siek tiek skaudejo, truputi koja tino. Tad nutariau neiti pas angiochirurga, pasikonsultoti del skleroterapijos. Taciau apziurejus mane daktaras, pasake kad man sis metodas netiks,,nes skleroterapija gali nepadeti siuo atveju. Kad varikoze yra dydziojoj venoje. Vienintelis budas issioperuoti vena radiochiruginiu budu, pasake kad reikes keliu pjuviu. ir venos nebeliks. As sutikau operacijai., pasidariau. Kai dare perrisima, pamaciau, kad tu skyluciu, pas mane nuo pat kojos virsaus, ir tikrai ne trys kaip zadejo. g.gif Koja buvo melina, dabar kai nueme paskutinius tvarscius, ir praejo melynes , matu, kad ta vena del kurios vargau, tebera savo vietoje. Nebezinau ka daryt, sedziu verkiu. verysad.gif Kaip as suprantu, daktaras jos prilietes nebuvo. Pinigai ismesti, ka daryti nezinau blink.gif Patarkit kas nors. nes baigiu isproteti. Jauciuosi, kaip apgauta. Pinigai ismesti. Eisiu nusoksiu no stogo.
Atsakyti
QUOTE(Kleo81 @ 2014 03 12, 18:57)
Sveikutes,
Noreciau su jumis pasitarti. Man tokia beda nutiko. Ant kojos matesi melina vena, ir siek tiek skaudejo, truputi koja tino. Tad nutariau neiti pas angiochirurga, pasikonsultoti del skleroterapijos. Taciau apziurejus mane daktaras, pasake kad man sis metodas netiks,,nes skleroterapija gali nepadeti siuo atveju. Kad varikoze yra dydziojoj venoje.  Vienintelis budas issioperuoti vena radiochiruginiu budu,  pasake kad reikes keliu pjuviu. ir venos nebeliks. As sutikau operacijai., pasidariau. Kai dare perrisima, pamaciau, kad tu skyluciu, pas mane nuo pat kojos virsaus, ir tikrai ne trys kaip zadejo. g.gif Koja buvo melina, dabar kai nueme paskutinius tvarscius, ir praejo melynes , matu, kad ta vena del kurios vargau, tebera savo vietoje. Nebezinau ka daryt, sedziu verkiu. verysad.gif  Kaip as suprantu, daktaras jos prilietes nebuvo. Pinigai ismesti, ka daryti nezinau blink.gif  Patarkit kas nors. nes baigiu isproteti. Jauciuosi, kaip apgauta. Pinigai ismesti. Eisiu nusoksiu no stogo.


Na jau dėl kažkokių venų nuo stogo šokti schmoll.gif

Viešinkit gydytoją 4u.gif Prieš tokius vienas ginklas-viešumas.
Atsakyti
QUOTE(Kleo81 @ 2014 03 12, 19:57)
Sveikutes,
Noreciau su jumis pasitarti. Man tokia beda nutiko.

Aš tai eičiau atgal pas gydytoją ir reikalaučiau paaiškinimo kas ir kaip unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 03 12, 21:14)
Aš tai eičiau atgal pas gydytoją ir reikalaučiau paaiškinimo kas ir kaip unsure.gif .

Tikrai pasakykyte kokiame mieste daretes ir kaip gydytojo pavarde, nes aktualu ir man smile.gif
Atsakyti
Nu kolkas, gal neviesinsiu. Dariausi Klaipedoje. Siandien buvau pas ji nuejusi, sake savaite palaukti, nes melina gali atrodyti nuo melynes. Bet man vistiek, ta viena, kaip nepriliesta. schmoll.gif Kaip as isivaizduoju, ji turejo pranykti, jug cia salinimas. Bent jau As taip isivaizduoju. Sake kad reiktu sklerotarpija pasidaryti, jeigu nepranyks. Bet as kaip isivaizduoju, dariausi tik del sios vienos, niekur kitur nebuvo islinde ir nesimate. Sumokejau virs 2000 lt, ir dar turesiu pasidaryt sklroterapija. Kodel naglima buvo jos iskarto padaryt as neisivaizduoju? Dabar jau nieko nesuprantu visai. unsure.gif
Atsakyti
Nu nesuprantu... kodėl būtent radiochirurginiu būdu siūlė g.gif . Juk lazerinė operacija ne ką daugiau kainuoja, o ir pooperacinis periodas daaaug paprastesnis, o ir pjuviai pjūviais nepavadinami - dūriai tokie ir viskas. Kas man liko po lazerinės operacijos - tai viena duobutė, pastebima tada kai žinai, kai odą suimi rankomis ir suspaudi. Ir tai - iš nugarinės pusės, tai nuolat jos nematau biggrin.gif
O Jūsų atveju - pirma skleroterapijos nesiūlė, paskui jau siūlo... doh.gif . Kažkoks pinigų išviliojimas, ne kitaip blink.gif.
Išties, norėtųsi pavardę išgirsti g.gif . Gal į AŽ blush2.gif ?
Aš irgi Klaipėdoj su venomis tvarkiaus.
Atsakyti
Na tikrai cia idomiai..., man tai buten siulo skleoterapija, nes man neskauda, o tik labai jau matosi raizgalynes venu doh.gif bet taip pat negarantuoja, kad pvz. veliau neatsiras kitose vietose, kiek girdejau atsiranda, tai todel as ir delsiu. Gydytojas su kuriuo konsultavausi yra taip pat is Klaipedos, o durniausia tai Jei padarys skleoterapija ligonineje kainuos 300 Lt tk uz viena injekcija (reikia 7) O SVARBIAUSIA neduos jokiu israsu, kitas variantas vaziuoti darytis i Northway klinika kainyte 400 ir jau su israsais. Ujjj... o jei gydytojas tas pats kur ir jum dare doh.gif na bet jie ir plesikauja drasiai, ligonineje matyt darbo metu papildomai pinigeliu pasidarytu, o jei kas nepavyktu tai gaudyk veja laukuose..
Jei galite parasykite ir man i a.z. to gyd pavarde
Atsakyti
Smalyziuke, aš Jūsų vietoje rimtai pagalvočiau apie lazerinę operaciją. Tiesa, nežinau, kaip šiemet yra su dalies sumos už jas kompensavimu iš liginių kasų g.gif , bet jeigu išlikus kompensacija - tikrai nedaryčiau jokių skleroterapijų schmoll.gif , dar už tokius pinigus į kišenę be jokių įrašų blink.gif . Tiesa, jei Jums neskauda, tai gal išvis skubėt nėra kur g.gif ...
Nežinau, gal aš klystu... bet skleroterapiją gal vertėtų rinktis, kai reikia mažiau injekcijų... ar taip nebūna? g.gif Ar 7 injekcijos - tai norma?
Atsakyti
Nu mergaites pati opercija, tai nesakyciau kad bloga. Irgi tik tokios skylutes , dar praejo trys savaites. Bet jauciu, kad tu durio vietu visai nesimatys. Ir praejus saveitei, koja ne tinsta, nei kad skauda nepasakyciau. Ir is kart po operacijos vaziavau namo, bet vienas bet. Sutvarke, tai kazka ne ta verysad.gif O dabar dar ir skleroterapija siulo, bet nelabai man cia aisku, kas uz tai mokes. As tikrai nenoriu cia skelbtis, kol neradau dar sprendimo. unsure.gif
Papildyta:
O dar. Prie viso ko. Tikrai darykites oficialiai, nes bent jau mano atveju, jeigu man nesutvarkys kaip reikia. Skusiuos liginines direkcijai, pasirasinejau sutartis, ir mokejau i kasa. Bent jau kazkokiu irodimu turiu.
Papildyta:
O del daktaro vardo, jus palaukit savaite. As susitvarkysiu , tai parasysiu.
Papildyta:
Nes nenoriu, kad eitumet ir klaustumet to pacio daktaro. Dar paims man ir dar blogaiu padarys.
Atsakyti