Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(Lincija @ 2014 02 26, 13:25)
Jei daro skleropatiją privačioj klinikoj,as dengia dalį kainos ligonių kasos? g.gif


Yra info privačių klinikų puslapiuose. Priemokos dydis nurodytas.
Atsakyti
QUOTE(Lincija @ 2014 02 26, 14:25)
Jei daro skleropatiją privačioj klinikoj,as dengia dalį kainos ligonių kasos? g.gif

Kažin kažin... man ligoninėj darė ir tai pasiėmė pinigus - tiesa, neoficialiai - daktarėlis į kišenę doh.gif ... ir nesiteikė prieš tai įsoėti, kad reikės pačiai "už vaistus" mokėtis, tai gerai, kad turėjau piniginėj unsure.gif . Bet tai buvo seniai, prieš kokius 6-7 metus. Gal dabar kitaip viskas. Pasiskambinkit į teritorinę ligonių kasą ir pasiteiraukit - bus info iš pirmų lūpų, o ir mums papasakosit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 02 26, 13:38)
Gal dabar kitaip viskas.

taip pat cool.gif
Atsakyti
QUOTE(umede @ 2014 02 25, 14:19)
man tie randukai liko,vasara idegus maziau pastebimi,taciau vistiek gali visus suskaiciuot,o pas mane ju astuoniolika...bet as nesuku galvos-kas mate pries tai,tai vadina fantastika  smile.gif

Supratau. 4u.gif
Atsakyti
niekas nekompensuoja, as darysiuosi klaipedos miesto ligonineje, tai vistiek reikia moketi pilna kaina 400lt, uz viena seansa, o sake reikes kokiu 5 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2014 02 27, 22:48)
niekas nekompensuoja, as darysiuosi klaipedos miesto ligonineje, tai vistiek reikia moketi pilna kaina 400lt, uz viena seansa, o sake reikes kokiu 5  doh.gif

Bože doh.gif ... tai man tada pasisekė, kad neoficialiai, ba mokėjau po ~80Lt 2 kartus, pius kompresinės pėdkelnės, bet šitų tai jau niekas nekompensuoja smile.gif - nebaigiau programos, bo iškilo kitų problemų unsure.gif ... o ir gydytojas man kažkaip nelipo blush2.gif ...
Bet klausykit, tai čia beveik visa operacija lazeriu išeina blink.gif .. Bet tik vienai kojai.. O gal Jums skleroterapiją darys abiems kojoms?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 27 vasario 2014 - 22:13
Norėjau sužinoti kokiu atveju daro skleroterapiją? Kai būna mazgeliai, guzeliai, venos išryškėję, kojos tinsta? Man tinsta kojos, kojų venos matosi, bet nėra guzelių. Bijau, kad niekas man nieko nedarys, vėl pasakys nešiok kompresines kojines ir psio unsure.gif

Gal galit parekomenduoti gydytoją Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 02 27, 23:53)
Bijau, kad niekas man nieko nedarys, vėl pasakys nešiok kompresines kojines ir psio unsure.gif

Gal galit parekomenduoti gydytoją Vilniuje?

Kaip suprast - niekas nieko nedarys blink.gif ... Pasidarykit ultragarsinį venų tyrimą ir bus aišku, subyrėję vožtuvai, ar ne, reikia šalinti venas, ar ne mirksiukas.gif .
Aš tai Klaipėdoje dariausi buvusioj GK klinikoj, dabar Lazer klinika. GK klinika yra, bent jau buvo, ir Vilniuj, gal irgi pavadinimą pakeitė. Dr. Rolandas Dagilaitis ir ten dirba. Rekomenduoju thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 27 vasario 2014 - 23:11
QUOTE(Juodai @ 2014 02 27, 23:11)
Kaip suprast - niekas nieko nedarys blink.gif ... Pasidarykit ultragarsinį venų tyrimą ir bus aišku, subyrėję vožtuvai, ar ne, reikia šalinti venas, ar ne mirksiukas.gif .
Aš tai Klaipėdoje dariausi buvusioj GK klinikoj, dabar Lazer klinika. GK klinika yra, bent jau buvo, ir Vilniuj, gal irgi pavadinimą pakeitė. Dr. Rolandas Dagilaitis ir ten dirba. Rekomenduoju thumbup.gif .


Esu buvus tokioj konsultacijoj Antakalnio poliklinikoj biggrin.gif Ten yra skyrius, kuris specializuojasi šioje srityje. Konsultacija truko 5min biggrin.gif biggrin.gif Pirma padarė tyrimą. Paguldė, uždėjo kažkokius metaliukus ant kojų. Tada nuėjom prie gydytojo stalo pakalbėt. Paklausė koks darbas, pasakiau, kad sėdimas. Gydytojas taip nudavė, kad maždaug ko norėt, patarė kompresines kojines nešiot ir viskas.
Dabar sugalvojau nueit pas kitą, nes kojos į vakarą sutinusios, sunkios. Nešioju kompresines blauzdines, naudoju tepalą vakarais, prausiu po kontrastiniu dušu. Bet norėčiau kažko rimčiau.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 02 28, 02:24)
Paguldė, uždėjo kažkokius metaliukus ant kojų.

Nerimtas čia tyrimas schmoll.gif . Tarp kitko - koks tyrimo rezultatas? smile.gif
Registruokits į minėtą kliniką, padarys ultragarsinį tyrimą ir viskas bus aišku mirksiukas.gif . Ir netempkit į naktį - geriau anksčiau, negu vėliau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 02 27, 23:10)
Bože doh.gif ... tai man tada pasisekė, kad neoficialiai, ba mokėjau po ~80Lt 2 kartus, pius kompresinės pėdkelnės, bet šitų tai jau niekas nekompensuoja smile.gif  - nebaigiau programos, bo iškilo kitų problemų unsure.gif ... o ir gydytojas man kažkaip nelipo blush2.gif ...
Bet klausykit, tai čia beveik visa operacija lazeriu išeina  blink.gif .. Bet tik vienai kojai.. O gal Jums skleroterapiją darys abiems kojoms?

ne, cia vienai kojai, nes po operacijos iskilo kitoje vietoje venos, tai sake reikia su putomis daryti.
Atsakyti
Gal kas galit priminti, po chirurginės operacijos kompresines kojines reikia nešiot visą parą 10 dienų. O po to? blink.gif O po to? (niekaip neatsimenu, ką daktaras sakė). Sakė, kad reik nešiot mėnesį, bet ar po tų 10 dienų tik dieną, ar ir naktį taip pat? Ačiū, kas pasidalins. smile.gif
Atsakyti