Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(Ju.Ju @ 2012 08 27, 13:44)
Kregzdes komentaras mane nuliudino  unsure.gif Net jei padarius viena ar kita intrevencija, jos vistiek VEL suges?Kazkaip dar nesigylinau i tuos gydymus, net pas angiochirurgus nebuvau. Bet jauciu laukia tokie pat komentarai kaip ir henika doh.gif
Beje pas ka ejai, kokiam mieste?


Tai tikrai ne taisyklė, bet daug kam jos ir toliau "genda". Gal Jums sutvarkys ir bus gerai visam gyvenimui, man taip nepavyko.
Papildyta:
QUOTE(henika @ 2012 08 27, 13:55)
man labai įdomus vienas klausimas - jeigu dabar pasidarau lazeriu operaciją, ar čia jau viskas? niekas nebeblogėja ir visą gyvenimą esu rami?
suprantu, kad mirti galima nuo visko. tačiau mažiausiai norisi kelti sau papildomą riziką būnant tokiai jaunai... noriu būti tikra, kad ši operacija yra būtina, o ne patartina...


Mama darėsi tradicinę operaciją, po kelių metų (nepamenu jau po kelių) vėl pradėjo lįsti kita vena, dabar ji kenčia ir nesioperuoja.

Aš operavausi lazeriu GK klinikoje, abejose kojose vėl problemos, viena blogiau, kita pusė velnio. Na, mano atveju, buvo gimdymas, gal tai pagreitino problemos išlindimą, bet praėjo po opracijos 3 metai verysad.gif Ir aš dabar delsiu, nes žinau, kad man tai ne pabaiga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2012 08 27, 15:03)
Tai tikrai ne taisyklė, bet daug kam jos ir toliau "genda". Gal Jums sutvarkys ir bus gerai visam gyvenimui, man taip nepavyko.
Papildyta:
Mama darėsi tradicinę operaciją, po  kelių metų (nepamenu jau po kelių) vėl pradėjo lįsti kita vena, dabar ji kenčia ir nesioperuoja.

Aš operavausi lazeriu GK klinikoje, abejose kojose vėl problemos, viena blogiau, kita pusė velnio. Na, mano atveju, buvo gimdymas, gal tai pagreitino problemos išlindimą, bet praėjo po opracijos 3 metai  verysad.gif  Ir aš dabar delsiu, nes žinau, kad man tai ne pabaiga  schmoll.gif

jeigu teisingai supratau, tu dareisi operaciją iki neštumo ir po nėštumo vėl ta problema kyla?
aš tai iki gimdymų ledinėmis kojomis buvau.. giminėje niekas neturi tokių problemų.. per per daug svorio buvau priaugusi, neujdėjau, dabar, nors viskas puiku su svoriu ir sportuoju, bet kartais kojas paskauda, nors netinsta... nuėjau tik pasitikrinti, tikėjausi kokio detralexo prfilaktikai biggrin.gif o išgirdau, kad viena koja jau operuotina. nors štai kitas kojos būklę apibūdino, kaip nežymius pakitimus.
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2012 08 27, 15:13)
jeigu teisingai supratau, tu dareisi operaciją iki neštumo ir po nėštumo vėl ta problema kyla?
aš tai iki gimdymų ledinėmis kojomis buvau.. giminėje niekas neturi tokių problemų.. per per daug svorio buvau priaugusi, neujdėjau, dabar, nors viskas puiku su svoriu ir sportuoju, bet kartais kojas paskauda, nors netinsta... nuėjau tik pasitikrinti, tikėjausi kokio detralexo prfilaktikai biggrin.gif  o išgirdau, kad viena koja jau operuotina.  nors štai kitas  kojos būklę apibūdino, kaip nežymius pakitimus.


Gal jei nėra giminėse šios problemos ir tik po nėštumo atsirado, tai gal tada ir užteks vienos operacijos g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, mane taip pat si bedele vargina jau daug metu, viena koja operuota, dabar reikia operuoti jau abi.

Labai butu idomu suzinoti kur daretes operacija ir koks gydytojas operavo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kregzde @ 2012 08 27, 15:03)
Tai tikrai ne taisyklė, bet daug kam jos ir toliau "genda". Gal Jums sutvarkys ir bus gerai visam gyvenimui, man taip nepavyko.
Papildyta:
Mama darėsi tradicinę operaciją, po  kelių metų (nepamenu jau po kelių) vėl pradėjo lįsti kita vena, dabar ji kenčia ir nesioperuoja.

Aš operavausi lazeriu GK klinikoje, abejose kojose vėl problemos, viena blogiau, kita pusė velnio. Na, mano atveju, buvo gimdymas, gal tai pagreitino problemos išlindimą, bet praėjo po opracijos 3 metai  verysad.gif  Ir aš dabar delsiu, nes žinau, kad man tai ne pabaiga  schmoll.gif



O po operacijos visada kompresines kojines nesiojote?
Papildyta:
QUOTE(rolandas_d @ 2012 07 06, 01:01)
Arti odos esanti vena yra atstumiama (atitolinama) nuo odos leidžiant šaltą tirpalą (šaldant) tarp venos ir odos. Be to, labai labai  arti odos esančios venos operacijos metų šalinamos mechaniškai mikrofleboekstraktoriaus (ux koks žodis smile.gif) pagalba per toki pat 2 mm dūrį. Lazerinis gydymas, jei tai atliekama antros kartos (1470nm) bangos lazeriu duoda 100 proc. venos sunaikinimo rezultatą.  Pirmos kartos (980 nm) lazeris per 5 metus gali duoti iki 30 proc. venos  atsikimšimo ir ligos sugrįžimo atvejų (literatūros duomenimis). Negalėčiau teigti, kad modernus lazeris yra mažiau patikimas negu chirurgija. Kita pusė, kad lazerinės operacijos žymiai mažiau traumuoja koją, jos atliekamos be narkozės, nereik gulėt ligoninėj ir greitai atsistato darbingumas. Kosmetinis efektas yra tik bonusas.  Kaina, aišku,  silpniausia lazerinės operacijos grandis.
Su pagarba R.D.



O ar visiems venu issipletimo atvejams lazeris tinka? Kazkaip gydytoja uzsimine, kad vargu ar lazeriu imsis daryt, nes mano atveju ne vien kosmetinis defektas (nors man kol kas tik tai, nes jokiu skausmu, tinimu ir pan. nejauciu)
Atsakyti
QUOTE(kroupelyte @ 2012 08 29, 15:04)
Sveikos mamytes, mane taip pat si bedele vargina jau daug metu, viena koja operuota, dabar reikia operuoti jau abi.

Labai butu idomu suzinoti kur daretes operacija ir koks gydytojas operavo  4u.gif
Papildyta:
O po operacijos visada kompresines kojines nesiojote?
Papildyta:
O ar visiems venu issipletimo atvejams lazeris tinka? Kazkaip gydytoja uzsimine, kad vargu ar lazeriu imsis daryt, nes mano atveju ne vien kosmetinis defektas (nors man kol kas tik tai, nes jokiu skausmu, tinimu ir pan. nejauciu)

Ir mane domina kompresinės kojinės, ar jos būtinos? Taip suprantu ligoninėje galima jas nusipirkti?
Man operacija lazeriu rugsėjo 10d. pas Markevičių Antakalnio dienos chirurgijos centre.
Kaip man aiškino gydytojas, tai ir lazeriu, ir chirurginiu būdu operuojant rezultatas tas pats.
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 29, 22:39)
Ir mane domina kompresinės kojinės, ar jos būtinos? Taip suprantu ligoninėje galima jas nusipirkti?
Man operacija lazeriu rugsėjo 10d. pas Markevičių Antakalnio dienos chirurgijos centre.

būtinos.Kojinės parduodamos ne ligoninėse,o pvz.ortopedinių prekių parduotuvėse...
Lauksiu atsiliepimų po operacijos 4u.gif Pati norėčiau vėlyvą rudenį pasikonsultuoti ten pat.
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 29, 21:39)
Ir mane domina kompresinės kojinės, ar jos būtinos? Taip suprantu ligoninėje galima jas nusipirkti?
Man operacija lazeriu rugsėjo 10d. pas Markevičių Antakalnio dienos chirurgijos centre.
Kaip man aiškino gydytojas, tai ir lazeriu, ir chirurginiu būdu operuojant rezultatas tas pats.



QUOTE(xde @ 2012 08 29, 22:50)
būtinos.Kojinės parduodamos ne ligoninėse,o pvz.ortopedinių prekių parduotuvėse...
Lauksiu atsiliepimų po operacijos 4u.gif Pati norėčiau vėlyvą rudenį pasikonsultuoti ten pat.


Aš ten pat operavausi praėjusį penktadienį, kol kas koja apklijuota pleistrais, ir visą dieną su spec kojine (kojinę turėjau nuo nėštumo, tad nepirkau dabar), apie rezultatą kol kas nieko negaliu pasakyti, nes kai nuklijuoju ir keičiu pleistrus, - kol kas viskas "mėlyna", manau, kad po kelių savaitėlių turėtų pasimatyti tikrasis vaizdas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2012 08 29, 23:56)
Aš ten pat operavausi praėjusį penktadienį, kol kas koja apklijuota pleistrais, ir visą dieną su spec kojine (kojinę turėjau nuo nėštumo, tad nepirkau dabar), apie rezultatą kol kas nieko negaliu pasakyti, nes  kai nuklijuoju ir keičiu pleistrus, - kol kas viskas "mėlyna", manau, kad po kelių savaitėlių turėtų pasimatyti tikrasis vaizdas... ax.gif

Jūs lazeriu? Kiek laiko trunka? Daro vietinę nejautrą? Po kiek laiko jau taip galima planuoti į darbą?
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 30, 08:52)
Jūs lazeriu? Kiek laiko trunka? Daro vietinę nejautrą? Po kiek laiko jau taip galima planuoti į darbą?

prisidedu prie klausimų.Ir ar planuojama dar apžiūra ar konsultacija po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2012 08 29, 23:56)
Aš ten pat operavausi praėjusį penktadienį, kol kas koja apklijuota pleistrais, ir visą dieną su spec kojine (kojinę turėjau nuo nėštumo, tad nepirkau dabar), apie rezultatą kol kas nieko negaliu pasakyti, nes  kai nuklijuoju ir keičiu pleistrus, - kol kas viskas "mėlyna", manau, kad po kelių savaitėlių turėtų pasimatyti tikrasis vaizdas... ax.gif



Antakalnyje? O kiek mokejote uz operacija lazeriu?
Papildyta:
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 29, 22:39)
Ir mane domina kompresinės kojinės, ar jos būtinos? Taip suprantu ligoninėje galima jas nusipirkti?
Man operacija lazeriu rugsėjo 10d. pas Markevičių Antakalnio dienos chirurgijos centre.
Kaip man aiškino gydytojas, tai ir lazeriu, ir chirurginiu būdu operuojant rezultatas tas pats.



Kad kojines butinos, tai 100 proc, as todel ir paklausiau ar nesiojo po operacijos, nes jas devint pastoviai neturetu taip greit vel tos venos islisti g.gif

Pati artimiausiu metu vaziuosiu pirkti Sigvaris kojiniu, gal galite pasidalint atsiliepimais apie jas? Niekaip neapsisprendziu kurias geriau pasirinkt ar tas prilimpancias (iki slaunies virsaus), ar su prilaikanciu dirzu - kazkaip labiau butent siu noreciau, bet idomu, kaip del patogumo, nes man reikia abiem kojom. Gal kuri nors tokias turite?
Atsakyti
QUOTE(kroupelyte @ 2012 08 30, 10:18)
Antakalnyje? O kiek mokejote uz operacija lazeriu?
Papildyta:

Lazeriu apie 1260 Lt, chirurginiu apie 680 Lt. Bet tiksliai negaliu pasakyti litas ten ar ten, nes kai man reikėjo pasirinkti, tai gydytojas pasakė kainas.
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 30, 10:29)
Lazeriu apie 1260 Lt, chirurginiu apie 680 Lt. Bet tiksliai negaliu pasakyti litas ten ar ten, nes kai man reikėjo pasirinkti, tai gydytojas pasakė kainas.



O tai ir uz paprasta operacija reikia moketi? Bet ten ju psl internete raso viskas kompensuojama, t.y. nemokamai g.gif
Atsakyti