Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(MamyteIsIspanijos @ 2011 11 15, 20:53)
Grazi lienenyte,kaip tik dabar savo suneliui tokia mezgu,patiko paprastas ir grazus rastukas.Esu pradedancioji,ir tai bus mano pirmas darbelis :)Turiu viena klausimeli,pradedant leisti akis prie rankyciu,kaip tai darete?iskarto kokias 5 eiles is eiles leidote po kelias akis ir paskui nieko nebeleidote? ir kitas klausimas,tie uzbaigimai rankyciu krastuose prisiuti ar suimtos akys is sonu ir damegztos?  rolleyes.gif


Labas MamyteISpanija 4u.gif

Atsakau, kaip pradedancioji gali isvis tiesiai megzti ir viskas tuos rankyciu isemimus. Kazkaip pastebejau, kad vaikiukams tai nera butina. Nors aisku jei uzsibreziai tiksla 'tvarkingai' pagal taisykles numegzti liemenyte, tai siulyciau palaipsniui nuimineti akytes, o ne iskarto kokias 5 ir viskas. Gali pavyzdziui per kokias 3 ar 4 eilutes nuimti reikiamu akyciu skaiciu. O kur klausiai apie tuos sonus, tai ten galima surinkti akis ir megzti, arba atskirai numegzti ir prisiuti (nors as laaabai nemegztu megzti). Tikiuosi inesiau kazkiek aiskumo. Lauksiu darbelio foto 4u.gif

ps. buckis drauge - cia as - atpazinau tave
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 11 17, 19:42)
Mezgu kol vienas petukas nesusiutas. Viename sone gaunasi siulyte

Aciu jums labai,liuksiskas sprendimas,o as sukau galva kaip taip padaryti,dar karta aciukas thumbup.gif 4u.gif nedaug ir man liko,pasirodysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy5693 @ 2011 11 17, 09:17)
Nesu tokio nėrusi, bet įsižiūrėjusi nuotrauką manau, kad reikėtų pradėti nuo viršaus ir tą dalį prie kakliuko nerti žemais stulpeliais, o krūtinės dalį stulpeliais su užmetimu. Tokiu būdu krūtinės dalis natūraliai išplatės. O paskui "važiuoti" žemyn ir tais kirmėliukais nerti pagrindinę dalį ir rankovytes.
Ar įnešiau kiek aiškumo? smile.gif

zinok taip ir dariau virsuje zemais stulpeliais, o paskui ten kur krutineyte kaip sakiai su uzmetimu dariau, bet taip nesigauna, kad butu jos taip gausiai vos vos pasigarbanoja ten, o foto matyti, kad ji gan nemazai uzsigarbanoja, todel ir nebesuprantu kaip cia benerti reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2011 11 17, 22:47)
zinok taip ir dariau virsuje zemais stulpeliais, o paskui ten kur krutineyte kaip sakiai su uzmetimu dariau, bet taip nesigauna, kad butu jos taip gausiai vos vos pasigarbanoja ten, o foto matyti, kad ji gan nemazai uzsigarbanoja, todel ir nebesuprantu kaip cia benerti reikia  doh.gif

Smalsumo vedama paėmiau ir nunėriau kokias 6 eiles. Tikrai gaunasi thumbup.gif Nemoku foto įkelti - parodyčiau. Gal tu per daug suverži mezginį? Aš nėriau purių siūliukų gana laisvai.
Atsakyti
inusiukas, prasau pasidalink kaip tuos kirmeliukus nerti- na ta rasta..labai jau fainas atrodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 18 lapkričio 2011 - 11:02
QUOTE(Viksė @ 2011 11 16, 19:06)
Pazastis nuleidau 3, 2, 1. Daugiau mezgiau tiesiai, nenuleidinejau.
Krastas-surinktos akys ir primegzta

aciukas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Carollina @ 2011 11 17, 20:04)
Labas MamyteISpanija  4u.gif

Atsakau, kaip pradedancioji gali isvis tiesiai megzti ir viskas tuos rankyciu isemimus. Kazkaip pastebejau, kad vaikiukams tai nera butina. Nors aisku jei uzsibreziai tiksla 'tvarkingai' pagal taisykles numegzti liemenyte, tai siulyciau palaipsniui nuimineti akytes, o ne iskarto kokias 5 ir viskas. Gali pavyzdziui per kokias 3 ar 4 eilutes nuimti reikiamu akyciu skaiciu. O kur klausiai apie tuos sonus, tai ten galima surinkti akis ir megzti, arba atskirai numegzti ir prisiuti (nors as laaabai nemegztu megzti). Tikiuosi inesiau kazkiek aiskumo. Lauksiu darbelio foto  4u.gif

ps. buckis drauge - cia as - atpazinau tave



Aciu,Carollina uz issamu paaiskinima smile.gif Visaip bandau megzti,bet kazko nesigauna,jau kokius 3 kartus isardau ir vel mezgu,na zodziu sunkoka,bet pirmas blynas visada buna prisviles kiek zinau smile.gif Na uzsibreziau tiksla pabaigti,reiskias pabaigsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gigida @ 2011 11 15, 13:05)

sirdeles mezgiau pagal cia esancia C schema  4u.gif :
user posted image


Jau kad paklausiu tai paklausiu : ) Kaip šifruoti C schemos simbolius? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš tai savo mažuosius šildau apykaklėmis smile.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=something else,2011 11 18, 12:43]
Jau kad paklausiu tai paklausiu : ) Kaip šifruoti C schemos simbolius? blush2.gif


Rutuliukas - tai užmetimas, pasviręs brūkšnelis - 2 akys, sumegztos kartu (į dešinę arba į kairę) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2011 11 18, 12:53)
Rutuliukas - tai užmetimas, pasviręs brūkšnelis - 2 akys, sumegztos kartu (į dešinę arba į kairę)  4u.gif

AČIūūūūū... oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2011 11 18, 13:49)
Sveikutės, aš tai savo mažuosius šildau apykaklėmis smile.gif

o kiek siulu sueina tokiai apykaklei?
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2011 11 18, 13:49)
Sveikutės, aš tai savo mažuosius šildau apykaklėmis smile.gif

user posted image

Tai jusu pavyzdelis man ir pagelbejo nusimegzt toki praktiska daikteli. As labai nepatyrusi mezgeja, bet labai stengiausi ir pavyko. Tik as priekio ir nugarytes dalis pailginau, kaip seilinukas gavosi. Bet kaip dziaugiuos, kad iveikiau sita grozi. labai silta vaikiuko kakliukui. Man beveik simtas gramu Nako siuliuku suejo. Bet mano ilgas golfo kakliukas, dukart galiu uzraityt ir priekio, bei nugaros detales ilgenes.

ausriuk, idekite sita foto i salikeliu tema 4u.gif ten mamyte klausinejo, kaip numegzt toki kakliuko sildytuva. gal jai pravers jusu nuotraukytes pavyzdelis. wink.gif
Atsakyti