Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(Matrioske @ 2011 11 16, 13:35)
Mmmmmm koks meilutis sijoniukas  wub.gif As savo dukrytei irgi esu pradejusi nerti sijoneli, kazko letai neriasi  ax.gif

Aciu smile.gif
As sita per pora dienu nunarpliojau smile.gif
Atsakyti
[quote=gigida,2011 11 15, 20:30]
Siulu likucius bandziau sunaudoti smile.gif- sijonelis gavosi:
Jusu sijonukas,tiesiog superinis.Labai grazu,cia galima ir sau toki,tiek,kad toks rastas daug siulu suvalgo,bet rezultatas puikus.
Atsakyti
QUOTE(gigida @ 2011 11 15, 18:30)
Siulu likucius bandziau sunaudoti smile.gif- sijonelis gavosi:

Labai labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteIsIspanijos @ 2011 11 15, 20:53)
Grazi lienenyte,kaip tik dabar savo suneliui tokia mezgu,patiko paprastas ir grazus rastukas.Esu pradedancioji,ir tai bus mano pirmas darbelis :)Turiu viena klausimeli,pradedant leisti akis prie rankyciu,kaip tai darete?iskarto kokias 5 eiles is eiles leidote po kelias akis ir paskui nieko nebeleidote? ir kitas klausimas,tie uzbaigimai rankyciu krastuose prisiuti ar suimtos akys is sonu ir damegztos?  rolleyes.gif

Pazastis nuleidau 3, 2, 1. Daugiau mezgiau tiesiai, nenuleidinejau.
Krastas-surinktos akys ir primegzta
Atsakyti
Mamytes bukit geros padekite su megztuku, drauge uzprase jos mergytei nunerti nes labai patiko, o as kiek neriu man nesamones gaunasi, gal kuri nere galetu paaiskinti kaip ta virsu cia nunerti, nes niekaip neina normaliai pradeti doh.gif o ten tuos kirmeliukus tai moku padaryti youtube'je radau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 11 16, 19:06)
Pazastis nuleidau 3, 2, 1. Daugiau mezgiau tiesiai, nenuleidinejau.
Krastas-surinktos akys ir primegzta

Kuo palink akis surenkat,virbalais asu viela? Ar ant keliu virbalu ir apvaliai? baigineju liemene ir nelabai moku tas apykakles apmegzt,maniske V formos,o gal kas siaip paaiskintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2011 11 16, 22:46)
Kuo palink akis surenkat,virbalais asu viela? Ar ant keliu virbalu ir apvaliai? baigineju liemene ir nelabai moku tas apykakles apmegzt,maniske V formos,o gal kas siaip paaiskintu  4u.gif

nemegstu virbalu su valu, tai rankoves apmezgu ant paprastu virbalu kol sonai nesusiuti
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2011 11 15, 13:24)
Dekui uz sirdeles.  4u.gif Bet toje sukneleje nematau sujungimo liniju, gal virbalais su valu (apkrituoju mezgimu) cia megzta? Lekiu isbandysiu.  bigsmile.gif


sveiki 4u.gif

cia mano megzta sita suknele ax.gif mezgiau dvi dalis ir susiuvau sonuose, o siaurinau kai numezgiau sijonuka ir vienoj eilej kas kelias akis vis suemiau. tikiuos aiskiai cia parasiau blush2.gif o sirdeles tai man atrodo tokios pat kaip ir idetos schemutes, nes mezgiau jau seniai ir tikrai nebeatsimenu is kur jos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2011 11 16, 22:37)
Mamytes bukit geros padekite su megztuku, drauge uzprase jos mergytei nunerti nes labai patiko, o as kiek neriu man nesamones gaunasi, gal kuri nere galetu paaiskinti kaip ta virsu cia nunerti, nes niekaip neina normaliai pradeti  doh.gif  o ten tuos kirmeliukus tai moku padaryti youtube'je radau  4u.gif
user posted image


Nesu tokio nėrusi, bet įsižiūrėjusi nuotrauką manau, kad reikėtų pradėti nuo viršaus ir tą dalį prie kakliuko nerti žemais stulpeliais, o krūtinės dalį stulpeliais su užmetimu. Tokiu būdu krūtinės dalis natūraliai išplatės. O paskui "važiuoti" žemyn ir tais kirmėliukais nerti pagrindinę dalį ir rankovytes.
Ar įnešiau kiek aiškumo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 11 16, 22:26)
nemegstu virbalu su valu, tai rankoves apmezgu ant paprastu virbalu kol sonai nesusiuti

O kaip kaklo juostele tada darot? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2011 11 14, 22:04)
La Perla, labai labai gražu wub.gif

Ateinu su nauju mažu darbuku - komplektėlis dvimetukei  ir vėl iš mano pamėgtos kašmyro vilnelės  4u.gif . Tik fotikas kažko "durniuoja", tai foto nelabai kokios blush2.gif . Megztukas dar be sagyčių, bet bus baltos, tik reikia kažkaip sagų parduotuvę pasiekti ax.gif



labai grazu, taip kaledom ir uzkvepejo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2011 11 17, 09:30)
O kaip kaklo juostele tada darot? g.gif  blush2.gif

Mezgu kol vienas petukas nesusiutas. Viename sone gaunasi siulyte
Atsakyti