Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Sveikos, uzmaciau labai grazia suknele (nepykit, nuotrauka pasiskolinau). Gal zinot kaip reiketu megzti?

user posted image
Atsakyti
O mane domina, ar sukneles/tunikas mezgate tolygiai nuo apačios iki rankovių, ar vis dėlto kažkur reikia siaurinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduuulia @ 2011 11 15, 12:34)
O mane domina, ar sukneles/tunikas mezgate tolygiai nuo apačios iki rankovių, ar vis dėlto kažkur reikia siaurinti? g.gif

Galima visaip megzti,bet as visada apacia darau platesne ir i virsu pamazu siaurinu,nes taip daug graziau.Nes vaikai iki kokiu 7-8metu ,nors ir labai kuduciai,stovi siek tiek atkise pilvukus,todel i apacia platejanti tunika ar suknele tuos pilvukus graziai uzmaskuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2011 11 15, 12:07)
Sveikos, uzmaciau labai grazia suknele (nepykit, nuotrauka pasiskolinau). Gal zinot kaip reiketu megzti?

user posted image

As saviskes sitai suknutei:
user posted image

sirdeles mezgiau pagal cia esancia C schema 4u.gif :
user posted image

Gal tiks ir jums smile.gif

Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2011 11 14, 23:04)

Ateinu su nauju mažu darbuku - komplektėlis dvimetukei  ir vėl iš mano pamėgtos kašmyro vilnelės  4u.gif . Tik fotikas kažko "durniuoja", tai foto

super darbelis 4u.gif

La Perla, aciu labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gigida @ 2011 11 15, 14:05)
As saviskes sitai suknutei:

Gal tiks ir jums  smile.gif


Dekui uz sirdeles. 4u.gif Bet toje sukneleje nematau sujungimo liniju, gal virbalais su valu (apkrituoju mezgimu) cia megzta? Lekiu isbandysiu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 11 15, 14:51)
Galima visaip megzti,bet as visada apacia darau platesne ir i virsu pamazu siaurinu,nes taip daug graziau.Nes vaikai iki kokiu 7-8metu ,nors ir labai kuduciai,stovi siek tiek atkise pilvukus,todel i apacia platejanti tunika ar suknele tuos pilvukus graziai uzmaskuoja  smile.gif

Aišku, ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2011 11 15, 14:24)
Dekui uz sirdeles.  4u.gif Bet toje sukneleje nematau sujungimo liniju, gal virbalais su valu (apkrituoju mezgimu) cia megzta? Lekiu isbandysiu.  bigsmile.gif

Toje jusu idetoje raudonoje tai as man atrodo iziuriu sone sujungimus.
Maniske susiuta nugaroje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gigida: 15 lapkričio 2011 - 13:41
QUOTE(gigida @ 2011 11 15, 14:39)
Toje jusu idetoje raudonoje tai as man atrodo iziuriu sone sujungimus.
Maniske susiuta nugaroje.

Dekui, 4u.gif 4u.gif jau pradejau ir sujungima planuoju irgi nugaroje. Matysim kas man cia gausis. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Siulu likucius bandziau sunaudoti smile.gif- sijonelis gavosi:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 11 10, 20:37)
Liemene mazam berniukui. Dar panasi bus broliukui
user posted image



Grazi lienenyte,kaip tik dabar savo suneliui tokia mezgu,patiko paprastas ir grazus rastukas.Esu pradedancioji,ir tai bus mano pirmas darbelis :)Turiu viena klausimeli,pradedant leisti akis prie rankyciu,kaip tai darete?iskarto kokias 5 eiles is eiles leidote po kelias akis ir paskui nieko nebeleidote? ir kitas klausimas,tie uzbaigimai rankyciu krastuose prisiuti ar suimtos akys is sonu ir damegztos? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamyteIsIspanijos: 15 lapkričio 2011 - 19:54
QUOTE(gigida @ 2011 11 15, 17:30)
Siulu likucius bandziau sunaudoti smile.gif- sijonelis gavosi:

Mmmmmm koks meilutis sijoniukas wub.gif As savo dukrytei irgi esu pradejusi nerti sijoneli, kazko letai neriasi ax.gif
Atsakyti