Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

La Perla, nuostabus darbelis gal galit papasakot kaip daret garbaneles g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 11 13, 16:52)
IngridaGal ,yra visa tema osinkoje apie sita suknele mirksiukas.gif Tokios kaip schemos vienos ner,reikia skaityt ir megzti.

Aciu 4u.gif , deja su rusu kalba neitin gerai draugauju, bet del tokio grozio aprasymu studijavimui ir keliu vakaru negaila..
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2011 11 13, 17:35)
Na jei kuri megsit -kai nusimegsit abi geles (priekio ir nugaros)  parasysit man ir paaiskinsiu kiek galesiu  smile.gif

Aciu, iskart drasiau pradeti wink.gif
Atsakyti
La Perla, labai labai gražu wub.gif

Ateinu su nauju mažu darbuku - komplektėlis dvimetukei ir vėl iš mano pamėgtos kašmyro vilnelės 4u.gif . Tik fotikas kažko "durniuoja", tai foto nelabai kokios blush2.gif . Megztukas dar be sagyčių, bet bus baltos, tik reikia kažkaip sagų parduotuvę pasiekti ax.gif

user posted image
Nugarytė:
user posted image

user posted image

Realiausia spalva trečioj foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 14 lapkričio 2011 - 22:05
QUOTE(sandrasa @ 2011 11 15, 00:04)
La Perla, labai labai gražu wub.gif

Ateinu su nauju mažu darbuku - komplektėlis dvimetukei  ir vėl iš mano pamėgtos kašmyro vilnelės  4u.gif . Tik fotikas kažko "durniuoja", tai foto nelabai kokios blush2.gif . Megztukas dar be sagyčių, bet bus baltos, tik reikia kažkaip sagų parduotuvę pasiekti ax.gif


Realiausia spalva trečioj foto 4u.gif


thumbup.gif man tas paprastumas ir spalvu zaismas labai labai labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2011 11 14, 23:04)
La Perla, labai labai gražu wub.gif

Ateinu su nauju mažu darbuku - komplektėlis dvimetukei  ir vėl iš mano pamėgtos kašmyro vilnelės  4u.gif . Tik fotikas kažko "durniuoja", tai foto nelabai kokios blush2.gif . Megztukas dar be sagyčių, bet bus baltos, tik reikia kažkaip sagų parduotuvę pasiekti ax.gif

user posted image
Nugarytė:
user posted image

user posted image

Realiausia spalva trečioj foto 4u.gif


Nu jau komplektelio grozis bigsmile.gif Man iki jusu sugebejimu kaip iki Menulio. Truputi narplioju, bet nuotrauku ikelt nemoku verysad.gif
Atsakyti
sandrasa greitai greitai pasakokit kaip mezgete kelnytes ,tik kuo smulkiau visa darbo eiga mirksiukas.gif as mezgu liemene bet planuoju narplioti ir si sunku mezgini blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2011 11 15, 00:50)
sandrasa greitai greitai pasakokit kaip mezgete kelnytes ,tik kuo smulkiau visa darbo eiga mirksiukas.gif as mezgu liemene bet planuoju narplioti ir si sunku mezgini  blush2.gif

Ačiū, darbukas atrodo paprastas, bet tų snaigių mezgaliojimas atima nemažai laiko blush2.gif
Mezgiau kaip ir dauguma turbūt. Pradėjau nuo "kalaškyčių", užsidėjau 42 akis. Po to palaipsniui akių pridėdavau iš abiejų pusių, iš pradžių kas 7 eiles, paskui kas 4. Ties klynuku nuleidau 4 akis, paskui 3 akis, 2 akis, 1 akį. Ir mezgiau toliau, iki reikiamo ilgio. Panašiu principu ir kitos mamytės mezga, čia SM ir skaičiau. Tiesa , mano modeliukas kūdutis, ir mama norėjo kelnyčių a la timpučių.
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2011 11 14, 22:04)

Ateinu su nauju mažu darbuku - komplektėlis dvimetukei  ir vėl iš mano pamėgtos kašmyro vilnelės  4u.gif . Tik fotikas kažko "durniuoja", tai foto nelabai kokios blush2.gif . Megztukas dar be sagyčių, bet bus baltos, tik reikia kažkaip sagų parduotuvę pasiekti ax.gif



Sandrasa, komplimentai, labai labai grazu ir ziemiska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2011 11 15, 05:50)
Ačiū, darbukas atrodo paprastas, bet tų snaigių mezgaliojimas atima nemažai laiko blush2.gif
Mezgiau kaip ir dauguma turbūt. Pradėjau nuo "kalaškyčių", užsidėjau 42 akis. Po to palaipsniui akių pridėdavau iš abiejų pusių, iš pradžių kas 7 eiles, paskui kas 4. Ties klynuku nuleidau 4 akis, paskui 3 akis, 2 akis, 1 akį. Ir mezgiau toliau, iki reikiamo ilgio. Panašiu principu ir kitos mamytės mezga, čia SM ir skaičiau. Tiesa , mano modeliukas kūdutis, ir mama norėjo kelnyčių a la timpučių.

Kokio maziaus vaikui sios kelnytes?
Atsakyti
Sandrasa - man tavo komplektukas labai fainas. Įsivaizduoju, kiek ten darbelio su tom žvaigždelėm 4u.gif .


user posted image

Little sister dress mano 3 mėn kūdikėliui. Tikiuosi, kad paskui tarnaus kaip liemenė, kai paaugs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 15 lapkričio 2011 - 09:39
QUOTE(ingauk @ 2011 11 14, 20:46)
La Perla, nuostabus darbelis gal galit papasakot kaip daret garbaneles  g.gif  blush2.gif

1 eile: 1 gera 1 bloga
2 eile: is vienos akies ismegzti 5 (gera bloga gera bloga gera)
3 eile: blogos akys
4 eile: uzbaigti


QUOTE(IngridaGal @ 2011 11 14, 21:13)
Aciu 4u.gif , deja su rusu kalba neitin gerai draugauju, bet del tokio grozio aprasymu studijavimui ir keliu vakaru negaila..
Papildyta:

Aciu, iskart drasiau pradeti wink.gif

tik pradek ir tikrai viska issamiai paaiskinsiu lietuviskai smile.gif
Atsakyti
sandrasa o kelnytes ratu ant keturiu virbalu mezgete ?
ir dar klausimas ,vienur skaiciau kad ties klinuku prideda akiu ,o jus mazinote? jau visai nieko neuprantu ,jauciu kol pati nepradesiu tai ir nedasus blush2.gif
beje esu dar radusi kad i kelnytes isiuva lopineli (na cia i kliniuka) ,pas jus to lopinelio gal nera?
nes su juo megzti man visai neaisku doh.gif
ne bet kokiu atveju vis tiek bandysiu ax.gif
La Perla o tos garbaneles jau numezgusi surinkai akis ir dariai ,ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo azalija170: 15 lapkričio 2011 - 10:14