Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

[quote=pilarasal,2012 01 26, 13:36]
Mano mergytei biggrin.gif
Nuostabus megztukas, thumbup.gif tik kaip toki mezget?
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 01 26, 12:36)
Mano mergytei  biggrin.gif



ojau megstukas kokio grazumo. Nerealu.
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2012 01 26, 08:45)
Klausimas neriančioms mamytėms
Ar jūsų vaikai neprieštarauja nešioti nertų drabužėlių, juk jie tokie kieti, palyginus su megztais ir sunkūs, ypač iš medvilnės nerti?
Man labai gražu, bet apsivilkti pačiai nemalonu, noriu nunert mažylei, bet bijau kad neisvilks

nu nznau kiek neriau sunui megztuku anksciau tai nesiojo ir visai malonus nei kieti nieko g.gif jei tinkama vaseli parinksi nesigaus kieti, o ir sutraukt siulo nereikia labai na suverzti laisviau tai visai maloniai ir nesiojasi neriniai ax.gif
Atsakyti
[quote=JPE,2012 01 25, 14:49]
Sveikos darbstuolytes, labai grazus Jusu darbeliai wub.gif . As Jums noriu parodyti savo panelei nerta sijoneli, radau internete smile.gif, tikejausi kad nesigaus...-bet gavosi blush2.gif , gryzdavo maniske is darzelio ir sakydavo- visos aukletojos ziurejo kaip nunerta- nesuprato.... 4u.gif . Tiesa, laiko ir siulu tai jis nemazai suvalgo....
Grožis neišsakytas 4u.gif Gal paprotinsite kaip nėrėte? Mano dukra liks sužavėta. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 01 23, 21:28)
Na ka - pagaliau as jy pabaigiau. Liemene ir kepuryte 2-4 metuku mergaitei. Sudetis 100 proc. medvilne. Taip pat mano ranku darbo sagos bei karoliukai, kurie vaikams taip patinka  4u.gif

wub.gif wub.gif wub.gif trūksta žodžių kaip gražu wub.gif thumbup.gif

QUOTE(JPE @ 2012 01 25, 13:49)
Sveikos darbstuolytes, labai grazus Jusu darbeliai  wub.gif . As  Jums noriu parodyti savo panelei nerta sijoneli, radau internete smile.gif, tikejausi kad nesigaus...-bet gavosi  blush2.gif , gryzdavo maniske is darzelio ir sakydavo- visos aukletojos ziurejo kaip nunerta- nesuprato....  4u.gif . Tiesa, laiko ir siulu tai jis nemazai suvalgo....

aš vis pavydžiai žiūrėdavau į tokiais sijonukais papuoštas mergytes, nes nedraugavau su vašiuku, bet po medaljoninio šalio, turbūt ir aš drąsiai nersiu dukriukui bigsmile.gif šis bus turbūt vienas iš pirmųjų nėrinių smile.gif
gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2012 01 26, 08:45)
Klausimas neriančioms mamytėms
Ar jūsų vaikai neprieštarauja nešioti nertų drabužėlių, juk jie tokie kieti, palyginus su megztais ir sunkūs, ypač iš medvilnės nerti?
Man labai gražu, bet apsivilkti pačiai nemalonu, noriu nunert mažylei, bet bijau kad neisvilks

kiek esu nerus tai nei kieti nei sunkus tie neriniai buna smile.gif
Atsakyti
Megztuka mezgiau pagal situos paveiksliukus, viska dejau is akies, emiau kokios patiko pynes ir gavosi toks rezultatas 4u.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
[quote=daivele69,2012 01 26, 16:39]
[quote=JPE,2012 01 25, 14:49]
Sveikos darbstuolytes, labai grazus Jusu darbeliai wub.gif . As Jums noriu parodyti savo panelei nerta sijoneli, radau internete smile.gif, tikejausi kad nesigaus...-bet gavosi blush2.gif , gryzdavo maniske is darzelio ir sakydavo- visos aukletojos ziurejo kaip nunerta- nesuprato.... 4u.gif . Tiesa, laiko ir siulu tai jis nemazai suvalgo....
Grožis neišsakytas 4u.gif Gal paprotinsite kaip nėrėte? Mano dukra liks sužavėta. blush2.gif
[/quote]

keliais psl auksciau imeciau schemute is rusaiciu forumo, tik tiek ir as teturejau, kai ji neriau, tada buvo keletas komentaru, kuriuos dabar butu sunkoka rasti smile.gif smile.gif siulyciau jums imti ir nerti pgl ta schema ir jums tikrai pavyks smile.gif, nes ji tik sudetingai atrodo, o kai pradedi daryti- viskas gaunasi savaime. Jei nesigaus, tada bandysime ieskoti senuose forumuose........
Atsakyti
[quote=pilarasal,2012 01 27, 00:05]
Megztuka mezgiau pagal situos paveiksliukus, viska dejau is akies, emiau kokios patiko pynes ir gavosi toks rezultatas 4u.gif


labai labai aciu 4u.gif , reiks bandyti, netik mergytei bet ir sau smile.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=pilarasal,2012 01 27, 00:05]
Megztuka mezgiau pagal situos paveiksliukus, viska dejau is akies, emiau kokios patiko pynes ir gavosi toks rezultatas 4u.gif


dar klausimelis:) kaip suprantu pirma mezgama vien apriokeio puse, tada rankove beveik atsijungia, lieka tik pyne, o lkusios akys yra uzdedamos rankovei, ar taip suprantu?o paskui nugarai, akys yra prijungiamos is priekines detales ir kartu rankoves? paskui vel atjungiama rankove ir pridedama akiu tam rumbeliui(nezinau ar taip vadinasi) rankoves?paskui vel prijungiamos nugaros puses aksys ir pabaigiama megzti kita priekio puse?
tikiusoi nepyskist, bet noriu issiaiskinti, nes labai labai grazu smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 01 26, 23:05)
Megztuka mezgiau pagal situos paveiksliukus, viska dejau is akies, emiau kokios patiko pynes  ir gavosi toks rezultatas  4u.gif


pati tai nei kaipnebuciau isgalvojusi, kad jis butent taip mezgasi.
Atsakyti
user posted image
jūsų teismui tunikytė metinukei. tik va modelis dviejų metų biggrin.gif
user posted image
Atsakyti