Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(Carollina @ 2012 01 23, 21:28)
Na ka - pagaliau as jy pabaigiau. Liemene ir kepuryte 2-4 metuku mergaitei. Sudetis 100 proc. medvilne. Taip pat mano ranku darbo sagos bei karoliukai, kurie vaikams taip patinka  4u.gif

Laaabai gražu wub.gif
Atsakyti
carollina, tiesiog pagarba tokiam ispildytam darbui!!! thumbup.gif



Atsakyti
Carollina - nuostabus darbas wub.gif Sakyk ar labai daug siūlų suvalgo tos gražios gėlės?
Atsakyti
Aciu merginos uz nuostabius zodzius mano darbeliui. Visoms siunciu po bucky group.gif
IngridaGal, kadangi cia nerta su vaseliu tai suvalgo suvalgo to siuliuko daugokai. Ten juk kiekvienas pumpuriukas yra sudarytas is 5 stulpeliu su 2 uzmetimais. Tai visai liemenei kazkur sueina man asmeniskai kazkur 5 begonijos siuliuku matkiukai.
Atsakyti
Sveikos darbstuolytes, labai grazus Jusu darbeliai wub.gif . As Jums noriu parodyti savo panelei nerta sijoneli, radau internete smile.gif, tikejausi kad nesigaus...-bet gavosi blush2.gif , gryzdavo maniske is darzelio ir sakydavo- visos aukletojos ziurejo kaip nunerta- nesuprato.... 4u.gif . Tiesa, laiko ir siulu tai jis nemazai suvalgo....
user posted image
Mano panele jau ji isaugo ir as mielai padovanociau ji kokiai kitai 2-3metuku mergaitei, nes galvoju, kad cia renkasi tos mamytes, kurios tokius darbelius supranta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 01 25, 13:49)
Sveikos darbstuolytes, labai grazus Jusu darbeliai  wub.gif . As  Jums noriu parodyti savo panelei nerta sijoneli, radau internete smile.gif, tikejausi kad nesigaus...-bet gavosi  blush2.gif , gryzdavo maniske is darzelio ir sakydavo- visos aukletojos ziurejo kaip nunerta- nesuprato....  4u.gif . Tiesa, laiko ir siulu tai jis nemazai suvalgo....
Mano panele jau ji isaugo ir as mielai padovanociau ji kokiai kitai 2-3metuku mergaitei, nes galvoju, kad cia renkasi tos mamytes, kurios tokius darbelius supranta  wub.gif  wub.gif  wub.gif


wow koks grazus!!! Greitai greitai schemute prasom pasidalinti! lygtais kazkur esu uzmaciusi, bet tiksliai kur, tai nebepamenu...
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 01 23, 20:28)
Na ka - pagaliau as jy pabaigiau. Liemene ir kepuryte 2-4 metuku mergaitei. Sudetis 100 proc. medvilne. Taip pat mano ranku darbo sagos bei karoliukai, kurie vaikams taip patinka  4u.gif

user posted image

Labai labai grazu. Taip nuostabiai spalvinga ir nuotaikinga.
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 01 25, 13:52)
wow koks grazus!!! Greitai greitai schemute prasom pasidalinti! lygtais kazkur esu uzmaciusi, bet tiksliai kur, tai nebepamenu...

ir as noriu schemutes, sijonelis fantastiskas
Atsakyti
Nepykite, kad sunkiai berandu ta schemute, nes pries gera pusmeti ji neriau, bet manau, kad cia bus tas rastelis is rusaiciu forumo smile.gif, sakau, kad galvojau jog neiseis, bet isejo....paklausinejus kitu mamyciu, manau jos turetu aiskesne schemute....as jau pamirsau kur padejau ax.gif ax.gif , dabar esu tik gelyciu nerimo profe smile.gif smile.gif smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 01 25, 11:46)
IngridaGal, kadangi cia nerta su vaseliu tai suvalgo suvalgo to siuliuko daugokai. Ten juk kiekvienas pumpuriukas yra sudarytas is 5 stulpeliu su 2 uzmetimais. Tai visai liemenei kazkur sueina man asmeniskai kazkur 5 begonijos siuliuku matkiukai.


gal jau kas ir prase, bet paprasysiu ir as, gal galite pasidalinti gelytes schemute? blush2.gif

ir dar klausimelis:

kaip suprantu kiekviena gelytes motyva prineriat prie pries tai buvusio? gal galit trumpai aprasyt principa, noriu savo pupa papuosti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~lullaby~: 25 sausio 2012 - 13:59
QUOTE(JPE @ 2012 01 25, 13:49)
Sveikos darbstuolytes, labai grazus Jusu darbeliai  wub.gif . As  Jums noriu parodyti savo panelei nerta sijoneli, radau internete smile.gif, tikejausi kad nesigaus...-bet gavosi  blush2.gif , gryzdavo maniske is darzelio ir sakydavo- visos aukletojos ziurejo kaip nunerta- nesuprato....  4u.gif . Tiesa, laiko ir siulu tai jis nemazai suvalgo....


jau koks grozis wub.gif
Atsakyti
Pagaliau ir as susirinkau fotkes biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti