Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

mano išvargtas mezginukas, neturintis nei vienos siūlės. Tai tunika 2 metukų mergytei, na o mano 4 metukų vaikinui kaip matote - liemenė. Taip kad daiktas tarnaus ilgai smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 11 13, 12:24)
mano išvargtas mezginukas, neturintis nei vienos siūlės. Tai tunika 2 metukų mergytei, na o mano 4 metukų vaikinui kaip matote - liemenė. Taip kad daiktas tarnaus ilgai smile.gif

user posted image


labai grazi tunika thumbup.gif as ir ja nusiziurejus jau kuri laika, bet dar tik planuose ji 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merginuke: 13 lapkričio 2011 - 12:39
Jurgute222 - labai grazus komplektukas, toks vyriskas thumbup.gif

La perla - nuostabi tunika wub.gif gal gali pasidalinti aprasymu, noriu tokia savo mazutei numegzti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 11 13, 12:24)
mano išvargtas mezginukas, neturintis nei vienos siūlės. Tai tunika 2 metukų mergytei, na o mano 4 metukų vaikinui kaip matote - liemenė. Taip kad daiktas tarnaus ilgai smile.gif



koks grozis wub.gif

QUOTE(IngridaGal @ 2011 11 13, 13:44)
gal gali pasidalinti aprasymu, noriu tokia savo mazutei numegzti  ax.gif



as ir noreciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 11 13, 11:24)
mano išvargtas mezginukas, neturintis nei vienos siūlės. Tai tunika 2 metukų mergytei, na o mano 4 metukų vaikinui kaip matote - liemenė. Taip kad daiktas tarnaus ilgai smile.gif



Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Gal schemute pasidalintum 4u.gif
Atsakyti
mergaies gal patarsit kaip numegzti paprastas kelnes?
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 11 13, 12:21)

Labai grazu thumbup.gif As jau kelis kart skaiciau skaiciau,kaip megzti,bet vis nesiryztu rolleyes.gif

IngridaGal ,yra visa tema osinkoje apie sita suknele mirksiukas.gif Tokios kaip schemos vienos ner,reikia skaityt ir megzti.
Atsakyti
aciu, merginos, mezgiau vadovaudamasi sia tema osinkoj:
cia

zinoma ardyt teko, kol supratau kas ir kaip su rankovem. Na jei kuri megsit -kai nusimegsit abi geles (priekio ir nugaros) parasysit man ir paaiskinsiu kiek galesiu smile.gif
Atsakyti
Tokia suknute 2 m mergaitei
user posted image
La Perla, sauniai padirbejai, tunika fantastiska
Atsakyti
La Perla - tai superinis darbelis thumbup.gif
Atsakyti
La Perla Jusiskis darbelis superinis, eina sau kaip grazu 4u.gif
Atsakyti
aciu merginos, ir, kai jau susigaudai kaip megzti - labai paprastas, taip kad - pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti