Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Gal kas galetu atiust schemute sio grozio?
http://www.supermama...?...6271&st=168
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 01 12, 11:06)
tikrai nepasakytum , kad tai pirmas bandymas

aha apsimelavau blush2.gif pradėjau dičkiui megzt su pynėm, daėjau iki rankovių, susipainiojau ir numečiau, pasiėmiau šitą lotuliukas.gif bet dabar dičkis baigia užpjaut kada jam baigsiu, tai teks....

QUOTE(murce @ 2012 01 12, 11:22)
Aš dar nebandžius juo megzti, vis nedrįstu  blush2.gif

man tai atrodo kaip tik paprasčiau nei normalios rankoves g.gif

QUOTE(siaudukes @ 2012 01 12, 11:56)
ir dar kaunierius sudėtingas,

oi ne, labai ten paprastas, dar viena saga yra viršuj, ten viskas tiesisi, paskui surinktos akys viršuj ir tiesiai pamegzta... iterpiant kelias akis smile.gif

QUOTE(pipire @ 2012 01 12, 13:10)
o gal turit kokia aiskia reglano rankovem megzti schema, man taip grazu, bet nemoku smile.gif

taigi labai aiškiai reglano temoj pirmam psl aprašyta mirksiukas.gif

ačiū už pagyras, kaip smagu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 12 sausio 2012 - 14:51
Gal kas turi shios suknutes shemute? Man reiketu tos vidurines pynes ax.gif

user posted image
Atsakyti
laba darbstuoles 4u.gif


labai labai reikia jusu patarimo ir rekomendaciju. esu tik retkarciais prisedanti prie virbaliuku, tai patirties siuo klausimu labai mazai teturiu ax.gif

esu nusipirkus tokiu siuliuku 5x50g (tik spalva kita), tinkanciu megzti 3.5 virbalais, na bent ant etiketes taip parasyta smile.gif
user posted image

gal kuri esate su jais susidurisi ir galit pasiulyti kokia vasarines suknutes schemute, tinkancia tokiem siuliukam ax.gif ar uztektu 250g. suknelei ant 106cm ugio paneles?
Atsakyti
Laba

Kiek groziu prisiziurejau... wub.gif wub.gif
Ta proga imesiu ir as savo... lengvo darbo tunikyte... tik manekene nenorejo visai pozuoti doh.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Labu vakaru wink.gif Atskubejau parodyt paskutinius savo mezginukus saltai ziemai (jei tokia bus biggrin.gif )
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kumpiene - labai daili suknute wub.gif
IRIM - megztukas kaip is katalogo virselio, super atrodo thumbup.gif
Atsakyti
IRIM, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kariatide @ 2012 01 13, 15:29)
laba darbstuoles 4u.gif
labai labai reikia jusu patarimo ir rekomendaciju. esu tik retkarciais prisedanti prie virbaliuku, tai patirties siuo klausimu labai mazai teturiu ax.gif

esu nusipirkus tokiu siuliuku 5x50g (tik spalva kita), tinkanciu megzti 3.5 virbalais, na bent ant etiketes taip parasyta smile.gif
user posted image

gal kuri esate su jais susidurisi ir galit pasiulyti kokia vasarines suknutes schemute, tinkancia tokiem siuliukam ax.gif  ar uztektu 250g. suknelei ant 106cm ugio paneles?


manau, kad priklauso nuo modelio ir rasto. 92 ugio berniukelio megztiniui su pynemis sunaudojau beveik 200g. Bet jei megsi kiauriarasciu ir trumpa suknele, tai manau turetu uztekti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkele @ 2012 01 15, 09:44)
manau, kad priklauso nuo modelio ir rasto. 92 ugio berniukelio megztiniui su pynemis sunaudojau beveik 200g. Bet jei megsi kiauriarasciu ir trumpa suknele, tai manau turetu uztekti  4u.gif



dekui 4u.gif bandysiu ieskot kuo draugiskesnio rastelio smile.gif
Atsakyti
Susikaupė šiek tiek nenufotografuotų mezginukų biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2012 01 14, 00:27)
Labu vakaru wink.gif Atskubejau parodyt paskutinius savo mezginukus saltai ziemai (jei tokia bus biggrin.gif )


Nuostabus darbeliai, bet labiausiai mane pakerejo balerina wub.gif
Atsakyti