Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

užklydau kažkada į mezgimo temas ir taip užpavydėjau blush2.gif tai griebiau virbalus, kažkokius elementarius rastus vilnonius siūlus ir sukurpiau megztuką... man tai nemazas pasiekimas nes nieko apart saliko ir kojiniu nesu mezgus blush2.gif likę dy šeimynos vyrai irgi uzsinorėjo lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 01 11, 21:05)
užklydau kažkada į mezgimo temas ir taip užpavydėjau  blush2.gif  tai griebiau virbalus, kažkokius elementarius rastus vilnonius siūlus ir sukurpiau megztuką... man tai nemazas pasiekimas nes nieko apart saliko ir kojiniu nesu mezgus  blush2.gif  likę dy šeimynos vyrai irgi uzsinorėjo  lotuliukas.gif




tikiu, kad užsinorėjo - labai stilingai šis vyrukas atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lepukas: 11 sausio 2012 - 21:27
akvilyte super megstukas thumbup.gif
Atsakyti
[quote=akvilyte,2012 01 11, 22:05]
užklydau kažkada į mezgimo temas ir taip užpavydėjau blush2.gif tai griebiau virbalus, kažkokius elementarius rastus vilnonius siūlus ir sukurpiau megztuką... man tai nemazas pasiekimas nes nieko apart saliko ir kojiniu nesu mezgus blush2.gif likę dy šeimynos vyrai irgi uzsinorėjo lotuliukas.gif

nuostabu, nepakartojama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 01 11, 21:05)
užklydau kažkada į mezgimo temas ir taip užpavydėjau  blush2.gif  tai griebiau virbalus, kažkokius elementarius rastus vilnonius siūlus ir sukurpiau megztuką... man tai nemazas pasiekimas nes nieko apart saliko ir kojiniu nesu mezgus  blush2.gif  likę dy šeimynos vyrai irgi uzsinorėjo  lotuliukas.gif

user posted image


Labai stilingas megztukas, ir numegztas labai graziai, tikrai nepasakytum , kad tai pirmas bandymas schmoll.gif Tai kas bus, kai megzit koki 5 ar 10 ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 01 11, 22:05)
užklydau kažkada

Tikrai dailus megztukas, ir dar reglanu megztas, tikrai thumbup.gif Aš dar nebandžius juo megzti, vis nedrįstu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 01 11, 22:05)
užklydau kažkada į mezgimo temas ir taip užpavydėjau  blush2.gif  tai griebiau virbalus, kažkokius elementarius rastus vilnonius siūlus ir sukurpiau megztuką... man tai nemazas pasiekimas nes nieko apart saliko ir kojiniu nesu mezgus  blush2.gif  likę dy šeimynos vyrai irgi uzsinorėjo  lotuliukas.gif

sunku patiket, jog tai tik pirmas megstukas blink.gif l.grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 01 11, 22:05)

ČIA TAI OHO thumbup.gif
ir dar kaunierius sudėtingas,šaunuolė,nebe reikalo TB nori biggrin.gif
Atsakyti
Zuzana, Akvilyte labai grazu wub.gif
Atsakyti
[quote=akvilyte,2012 01 11, 22:05]
užklydau kažkada į mezgimo temas ir taip užpavydėjau


o gal turit kokia aiskia reglano rankovem megzti schema, man taip grazu, bet nemoku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipire: 12 sausio 2012 - 13:10
[quote=pipire,2012 01 12, 14:10]
[quote=akvilyte,2012 01 11, 22:05]
užklydau kažkada į mezgimo temas ir taip užpavydėjau
o gal turit kokia aiskia reglano rankovem megzti schema, man taip grazu, bet nemoku smile.gif
[/quote]


yra visa tema apie reglana 4u.gif
Atsakyti
Puikus darbelis, Akvilyte 4u.gif
Atsakyti